|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Katero gospodinjsko opravilo...
24.1.2011 10:47:22   
Klemy82
... vam gre najbolj na user posted image ?
Jaz sem absolutno anti za likanje. Res. Raje cel dan drgnem pod s krtačko za zobe, perem posodo, brišem prah... ma, karkoli, samo likat ne. Evo, ravnokar speglala 20 majic in srajc in zadnjih par bi najraje vrgla v koš za smeti. Sem zreducirala likanje na minimum od minimuma in praktično likam samo še stvari, ki jih ima moj za v službo. Da ravno ne hodi kot deda Bedanc po svetu.user posted image
Tašča me je še najprej malo hecno gledala, kako to, da ne likam pižam pa gat pa posteljnine in servetov in brisač (ja, verjetno se pričakuje, da bom plenice za tamalga tud likalauser posted image ), zdej se je pa navadila, I quess.
Ko bom velika in bogata, bom plačala kakšni gospe, da mi pride srajce likat, majkemi!
Pa ve? Katero opravilo bi raje preskočile, oz plačale nekomu, da naredi namesto vas?user posted image


PIES, ko sem ravno pri cunjah, a ima katera kak trik, kako za boga milega obesit črne stvari na stojalo, da se ne pozna črta od žice gor na cunji? Sej veste, ko barva okoli kar zbledi. Pa stojalo je notri, ne zunaj na soncu. Pišuka, bom morala nekaj pod strop namontirat pa s pripenjalkami čarat, ker zdaj to ne pride v poštev, ker ima moj tako dolge rokave, da se vse po tleh vleče pol...
Imam probleme, al?user posted image


_____________________________

Jst.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Katero gospodinjsko opravilo...
24.1.2011 10:54:49   
pety78
Meni pa likanje ni problem. No, res da več ne likam skoraj nič, ampak prej sem pa kar veliko, sploh pri babici, srajce od dedka....Pa zraven gledam TV ali pa poslušam muzko in mislim, da sem kje na Havajih....pa kar gre. user posted image
V bistvu rada delam vse, kar se pospravljanja, čiščenja tiče, samo da mam mir.
Edino kar mi gre na živce, je lupljenje krompirja ali pa včasih, ko še nisem imela BOSCHA, ribanje jabolk! user posted image

< Sporočilo je popravil pety78 -- 24.1.2011 10:55:23 >


_____________________________



(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Katero gospodinjsko opravilo...
24.1.2011 10:56:35   
nananaja
Nobeno gospodinjsko opravilo me ne navdušuje...

pri nas je mož bolj gospodinja od mene, velikokrat pere perilo, ga suši, zlaga, kuha, sesa, pospravljava deljeno. Likam, kar likam pa jaz, ampak to je res malo, kaka srajčka, krilo, oblekice od tamalih, redko kak pulover. Hahaha, likanje gat, to še moji mami smešno, planice so ble pa zlikane samo kadar jih je moja mami, pa bodiji tudi.

Glede obešanja pa jaz pripnem pulover na ramenih, pa mogoče še pri vratniku. Je pa res, da moraš pazit, kako pripneš, da se potem minimalno pozna rob od klinčka, in dobro moraš poglihat rokava, preden obesiš.

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Katero gospodinjsko opravilo...
24.1.2011 11:04:28   
mamamajča
Vse, kar je povezano s cunjami. Od pranja dalje vse.
Sovražim občutek, ko je vse zlikano in tipi topi v omari, potem pa moram nekaj ven vzetuser posted image

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Katero gospodinjsko opravilo...
24.1.2011 11:05:53   
marantz
Jaz pripnem puloverje pod pazduho. Tam me najmanj motijo raznorazni odtisi.
Moja sestrična tudi obeša za ramena. Pri tem načinu obešanja me moti, da ti potem ramena štrlijo gor (vsaj pri nekaterih tkaninah) in ima majica potem nekam čudno obliko.

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Katero gospodinjsko opravilo...
24.1.2011 11:06:36   
Klemy82
IZVIRNO SPOROČILO: nananaja


Glede obešanja pa jaz pripnem pulover na ramenih, pa mogoče še pri vratniku. Je pa res, da moraš pazit, kako pripneš, da se potem minimalno pozna rob od klinčka, in dobro moraš poglihat rokava, preden obesiš.



