|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   oktobrke
9.8.2005 17:36:42   
Udb
A vam zaupam eno skrivnost??????? A veste kaj bomo mi imeli???????? :)-:)-:)-:)-

FANTKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
9.8.2005 17:53:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Udb)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   oktobrke
9.8.2005 18:50:33   
Udb
Nalin, ja vem! Sicer sem pa tudi sam, takoj ko sem zvedela, da sem noseča, rekla da bo fantek! 10. čut!! ;)

Ime = Marcel!

Drugače ga pa drug teden še enkrat vidim, ker danes ni hotel dati glavice v merilni položaj! :)-


Pa kregana sem bila, da premalo pijem!! :ups:

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
9.8.2005 18:59:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Udb)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   oktobrke
9.8.2005 19:18:21   
Udb
Ja, tudi meni je to mal zoprno - še posebno ponoči!! Sem pa rekla, da mi trebuh dostikrat otrdi, pa je rekla, da je treba več počivat, pa magnezij...pol je vprašala, če bi šla rada na bolniško, pa sem rekla, da bi zaenkrat kar še mal delala! Čeprav ...po pravici... bi bila najraje doma. Samo mal moram še vajenko uvesti, mal je to ker mora še sodelavka dopust izkoristit, pa še mal več dinarčkov bo.

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   oktobrke
9.8.2005 19:51:49   
žlička
cestitke udb..........sej sploh ni dvoma, skor za vse je receno, da bodo imeli :modri:, pa dve kolegici sta rodili isto :modri:, no sej to je pa fino, da ga bos ponovno videla9nebesa9nebesa

jaz pa imam pregled nasledni teden, mogoce pa bom imela UZ-upam, pa vse papirje moram dobiti

nalin danes sem bila na stari porodniscnici, sem govorila z babico, ki vodi predavanja (blond, večje postave), sem bila ravno na obisku pri eni znanki, sem te hotla pridet pozdravit, sam se zaceli, pa se tko ste zaceli z zamudo, a ne? meli ste 2. porodno dobo

lp vsem:rozica:

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   oktobrke
9.8.2005 20:43:02   
Nik&Taja
Ciao!

Čestitam! Mi bomo imeli tudi fanta in sicer Nika.

lp

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   oktobrke
9.8.2005 20:55:24   
jadore
Ojla vsem skupaj!
Udb čestitke, tudi mi pričakujemo fantka!

Lepo fantki na pohodu, do sedaj sem slišala od kolegic samo za punčke

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   oktobrke
9.8.2005 20:57:28   
cmokec
Udb, saj ni važno, kaj bo, samo da bo FANT zdrav. Čestitke :bravo::rozica::bravo::rozica:

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   oktobrke
9.8.2005 21:09:35   
Anja
Mi bomo tudi dobili fantka :)

Bo pa Vid :love:

Anja29/6

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
10.8.2005 7:28:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Udb)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
10.8.2005 7:52:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Udb)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   oktobrke
10.8.2005 8:02:04   
Udb
jUTRO! ;)

Kako ste spale? Jaz slabo! :zmeden: Nikakor se nisem mogla namestiti v tak položaj, da me ne bi nič bolelo!!

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   oktobrke
10.8.2005 8:06:57   
pi
Dobro jutro,

tudi jaz sem bolj slabo spala. Sploh ne vem kako naj želim zaradi ogromnega trebuha. Me je kar groza kakšen še bo. Ene nimajo takega trebuha na koncu kot ga imam sedaj jaz, pa sem noseča komaj 29 tednov.
Pa še glava me boli.
Ima še katera druga probleme z glavoboli ?

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   oktobrke
10.8.2005 8:42:26   
žlička
jutro punce!

jaz sem danes spala kar OK (ce se temu lahko tako rece) 1x sem vstala, pa vedno ko se prevalim iz enega boka na drugega se zbudim...klasika

pi, če mas hude glavobole povprašaj o tem G, ne vem če je to čisto normalno na nosečke, drugače pa lahko vzameš le Lekadol

nalin, nisem imela časa, sem šibala v službo, če pa bi iemla čas, bi vas vsekakor prišla pogledat

jaz imam tudi danes MŠ in sicer 2. in 3. obdobje:bravo: pa moj dragi je ze prebolel angino in bo sel alhko zopet z mano:love:

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   oktobrke
10.8.2005 8:55:24   
bebika
Jutro tudi z najine strani!

