|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kako vam rata?
10.8.2005 8:50:32   
karmy
jzt sm študentka, trenutno ne delam, ker se pripravljam na izpite in mam zmeraj nekaj kar mi onemogoči delo...komaj septembra bom spet začela iskat delo...

naj pridem k bistvu...kako druge k ste polno zaposlene ( 8 ur ), parkrat na let, letet za tistimi obrazci, otroški dodatek, dohodnina, štipendije, socialna,....ipd...pol pa zbirat priloge in ujet pisarno preden se zapre...

jzt kadar sem tako zaposlena kar pošljem po pošti... vendar skakanje za unimi prilogami pa tistimi čist enimi **** k moraš pridt nekam pod nujno najkasneje do 2 popoldan pa ne vem al bi lahk delala pr takem tempu...

aja...pa moj mali je v vrtcu in bo tako kot vsi do 6 leta...kako ostale k jih imate v šoli, delate med počitnicami? če sta oba starša polno zaposlena? kam malega dat za ceu dopoldan da ne bo kakih ****rij delal?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   kako vam rata?
10.8.2005 8:58:23   
NinKa
Papirje pošiljam po pošti in upam, da sem uspela vse pravilno not dat, ker se mi ne ljubi za vsako malenkost vozit v MB iz LJ.

Moj ni v vrtcu, mož pa je v službi cel dan...juhuhu...sem doma, in se učim,...kar je ob 19 mesečniku čez dan samo "lepe sanje o sviji v kokoruz".

Mam pa čez 2 tedna znova 3 izpite ....redne 4. letnik.Pa nikakor ne pridem do učenja....pa je sedaj uvajanje v vrtec, pa zdravnik, pa pospravit, sprat....pa tisti rojstni dan, pa ..........ponoči pa napol hin gledam v knjige....zjutraj pa se sonček zbudi in me celo dopoldan tera okoli bajte....

Enostavno ne vem kje se me v tem trenutku drži glava. Ampak saj je vsakič pred izpiti tako, pa preživim in se veselim vsakega izpita ki ga naredim.

:sloncek::kuza::sloncek:

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   kako vam rata?
10.8.2005 9:03:47   
Anonimen
Jaz vse zadeve, kar se papirjev tiče nekako zrihtam...še sama ne vem kako:zmeden2: Po pošti nč ne pošiljam. Živim pa v centru in imam le par korakov do občine, socialne, banke, pošte.... Če nimam časa, mi zrihta mož - med malico.

Trenutno sem doma na dopustu, tako da imam malega jaz (julij, avgust). Med službo se mali pazi v privat varstvu. zdi se mi, da imam takrat čas veliko bolje organiziran za delo, za otroka in moža ter svoj prosti čas. Sedaj, med dopustum je kar vse razpuščeno :)-

Nekatere šole organizirajo varstvo tudi med poletnimi počitnicami, tako da se pravočasno pozanima, ko bo mali šel v šolo in če ga nikamor ne boš imela dat. Drugače pa med počitnicami v veliko krajih potekajo različne delavnice za otroke, obstajajo tabori, kolonije.... Pri ans je "Lumpijada" vsako dopoldne - mislim da 2 uri. In prihaja veliko otrok.
JAz imam srečo, ker bom vedno vse počitnice doma, tako da ne bo problema z varstvom. :bravo:

(odgovor članu karmy)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   kako vam rata?
10.8.2005 10:35:52   
Anonimen
hmmm...js sem 8 zaposlena, mož isto. tamala se pazi pri babici. papirje če je kaj za zrihtat ponavad lahko zrihtam popoldne, saj majo vsi saj enkrat na teden tut popoldne uradne ure.
vrtci delajo tut polet. ko so pa otroci že v šoli pol pa ne vem. v kako kolonijo jih dat, drgač pa ne vem. če nimaš starih staršev..privat varuška?

lp, lara

(odgovor članu karmy)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?