|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Še nikoli prespali drugje
4.11.2010 14:25:07   
memole80
Zanima me ali je kdo, ki ima otroke, pa niso še NIKOLI, NIKJER prespali (tudi pri dedku in babici ne)? Pa seveda so že starejši in razlog zakaj niso.

Hvala.

< Sporočilo je popravil Flavia RR -- 4.11.2010 14:38:44 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: NIKOLI PRESPALI DRUGJE
4.11.2010 14:30:40   
Anonimen
Moj do lani do prvega tabora s taborniki ni nikjer prespal nikoli. Star je bil 5,5 let. Razlog- babica se boji, da bi padel s postelje. user posted image  Ja, vem, beden razlog. A kaj čemo. Ga pač noče imet pri sebi. Tast je v domu, ostalih pa nimava. user posted image

(odgovor članu memole80)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: NIKOLI PRESPALI DRUGJE
4.11.2010 16:40:11   
ljupka
Moji tudi niso še,ker sama nočeta,prisilit ju ne morem!
Večkrat sva ju pustila pri moji mami ,ko je prišla noč,sva ju šla pa iskat,ker je bil jok!
Sine je pol zadnje leto vrtca prespal v vrtcu,pa ni bil problem!In tudi v šoli v naravi,tako da nevidim razloga ,da bi pa pod nujno morali kje prespat!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Še nikoli prespali drugje
4.11.2010 18:09:52   
ronja
Mojidve še nista (3 leta in 1,5 let), ker pač rabita še naju za zaspat (uspavanje je pri nas obveznouser posted image ), nobena še ni izrazila želje po tem, da bi prespali drugje, nama pa tudi ni tak problem, saj bova imela še celo življenje za sama ponoči bit, ko bosta začeli žurat;)

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu memole80)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Še nikoli prespali drugje
4.11.2010 21:40:01   
thaiss
naš 3,5 letnik tudi še ni prespal noči drugje, ker zaenkrat nismo imeli potrebe po nočnem varstvu, pa tudi želje po tem še ni izrazil.Čez dan ni problema, prespi pri nonotu.

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: NIKOLI PRESPALI DRUGJE
5.11.2010 13:02:26   
156sw
Zdravo,

moja ni nikoli prespala nikjer, razen letos, ko so v vrtcu imeli solo v naravi je bla prvic brez starsev 4 dni, (stara je bla5,5let.)...je pa bla brez problemov tam.
Razlog je pa ta; da so babice predalec.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: NIKOLI PRESPALI DRUGJE
6.11.2010 12:13:44   
Errai
Moj najstarejši je prvič prespal pri babici in dedku letos januarja, star je bil 5 let in 2 meseca. Prej ni bilo šans, če so ga vprašali, če bi spal pri njih, je odgovoril, da ko bo velik. Potem se je pa kar naenkrat odločil (babica mu je obljubila, da bo lahko malo dlje pokonci) in od takrat bi pri eni ali drugi babici spal vsak vikend, če bi mu pustili. Z vrtcem pa še vedno noče nikamor, ne na morje, ne na smučanje, ne na kmetijo. Drugi sin je tudi prvič prespal pri babicah letos, skupaj z najstarejšim. Star je bil dve leti in pol in ni bilo nobenih problemov.

(odgovor članu 156sw)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Še nikoli prespali drugje
7.11.2010 13:52:21   
livia
Naši sta to izvedli prvič letos poleti, ko sta bili stari 4,5 in 2,5 leti. Prespali sta pri babici. Zakaj ne prej? Ker se mi je zdelo prezgodaj, ker sta bili še premajhni, ker ne živimo blizu in nimamo vsakodnevnih stikov in ne poznajo otroka dovolj dobro, če ne zna govorit.
Letos sta šli obe skupaj in se je fajn obneslo. Sta celo podaljšali za 2 dni.

Smo pa, da bi olajšali poslavljanje to izvedli tako, da so oni prišli po njiju k nam in sta komaj čakali, da gresta.

< Sporočilo je popravil livia -- 7.11.2010 13:53:29 >

(odgovor članu memole80)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?