Končno sem našla nekaj časa, da se malo javim, namreč v službi je pravi kaos - dopusti pa dve nepričakovani bolniški... dela kolikor hočeš.
Jest pa zlo dobr spim, nimam nobenih bolečin, pa tud na stranišče ne hodim. Se mi zdi, da moj me :duda: zdej še mal špara pa bo pol bolj pestro, ko bo prišel na svet :)- .
Zdej pa sam še 20 X pridem v službo :bravo: in se mi že prav vleče.
Kako imate ve že kaj urejeno s papirji? A vam jih je ginekologinja že dala? Namreč jest imam naslednji četrtek pregled, pa UZ :bravo: in to bo zadnji pregled, ko bom še v službi. Vrjetno mi mora že dat papire (čeprav bom takorat noseča 30t), da vem v službi točno povedat od kdaj me ni več.
A je mogoče kateri sedaj delala UZ in ji določila drug PDP?

lep dan še naprej in upam, da se vam bom lahko še kej javila

bebika

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   oktobrke
10.8.2005 9:08:41   
AKŠ
jutro dekleta...jaz sem pa danes fulll dobr spala (noč je bla kr prekratka.....kdo si je kaj zmislil budilke - grrr)


(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   oktobrke
10.8.2005 9:42:47   
Udb
Joj, punce!! Jaz bi tako ZAPRAVLJALA! ;) Res! Včeraj, ko sem iz vedela za spol, sem imela pred očmi takoj simpatične stvari v modrih tonih...MORAM se mal pomiriti, ker dnarja lih ni...Ampak jaz bi vseeno!! :)-:)-:)-:)- Bom morala mal v Lj - H&M ali pa kakšna taka cenejša varianta.

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   oktobrke
10.8.2005 10:17:22   
Aja32
Zdravo punce,

da se javim še jaz malo.
Včeraj bila na pregledu in dobila "zeleno luč" za na morje:bravo::bravo::bravo:. Namreč na zadnjem pregledu mi je g. ugotovil, da se mi maternični vrat prehitro krajša in mehča, tako da je bil moj dopust pod velikim vprašajem. Sem bila pa pridna, malo bolj počivala in vsak dan sem jemala magnezij, tako da se je zadeva malo umirila.

Pusti me na morje sicer samo za en teden - oglasiti se moram predno grem na morje in potem takoj po morju, da bo preveril stanje.

Sem bila pa ponovno presenečena. Namreč na zadnjem UZ je ugotovil, da sem v 22. tednu (po menstruaciji bi morala biti 20. teden), včeraj je pa ugotovil, da ima plod razvito glavico za 32. teden. Tako, da izgleda, da bo vse skupaj še malo prej... Po menstruaciji bi morala imeti rok 31.10., potem je bilo nekako 15.10., zdaj pa je rekel, da mi bo točno povedal in dal tudi papirje takoj po dopustu (2.9.), ko bo opravil še en UZ.

Drugače se počutim OK - edino noge imam popoldne zatekle, da nobenih čevljev ne spravim več gor, pa boli me križ. Drugih problemov zaenkrat ni.

Spol?! :)-:)- Midva z :love: sva se odločila, da nočeva vedeti kaj bo. Včeraj nama je g. sprintal slikico na kateri naj bi se videl spol. Štručka se je prav pošteno razkazovala... Ampak midva "laika" seveda po sliki itak ne veva kaj bo. Vsi okoli naju govorijo, da bo punčka, moj 6. čut me je itak zapustil, tako da res ne veva kaj bo.

Bomo videli...

Toliko za enkrat, pa, pa A:nosecka:

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   [Brisano sporočilo]
10.8.2005 13:08:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Udb)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?