Ja, jst srajce tudi pod ovratnik pripenjam, al pa kar na obešalnik obesim, problem so pa njegove majce na dolg rokav, če jo pripnem na ramenih, se pozna od pripenjalke, če jo pa čez žico obesim, se pa valda pozna od žice.  Da bi jo pa za spodnji rob pripenjala pa ne pride v poštev, ker se potem rokavi vlečejo po tleh. Aja, tolk obešalnikov, da bi majce gor dajala sušit pa tudi nimam.user posted image Sej mojga niti ne moti, bolj mene... ja kaj morem, grdo mi je.user posted image

_____________________________

Jst.

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Katero gospodinjsko opravilo...
24.1.2011 11:06:50   
benika
IZVIRNO SPOROČILO: mamamajča

Vse, kar je povezano s cunjami. Od pranja dalje vse.
Sovražim občutek, ko je vse zlikano in tipi topi v omari, potem pa moram nekaj ven vzetuser posted image



Enako. Poleg tega kronično sovražim čiščenje in rezanje solate.

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Katero gospodinjsko opravilo...
24.1.2011 11:07:39   
urška
IZVIRNO SPOROČILO: Klemy82



PIES, ko sem ravno pri cunjah, a ima katera kak trik, kako za boga milega obesit črne stvari na stojalo, da se ne pozna črta od žice gor na cunji? Sej veste, ko barva okoli kar zbledi.



jaz dajem prat stvari obrnjene narobe in nimam nobenih razbarvanih črt. kot druga ti je pa opcija da sušiš na obešaniku, samo meni se zdi, da se, sploh pletene stvari, potem raztegnejo do tal, tako da jaz tega ne delam.

< Sporočilo je popravil urška -- 24.1.2011 11:08:46 >

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Katero gospodinjsko opravilo...
24.1.2011 11:14:52   
Anonimen
Sovražim gospodinjska opravila. Vsa po vrsti. Ne prinašajo mi nobenega zadovoljstva, notranjega veselja, tudi ko je vse oprano, zlikano, pospravljeno ipd.

Začne se pri likanju, pomivanju oken in od tu dalje. resnično nujno zlo, narejeno s prisilo in odporom, ker cunje moramo vseeno imeti za oblečt, v svinjaku pa tudi ne moremo živet.

Rada imam edino kuhanje in peko peciva.

(odgovor članu Klemy82)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Katero gospodinjsko opravilo...
24.1.2011 11:18:23   
Klemy82
IZVIRNO SPOROČILO: urška

jaz dajem prat stvari obrnjene narobe in nimam nobenih razbarvanih črt. kot druga ti je pa opcija da sušiš na obešaniku, samo meni se zdi, da se, sploh pletene stvari, potem raztegnejo do tal, tako da jaz tega ne delam.

Evo, jst tudi to delam, cunje obračam. user posted image Bi morala videt mojo taščo, ko sem prišla sem živet,  je imela kar eno debato s sosedo, zakaj naša tamlada cunje obrača, ko jih da prat... ja, evo, pa nisem edina.user posted image
Samo vseeno, ne me vprašat kako, ampak službene majce imajo iz ene čudne hecne sintetike, tud če jo okol obrnem, se pozna skoziuser posted image ... no, saj o tem, kako likam njegove halje, ki so iz nekega user posted image lana pa še česa in se zmečkajo, če jo samo premakneš, ne bi. Ampak za halje se ne sekiram več sploh, včasih mi tako domov prinese, kot bi jo kravi ven iz riti potegnil, ne da jo je nosil par dni... to je pa tako, ko firme šparajo na materialih delovnih cot... zgleda ful fensi, sam kvaliteta je pa v podnu čist.


_____________________________

Jst.

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Katero gospodinjsko opravilo...
24.1.2011 11:23:16   
nananaja
Pa saj na mnogo oblačilih piše, da naj se perejo obrnjene. Sicer maš pa eno tistih tašč, ki nos vtaknejo povsod, pri nas ni nikoli imela komentarjev, kako perem, prav vesela je bila, ker sva z možem začela posebej prat, ker ji tudi ni bilo to neko veselje delat.

