|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
24.1.2011 14:18:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Katero gospodinjsko opravilo...
24.1.2011 14:30:24   
bori2
Mene pa brisanje prahu ubija,...
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ursi)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Katero gospodinjsko opravilo...
24.1.2011 14:56:09   
donna22

IZVIRNO SPOROČILO: Klemy82

... vam gre najbolj na user posted image ?
Jaz sem absolutno anti za likanje. Res. Raje cel dan drgnem pod s krtačko za zobe, perem posodo, brišem prah... ma, karkoli, samo likat ne. Evo, ravnokar speglala 20 majic in srajc in zadnjih par bi najraje vrgla v koš za smeti. Sem zreducirala likanje na minimum od minimuma in praktično likam samo še stvari, ki jih ima moj za v službo. Da ravno ne hodi kot deda Bedanc po svetu.user posted image
Tašča me je še najprej malo hecno gledala, kako to, da ne likam pižam pa gat pa posteljnine in servetov in brisač (ja, verjetno se pričakuje, da bom plenice za tamalga tud likalauser posted image ), zdej se je pa navadila, I quess.
Ko bom velika in bogata, bom plačala kakšni gospe, da mi pride srajce likat, majkemi!
Pa ve? Katero opravilo bi raje preskočile, oz plačale nekomu, da naredi namesto vas?user posted image


PIES, ko sem ravno pri cunjah, a ima katera kak trik, kako za boga milega obesit črne stvari na stojalo, da se ne pozna črta od žice gor na cunji? Sej veste, ko barva okoli kar zbledi. Pa stojalo je notri, ne zunaj na soncu. Pišuka, bom morala nekaj pod strop namontirat pa s pripenjalkami čarat, ker zdaj to ne pride v poštev, ker ima moj tako dolge rokave, da se vse po tleh vleče pol...
Imam probleme, al?user posted image





Podpis pod vse, kar si napisalauser posted image user posted image user posted image user posted image

Likanje je res user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Katero gospodinjsko opravilo...
24.1.2011 15:05:02   
Ženkica
- likanje
- brisanje prahu
- pucanje oken

(odgovor članu donna22)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Katero gospodinjsko opravilo...
24.1.2011 15:20:51   
alda
nič mi ni odveč...naredim ker pač imam rada skuhano, zlikano, spravleno,..
čišćenje oken in sesanje pa najraje prepustim drugim user posted image ..

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Katero gospodinjsko opravilo...
24.1.2011 16:51:59   
podjetnica
- rada čistim okna,  ne prenesem umazanih šipuser posted image user posted image
- ne maram pa preveč likanja in pospravljanja posode iz stroja user posted image

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Katero gospodinjsko opravilo...
24.1.2011 16:54:28   
hmm...
Sovražim kuhanje, čiščenje hladilnika in skrinje.

_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu podjetnica)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Katero gospodinjsko opravilo...
24.1.2011 17:03:58   
jeannetka
ne maram:
- čiščenja pečice,
- sesanja

rada:
- likam in
- obožujem kuhanje

Mojemu je pa samo problem pospravljanje postelje. Vse ostalo naredi, tega pa res ne user posted image

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Katero gospodinjsko opravilo...
24.1.2011 17:28:21   
Anonimen
Ne maram nakupovanja, sploh user posted image .

Vse ostalo mi je še ok, čeprav večinoma po liniji najmanjšega odpora. Razen likam rada. In jem user posted image .

