|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   norice
2.8.2005 10:06:12   
anja26
Živjo,
naš Erik ima norice,potrjenood zdravnika, star je 20 mesecev...ampak meni se zdi preveč blaga oblika...nič vročine, apetit normalen, noric le za vzorec (mogoče 20 pikic po celem telesu od tega 12 na obrazu), dobre volje, spi normalno.....

Ali ni to malo sumljivo? Je možno da sploh niso norice?


Anja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   norice
2.8.2005 10:08:40   
kofetek2010
ah no, če zdravnika pravi tako, potem so že 8) ne želi si bolj močne oblike, bodi vesela, da jih ima, kolikor jih pač ima :)

(odgovor članu anja26)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   norice
2.8.2005 11:47:24   
kepica
Ja,samo pri tako blagi obliki je možno,da se ponovno pojavijo.Vsaj moževemu nečaku so se.

(odgovor članu anja26)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   norice
2.8.2005 11:53:23   
dadica
Ko sem v prvi nosečnosti dobila norice,so mi po krvi ugotovili da sem jih že enkrat prebolela,moja mamA tega ni vedla in mi je zdravnik takrat rekel da lahko imaš samo en sam izpuščaj in to je to.je pa možnost da se ponovijo.

lp dadica

(odgovor članu anja26)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   norice
2.8.2005 12:09:47   
anja26
Spet sem šla k zdravniku, je rekla da je možna blaga oblika ali pa je neke vrste alergija, na jesen naj prideva na test ki bo pokazala ali so bile norice ali ne...ja če to ni noro!

Čez 20 dni pa na morje in sam bog ve če jih do takrat ne bomo zares "nabasali" in bo dopust šel po vodi....groza!

(odgovor članu anja26)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   norice
8.8.2005 7:53:52   
anja26
No po enem tednu so končno na full udarile ven...hvala bogu da jih bomo preboleli pred morjem.

(odgovor članu anja26)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?