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Katero gospodinjsko opravilo...
24.1.2011 11:29:19   
Klemy82
IZVIRNO SPOROČILO: nananaja

Pa saj na mnogo oblačilih piše, da naj se perejo obrnjene. Sicer maš pa eno tistih tašč, ki nos vtaknejo povsod, pri nas ni nikoli imela komentarjev, kako perem, prav vesela je bila, ker sva z možem začela posebej prat, ker ji tudi ni bilo to neko veselje delat.


user posted image jah, no, začetniška radovednost bi jaz temu rekla. V stilu-kako pa ona to dela...user posted image Ko je videla, da imam pač svoje metode gospodinjenja in da se svet ne bo podrl zaradi tega, ker jaz dragemu ne peglam gat, je bilo potem kul. Sej, kaj pa če. Ker toliko me pozna, da ve, da bi ji ob kakšnem pametovanju dobila nazaj kaj v stilu, da če ji kaj ni prav, lahko ona namesto mene opere pa zlika. Verjemi, da ji ni do tega. user posted image


_____________________________

Jst.

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Katero gospodinjsko opravilo...
24.1.2011 11:39:07   
mamamajča
benika, jaaaa- rezanje solate! In palačinke, ker je treba zraven statuser posted image

obešanje- zakaj pa za rame? Jaz jih pa kontra, da rokavi visijo navzdol...

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Katero gospodinjsko opravilo...
24.1.2011 11:47:45   
majcci
IZVIRNO SPOROČILO: Klemy82

Pa ve? Katero opravilo bi raje preskočile, oz plačale nekomu, da naredi namesto vas?user posted image




Definitivno likanje user posted image
Drugo mesto pa si delita: lupljenje krompirja in paniranjeuser posted image

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Katero gospodinjsko opravilo...
24.1.2011 11:48:05   
kalbo
Jest samo likanja ne maram. Pri nas se pegla najnujnejše. Meni je peglanje prtov, posteljnine, spodnjega perila in podobno totalna neumnost. Vse ostalo pa počnem, sicer ne z užitkom. Le kuham pa z velikim veseljem.

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Katero gospodinjsko opravilo...
24.1.2011 12:20:26   
mika
Klemy, tud jaz sovraaaažim likanje. čaka me en kup za zlikat, pa sem domauser posted image . Takoj ko izvem za službo, pokličem gospo za likat, tud prej sem jo imela.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Katero gospodinjsko opravilo...
24.1.2011 12:41:55   
Katy78
Sovražim likanje pa če potem takoj umrem. user posted image Likam le najnujnejše. K sreči mož nima take službe da bi moral nositi samo srajce tako da likam res zelo zelo poredko, največkrat za moža, zase skorajda ne, pa še to si mož včasih kar sam zlika. user posted image Druga gospodinjska opravila mi pa niso odveč, je pa res, da posesa in po tleh pomije največkrat kar mož. user posted image  

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Katero gospodinjsko opravilo...
24.1.2011 12:53:27   
Naja31
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.

Sovražim gospodinjska opravila. Vsa po vrsti. Ne prinašajo mi nobenega zadovoljstva, notranjega veselja, tudi ko je vse oprano, zlikano, pospravljeno ipd.

Začne se pri likanju, pomivanju oken in od tu dalje. resnično nujno zlo, narejeno s prisilo in odporom, ker cunje moramo vseeno imeti za oblečt, v svinjaku pa tudi ne moremo živet.

Rada imam edino kuhanje in peko peciva.


Evo, pri meni je isto. S tem,da tudi kuhanje sovražim, edino pečem rada, ampak to ne počnem ravno pogosto.
Zelo rada pa pridem domov in je stanovanje čisto.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Katero gospodinjsko opravilo...
24.1.2011 12:56:07   
loremi
IZVIRNO SPOROČILO: nananaja
Nobeno gospodinjsko opravilo me ne navdušuje...

Točno tako, me sploh nobeno gospodinjsko opravilo ne spravlja v zadovoljstvo, no edino če se kdaj z veseljem spravit pečt kakšne piškote.