(odgovor članu jeannetka)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Katero gospodinjsko opravilo...
24.1.2011 17:30:13   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
Jest samo likanja ne maram.


haha, kalbo - moj Balkanc se je na tole izjavo skoraj zadusil od smeha user posted image  jz se ti pa klanjam za vso pomoc zeni. user posted image


Ja, za tvojga balkanca velja, da ga lahko doleti ločevalna dieta, men se pa to ne more zgodituser posted image . Tko da naj se kar smeje, pa ne nosim kikle, če to misli. Kakšn je to dec, če lahko crkne brez ženske.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 24.1.2011 17:34:10 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   [Brisano sporočilo]
24.1.2011 17:42:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Katero gospodinjsko opravilo...
24.1.2011 18:02:28   
BellaB
Sovrazim:
- ciscenje kopalnice
- brisanje prahu
- ciscenje solate ali redica

Ljubim:
- likanje (no srajc ne maram prevec)
- kuhanje, pecenje
- pranje posode, ampak zaradi alergije na pralni prasek se temu izogibam in raje dam v pomivalca
- lupljenje krompirja!!!
- soping user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Katero gospodinjsko opravilo...
24.1.2011 22:41:05   
picola1
IZVIRNO SPOROČILO: bori2

Mene pa brisanje prahu ubija,...
user posted image user posted image user posted image


A imaš alergijo?
Hec...user posted image

No, jst imam tut alergijo, in sicer na likanje...(še dobr, da imamo sušilca, da je vse kolikor toliko nezmečkano) Še tisto, kar se vsake kvatre najde za zlikat, pol prekladam iz stola na stol, dokler nisem kake pol ure res v hudem filingu in mi dopizdi...
Pa kuhat tut ne maram preveč...mah, v bistvu nobenih g.opravil ne maram...RAZEN pomivanja posode...to pa bi lahko celo rekla, da počnem rada oz. mi ni problem. Pa ne vem, zakaj...user posted image
Bi blo pa fajn se navadit na to, da bi tut pri teh delih uživala, ker so pač neizogibna...In zakaj zavraga bi morala vsak dan trpet tolk in tolk časa, če bi se lahko tut takrat imela fajn...State of mind pa to...Enkrat, ko bom velika, bom tut to poštimala v glavi...user posted image


_____________________________

Indijanska prerokba: Šele, ko boste posekali zadnje drevo, zastrupili zadnjo reko, ulovili zadnjo ribo, šele takrat boste spoznali, da denarja ne morete jesti.

(odgovor članu bori2)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Katero gospodinjsko opravilo...
24.1.2011 23:31:06   
barika
pomivanja posode user posted image in lupljenje krompirja mi je muka, zato tud kuham tak, da čim manj umažem, pa krompirja že dolgo nismo jedli user posted image , sesam itaq vsaj 2x na dan,likanje mi pa ni problem (Prej sproščanje) ... ker nimam nobene srajce za zlikat.
pa ful sovražim, da je treba po ustvarjanju pospravit, šivalni stroj in vso drobnarijo, ker ni šans da pustim to nametano.user posted image

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Katero gospodinjsko opravilo...
25.1.2011 6:23:02   
Felicita
ne maram:
- sesanja (sploh svoje sobe, ki ima 20+ let star itison na katerega se VSE prime user posted image )
- pometanja in pomivanja tal
- pomivanja posode (ker mi čist roke uniči - sreča da mamo stroj)
- pranja avta (ker imamo trdo vodo in če ga ne zbrišeš v nulo, kar mi nikol ne rata, je še bolj šekast kot preden se ga lotiš)

rada imam
- kuhanje in pečenje
- pomivanje steklenih površin (oken, miz, steklokeramike)


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Katero gospodinjsko opravilo...
25.1.2011 10:47:13   
nananaja
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
Jest samo likanja ne maram.


haha, kalbo - moj Balkanc se je na tole izjavo skoraj zadusil od smeha user posted image  jz se ti pa klanjam za vso pomoc zeni. user posted image

Očitno je moj gospod zelo podoben kalbotu pri gospodinjskih opravilih.
Ko sem še študirala, je natuhtal, da bom nekoč imela jaz dobro plačo, on bo pa doma kot gospodinja. Sicer je v urnik, ki se mu je takrat odvrtel v domišliji vnesel precej veliko vožnje z motorjem kot bi v praksi bilo izvedljivo, a sem prepričana, da bi dom izgledal precej bolje, če bi bil on gospodinja kot pa jaz.

