|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Traxx Jaguar 3-košara Quinny
6.1.2011 15:44:19   
kalaxy
Živjo punce,

vem, da je blo kar nekaj napisano o tem vozičku, vendar jaz rabim konkretne izkušnje.
Doma imamo Traxx Jaguar 3 od Haucka, ki že dolgo ni več v prodaji. Sedaj znova pričakujemo in bi potrebovali globoko košaro.

A ima katera praktične izkušnje s košaro Quinny? Je ta košara ustrezna za ta voziček?
Jaz bi rada kupila rabljeno, pa mi je mal nerodno it v BC na provo, če pol ne bom kupla nove.

Upam, da je katera ki je to že sprovala.

Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Traxx Jaguar 3-košara Quinny
6.1.2011 18:07:55   
kalaxy
Mogoče nisem bila dovolj jasna: zanima me ali gre Quinny košara na Traxx Jaguar 3?
A ni nobene, ki bi povedala ali ta kombinacija res štima?

(odgovor članu kalaxy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Traxx Jaguar 3-košara Quinny
6.1.2011 18:37:53   
Anonimen
Ponavadi se to neda kar tako kombinirat, ker ima vsak proizvajalec svoj nacin pritrjevanja kosare na ogrodje vozicka.

(odgovor članu kalaxy)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Traxx Jaguar 3-košara Quinny
6.1.2011 19:19:15   
kalaxy
Mal sem prebrala teme iz preteklosti in baje se da, sam bi rabla izkušnjo od nekoga, ki je res to prakticiral.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Traxx Jaguar 3-košara Quinny
6.1.2011 20:09:03   
emina83
Sej v bistvu za Traxx-a sploh ne rabiš košare, ker se športni del itak čist poleže v ležeč položaj, tak da je popolnoma primeren za novorojenčka.

(odgovor članu kalaxy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Traxx Jaguar 3-košara Quinny
7.1.2011 10:12:27   
moci
jaz sem imela samo zimsko vrečo, res ne rabiš košare. 

(odgovor članu emina83)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Traxx Jaguar 3-košara Quinny
7.1.2011 10:17:20   
kalaxy
Saj prvič je nisem rabla, zdej sem pa rekla če dobim kej ugodnega rabljenega bom nabavla.
Je vseeno mal bolj udobno.

kaj si pa dala pod otročka?

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Traxx Jaguar 3-košara Quinny
7.1.2011 10:30:42   
benika
Ovco.

(odgovor članu kalaxy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Traxx Jaguar 3-košara Quinny
7.1.2011 12:57:18   
barni
Zakaj ne kupiš raje prenosne torbe? Mi smo jo imeli in se je super obnesla. LAhko kupiš praktično katerokoli, če imaš ta voziček. Športni del poležeš in nanj preprosto položiš prenosno torbo in jo fiksiraš s kakšnimi trakci in tistim naslonjalom za nogice.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?