Katero od sicer nepriljubljenih opravil mi je pa najtežje? Definitivno čiščenje pečice user posted image  uff kaj to pobere energije in moči, da ne govorim o rokah, ki so posledica tega in bolečem križu. Ravno tako nisem navdušena nad nonstop umazano posodo in čiščenjem skrinje.
Likanje? Ni mi všeč, likam pa največ poleti, pozimi redko oz. ko rabim kaj oblečt, kar res mora prej it pod likalnik. Drugače pa vedno oblačila po pranju zravnam (zložim), jih pustim ležati vsaj 2 uri in potem obesim. Pa res je, da noben od naju ne nosi veliko srajc oz. takih kosov oblačila, kjer je nujno likanje. Tist je pa potem nuja polikat. Seveda se potem kup nezlikanih oblačil kopiči, da jih vlečem iz kupa in polikam, ko rabim user posted image .
Pa odpravljanje vodnega kamna, pomivanje po tleh, čiščenje oken in okvirjev. Uf, ko začnem naštevat opravila, jih ne zmanjka.

_____________________________

Po dolgih letih truda ... dvakrat noseča, dvakrat z dvojčki in dvakrat ostala brez njih. :*(

Mogoče mora pa ena izmed velikih želja ostali le želja :(.

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Katero gospodinjsko opravilo...
24.1.2011 12:56:39   
katy83
Res da se težko spravim k likanju, ampak ko se, je kr fajn, malo televizije zraven, pa kaki kapučino mi dragi skuha, pa gre. user posted image user posted image user posted image

jaz pa sovražim umivanje oken. user posted image

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Katero gospodinjsko opravilo...
24.1.2011 12:59:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: loremi

IZVIRNO SPOROČILO: nananaja
Nobeno gospodinjsko opravilo me ne navdušuje...

Točno tako, me sploh nobeno gospodinjsko opravilo ne spravlja v zadovoljstvo, no edino če se kdaj z veseljem spravit pečt kakšne piškote.

Katero od sicer nepriljubljenih opravil mi je pa najtežje? Definitivno čiščenje pečice user posted image   


Piroliza rules user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu loremi)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Katero gospodinjsko opravilo...
24.1.2011 13:18:06   
skuštrana
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.

Sovražim gospodinjska opravila. Vsa po vrsti. Ne prinašajo mi nobenega zadovoljstva, notranjega veselja, tudi ko je vse oprano, zlikano, pospravljeno ipd.

Začne se pri likanju, pomivanju oken in od tu dalje. resnično nujno zlo, narejeno s prisilo in odporom, ker cunje moramo vseeno imeti za oblečt, v svinjaku pa tudi ne moremo živet.

Rada imam edino kuhanje in peko peciva.


Podpis od a do ž. Še kuhanje in peka mi je kul samo na obroke - pride obdobje ko bi vsaka dan nekaj super skuhala in spekla, potem pa 2 meseca jemo samo pice user posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   [Brisano sporočilo]
24.1.2011 13:50:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Naja31)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Katero gospodinjsko opravilo...
24.1.2011 14:07:42   
Eva19
no tud jaz ne maram likanja, in poseledično zarad tega pač ne likam user posted image je pa res, da noben od naju nima take službe da bi moral bit v srajčkah oblečen in ta lepih hlačah na robi, pri nama so večinoma kavbojke in bombažne majice, te pa predno obsem res fino strkam, ko se posušijo jih takoj pospravim in potem res niso ne vem kaj zmečkane, so čist take da jih brez sramu lahko nosim, kljub temu da niso zlikane user posted image

ne maram tudi čiščenje umazane kuhinje, ampak to samo takrat, ko se mi po kosilu ne da prec pospravljat, potem se pa to zavleče do naslednjega dne no in potem pa je tam seveda že gora posode in ti kar nekaj časa vzame, da pospraviš, še dobr da je to sam na vsake kvatre, drugače pa kar sprot pospravim.

ostalo mi pa ne predstavlja ne vem kakšnega problema. posesa pa tudi moj dostikrat...na splošno mi rad pomaga user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Katero gospodinjsko opravilo...
24.1.2011 14:11:40   
ursi
Ne maram,skoraj sovražim kuhanje. Ampak kaj čem,še vedno skuham vsak dan.Ampak to opravilo mi res ni v nobeno veselje.user posted image  Ko bom velika in bogata bom imela v hiši osebnega kuharja (ki bo še kuhinjo pospravil, preden bo odšel). user posted image

Meni je pa prav v veselje likanje.Res. Ampak to še ne pomeni, da likam tudi servete, spodnje perilo in kaj temu podobnega.

< Sporočilo je popravil ursi -- 24.1.2011 14:14:45 >

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?