< Sporočilo je popravil nananaja -- 25.1.2011 10:48:50 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Katero gospodinjsko opravilo...
25.1.2011 11:00:05   
kajalin*
Ne maram gospodinjstva splohuser posted image
Ampak počnem vse kar je treba.
Likam vse razen brisač in gat.
Perem
Sesam vsak dan
Brišem tla vsak dan
Brišem prah vsak dan
Pomivam okna pozimi le 2-3x
Ko je vikend mi moj pomaga,sesa,pomije posodo tudi med tednom :),verjetno mal za motivacijo ;)

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Katero gospodinjsko opravilo...
25.1.2011 11:16:33   
tipajaz
ne kuham rada, spljoh ne,

kar se tiče likanja, ne likam, to delo opravi zame sušilec,

temne majčke obesi na obešalnik, pa se ne bo poznalo od vrvice...

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Katero gospodinjsko opravilo...
25.1.2011 12:21:54   
ALWAYS LARA
sovražim vsa gospodinjska opravila. zato večinoma posodo pedena mož, posesa tut v 98% on, kar je moje opravilo je likanje, pa to sem se zdej kar skulirala. si naštimam film al pa kako nadaljevanko, pa peglam kampanjsko..ene 2 ure v kosu na ene 3 tedne pomoje. ko nam zmanjka cunj v omarah, pa seveda samo tisto kar je nujno. za pucanje bajte mam pa čistilko, k pride 1x na dva tedna pa zglonca vse. kar je sprot pa nekako vzdržujemo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Katero gospodinjsko opravilo...
25.1.2011 12:37:44   
*miska.mcc*
ljubim, obozujem in po bozje castim VSA gospodimjska opravila!user posted image

tko!
user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu ALWAYS LARA)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Katero gospodinjsko opravilo...
25.1.2011 12:47:36   
m76
Odkar imam likalno postajo (al kako se že temu reče??) imava  z mojim likalnikom zeloo prijetno, vroče razmerje..user posted image
Iz srca pa sovražim trebljenje solate...grrrr

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Katero gospodinjsko opravilo...
27.1.2011 13:41:57   
ronja
Vse, kar je umazano:

- Ne maram pomivat posode, sploh tavelikih plehov, sploh če se je kaj prijelo in če je mastno. Ne maram pucat kuhinje za mojo mami, ki je kot da bi bomba treščila not - zato moja kuhinja nikoil ni taka, ker vse sproti pospravljam, ker sovražim pospravljat grozno kuhinjo! To je "trauma iz detinstva"user posted image - sem morala za mami pomivat posodo in pospravljat kuhinjo in se zaklela, da sama ne bom take svinjarije delala med kuhanjem - in je res ne. Ko končam, je navadno vse bolj ali manj čisto, razen posod, v katerih se pač kuha/peče. Ostalo pa roma sproti v pomivalni stroj, hrano pa tudi sproti nazaj pospravim, to mi ni problem. problem mi je, če je to vse potem naenkrat in je vse grdo (sem po duši estet, čeprav se ne šminkam in čeprav imamo v stanovanju vse naloženo, ker ni nobenega prostora;).

- Ne maram odmaševat odtokov, ker po vsem matranju, da kaj ven pride, potem nikoli ne vem, kam naj s tisto usrano vodo, da se ne bo spet enako zabasalo. Ampak to v glavnem delajo drugiuser posted image .

- Ne maram pucat wcja.

- Ne maram sesat, ker je sesalec glasen ko hudič, prej, ko sem še živela doma, mi pa ni bil problem, ker je bil sesalec tih in je imel dovolj dolgo cev, da si lahko stal med sesanjem (ta sploh nima trdega dela ceviuser posted image , moraš po kolenih plazit! - nisva si ga sama zbrala, sva dobila); ampak to zdaj niti ni več potrebno, ker mamo Robija in on posesa.

