|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sušilni stroj
3.11.2010 22:26:08   
scorpiogirl
Ojla!

Pri nas smo ugotovili, da bo nujno treba kupit sušilni stroj. Ker nimamo zračenja user posted image , bo treba v nabavo kondenzacijskega ... no, sva z dragim malo tole gledala, tako da imava trenutno nagledana dva. O cenah ne bom, ker so ubitačne user posted image žal pa nimamo druge kot to nabavit, ker sušimo cunje na sušilnih stojalih v stanovanju (ni balkona, ni sušilnice), kjer imamo že brez tega preveč vlage (pa plesni, da je za znoret).

Zdaj me pa zanimajo mnenja tistih, ki imate kateri od teh dveh strojev (al pa malo bolj poznate situacijo user posted image ):

http://www.bosch-home.com/si/WTW84360BY.html

http://www.electrolux.si/node38.aspx?productId=46739

ta dva sta edina, ki ne porabita olala elektrike ... že tako imamo previsok račun, pri dveh malih otrocih peremo non-stop in pomoje bi bil nakup cenejšega stroja totalna bedarija (če porabi dvakrat toliko elektrike, stane pa okrog 300€ manj).

Mnenja, prosim user posted image

Hvala!


_____________________________

Ni nam dolgčas :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: sušilni stroj
4.11.2010 6:20:09   
EKOGREEN



IZVIRNO SPOROČILO: scorpiogirl

Ojla!

Pri nas smo ugotovili, da bo nujno treba kupit sušilni stroj. Ker nimamo zračenja user posted image , bo treba v nabavo kondenzacijskega ... no, sva z dragim malo tole gledala, tako da imava trenutno nagledana dva. O cenah ne bom, ker so ubitačne user posted image žal pa nimamo druge kot to nabavit, ker sušimo cunje na sušilnih stojalih v stanovanju (ni balkona, ni sušilnice), kjer imamo že brez tega preveč vlage (pa plesni, da je za znoret).

Zdaj me pa zanimajo mnenja tistih, ki imate kateri od teh dveh strojev (al pa malo bolj poznate situacijo user posted image ):

http://www.bosch-home.com/si/WTW84360BY.html

http://www.electrolux.si/node38.aspx?productId=46739

ta dva sta edina, ki ne porabita olala elektrike ... že tako imamo previsok račun, pri dveh malih otrocih peremo non-stop in pomoje bi bil nakup cenejšega stroja totalna bedarija (če porabi dvakrat toliko elektrike, stane pa okrog 300€ manj).

Mnenja, prosim user posted image

Hvala!

moje mnenje, če zares veliko sušiš in ne bi rada dobivala prevelikih računov za elektriko, sta kar oba stroja dobra naložba, ti kondenzacijski stroji s toplotno črpalko so zakon, ker tudi manj poškodujejo-(skrčijo) perilo. Pa še to, ta tip strojev je na tržišču, mislim, da kako leto in nič več. Tud če stane mal več, ma ti nikoli ne bo žal! Konkretno katerega boš vzela, je pa že stvar okusa in detailov, ker se mi obadva zdita super!user posted image  Skratka best buy!user posted image
 

(odgovor članu scorpiogirl)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: sušilni stroj
4.11.2010 7:45:38   
scorpiogirl
le sušilniki s toplotno črpalko sušijo vse vrste perila z eno temperaturo zraka
IZVIRNO SPOROČILO: EKOGREEN
moje mnenje, če zares veliko sušiš in ne bi rada dobivala prevelikih računov za elektriko, sta kar oba stroja dobra naložba, ti kondenzacijski stroji s toplotno črpalko so zakon, ker tudi manj poškodujejo-(skrčijo) perilo. Pa še to, ta tip strojev je na tržišču, mislim, da kako leto in nič več. Tud če stane mal več, ma ti nikoli ne bo žal! Konkretno katerega boš vzela, je pa že stvar okusa in detailov, ker se mi obadva zdita super!user posted image  Skratka best buy!user posted image

o, super! user posted image mi je všeč, da sva dobro naštudirala user posted image
imam dojenčka in dvoletnika, ki hodi v vrtec, tako da je cunj ogromno ... pa še psa in mačka, kar še malo poveča količino cunj user posted image

sam še tole:
"le sušilniki s toplotno črpalko sušijo vse vrste perila z eno temperaturo zraka"
a to pomeni, da zraka za sušenje nič ne ogreje? Če imam jaz hladno v prostoru, potem bo ful dalj trajalo, da posuši perilo? Ker imamo res ogromno vlage, je kar hladno, vsaj zdaj, ko še nismo imeli prižganih radiatorjev.

Pa hvala za test! Je tudi ogromno koristnih zadev notri, super!


_____________________________

Ni nam dolgčas :)

(odgovor članu EKOGREEN)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: sušilni stroj
4.11.2010 9:31:09   
EKOGREEN
če imaš v stanovanju več kot 0 stopinj, ti bo stroj z toplotno črpalko normalno sušil, nisem prepričan, ma se mi zdi, da zrak za sušenje ogreje med 50 in 60 stopinjami, tako, da ni panike, da ti ne bi sušil. Moram pa priznat, da nisem imel še časa, da bi prebral članek, ki sem ga objavil, pa še to, tale VIP revija je pa zakon, če si naročen, noter res ogromno izveš! No saj vidite! Če imaš le en večji nakup letno se že izplača, ker te pravilno usmerja pri potrošnji, tako, da se ti že z enim nakupom vložen denar povrne, da ga ne vržeš stran za kako neumnost! No pa to ni reklama, ampak le pametno priporočilo! user posted image če se ne motim je naročnina le 40€, no vsaj meni se ne zdi preveč. L.p.user posted image

(odgovor članu scorpiogirl)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?