- Ne maram pomivat po tleh, ker sem doma to morala počet "po mamino", torej samo s krpo in vedrom in se plazit po tleh - hate it! S tistimi štili, kjer je krpa gor, se mi pa ne zdi noben problem.

+ Ni mi pa problem tak pospravit kaj - ajd, če nimaš časa ali ni kam dat, je tečno, ampak sicer mi pa ni problem.
+ Tudi prahu mi ni problem pobrisat, če nimam ravno problemov z astmo, res pa je, da to zelooooo redko delam. Če bi morala večkrat, bi mi šlo na živce.
+ Tudi perilo sortirat, dat v pralni stroj, pa potem v sušilca ali na sušila mi ni problem - razen če je ful mrzlo zunaj (sem zmrzljivčekuser posted image ). Pobrat in zložit mi nikoli ni problem.
+ Še kar rada likam, ker je meditativno, čisto, pa še toplo je - samo mi je škoda časa, ker je nepotrebno - tako da skoraj nič ne likam, ker noben nima take službe, da bi moral bit fensi.
+ Zelo rada kuham in pečem. Ne maram pa rezat mesa, ampak to ni tak problem, ker v gl. jemo bolj vege, meso, kadar je, pa nareže večinoma lubi.
+ Rada šivam, ustvarjam, samo to ni več gospodijnstvo, ne?

Aja, pa velikih dek ne maram preoblačit v prevleke, ker se vedno nekaj po tleh vleče (nisem ravno visoka - slabih 170).

Sovražim gospodinjska opravila. Vsa po vrsti. Ne prinašajo mi nobenega zadovoljstva, notranjega veselja, tudi ko je vse oprano, zlikano, pospravljeno ipd.

ankica, se mi zdi, da sva si midve kar na isti valovniuser posted image . Samo da ne bi začela pri pomivanju oken (moraš računat, da imamo samo 3, to ni tak problemuser posted image ).

mamamajča, omisli si vaflomat - vaflji so podobni kot palačinke, samo da ni treba zraven stat, lahko vmes vse pospraviš, pripraviš - ma, ful fajn!

Pri nas se pegla najnujnejše. Meni je peglanje prtov, posteljnine, spodnjega perila in podobno totalna neumnost.

kalbo, meni se zdi tudi likanje majc brezvezeuser posted image . Tudi svojih srajc nisem nikoli likala. So se me navadili, hehe. Likam v glavnem, kadar šivam in kadar imamo dojenčka - za dojenčke likam, čeprav vem, da je brezveze.

Katero od sicer nepriljubljenih opravil mi je pa najtežje? Definitivno čiščenje pečice

Tega pa ne delam, ker vsakič dobim napad od čistila (brez pa dol ne gre), tako da to naredi lubi, kadar me nekaj časa ni v kuhinji. Jaz pa se ne sekiram, če je pečica umazana, pa smo vsi zadovoljni;) Kar se prepeče na 275, nam itak ne more škodit, hehe.


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Katero gospodinjsko opravilo...
27.1.2011 13:43:35   
Ira_
Maraš pa pisat dolgeeeeeeeeeee poste user posted image user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Katero gospodinjsko opravilo...
27.1.2011 13:47:25   
mateyka
PIES, ko sem ravno pri cunjah, a ima katera kak trik, kako za boga milega obesit črne stvari na stojalo, da se ne pozna črta od žice gor na cunji? Sej veste, ko barva okoli kar zbledi. Pa stojalo je notri, ne zunaj na soncu. Pišuka, bom morala nekaj pod strop namontirat pa s pripenjalkami čarat, ker zdaj to ne pride v poštev, ker ima moj tako dolge rokave, da se vse po tleh vleče pol...


sušilni obešalnik?
neckemann ga npr. ima

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Katero gospodinjsko opravilo...
27.1.2011 14:43:15   
Bakfark
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Kakšn je to dec, če lahko crkne brez ženske.


Pih, kakšna je tvoja žena gospodinja, če znaš vse nardit namesto nje.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?