|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   oktobrke
11.8.2005 7:34:13   
AKŠ
dobro jutro vsem skupaj...kako smo kaj :nosecka:

jaz sem tako :zaspan: - se mi zdi da mi še :kava: ne pomaga...

utrujenost me spremlja skoz....še vedno ždim v službi, popoldan pa "špohtlam" kopalnico, da bo hiška čimprej za vseliti....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
11.8.2005 7:40:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu AKŠ)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   oktobrke
11.8.2005 7:47:26   
AKŠ
jaz sem prvi del MŠ že imela, pa nam niso nč pametnega povedala (prehrana, folna kislina,....) same take zadeve, k smo si jih že same prebrale v prvem mesecu nosečnosti....


čakam da dobim domov še termine za drugi del, ker tega pa komaj čakam...baje je bolj zanimiv (dojenje, kopanje,....)

upam da bo s tvojim atijem vse OK (oz. ne dvomim - samo od dopusta pa nima ravno veliko a ne...)

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
11.8.2005 8:02:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu AKŠ)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   oktobrke
11.8.2005 8:06:34   
AKŠ
ti kar šibaj - (počasi-hihihi)

jaz sem pa danes spala kot ubita....

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   oktobrke
11.8.2005 8:29:08   
chips
Jutro.
Jaz pa že celi teden klicarim v ZD Celje za materinsko šolo pa se mi nobeden ne oglasi!!
Še malo pa mi bo prikipelo.
Drugače pa doma počivam,kakor sem malo več na nogah dobim kr krče v mišicah?!Pa križ me full boli!!
Ali imate tudi ve kdaj takšen občutek kot da imate:duda: čisto na koncu.Se mi zdi da se včasih full dol spusti in da mi bo kr vn padel oz. padla.(še zdaj ne vemo kaj bo).
Tak da se kr hitro potem vsedm ali vležem ,to je tak čudn občutek da me je kr mal strah.


(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   oktobrke
11.8.2005 8:38:17   
AKŠ
mene že full vse boli....v službi se moram vsake tolk časa malo sprehodit, pa še takrat bi se najraje zjokala, tolk me boli - pa ne boste verjele kaj me boli - LEVA RITNICA!!!!!! za znoret!!!! včasih me tolk špikne bed hojo, da se bojim da me korak kr ne bo zdržal....

joj mama mia - kaj šele bo- če se bo tko nadaljevalo, ne vem kolk časa bom še zdržala v službi (sicer pa pridem delat samo še 24x, če današnjega dne ne štejem...-hihihi)

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   oktobrke
11.8.2005 9:22:19   
nana 27
Dobro jutro vsem,

ste pridne danes :bravo:

Mi smo pa včeraj v MŠ končali drugo in tretjo fazo poroda. Prav "zanimivi" so bili diapozitivi :zmeden:
Drug teden imamo pa na predavanjih še nego dojenčka in dojenje.

Počutje je kar OK. Veliko počivam. Če sem preveč na nogah in ne pazim, kako se sklanjam, me začne dobesedno peči trebušček -koža in mišice. Saj bo saj bo..še malo pa bo tu oktober in naše štručke.

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   oktobrke
11.8.2005 9:26:19   
Udb
No, vidim, da imamo vse težave! No, saj niso prevelike!! ;) Meni tudi trebuh veliko otrdeva - predvsem zvečer in ob stresu...tega je pa itak veliko! Tako da bo treba počivat. To pa nekako ni zame - potem ratam tako sitna, da me ni za prenašat. No, saj jutri je že petek, potem pa 3 dni frej!

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   oktobrke
11.8.2005 9:29:03   
AKŠ
seveda bo bolje - če ne prej oktobra.... ;)

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   oktobrke
11.8.2005 9:40:36   
Musi
Udb,
meni tud full otrdeva trebušček in mi je ginekologinja predpisala tablete, da je bolje...saj to so že mali lažni popadki, toda jaz jih imam že tri mesece...ko sem bila pa na dodatnem pregledu v porodnišnici se je pa zdravnica full ustrašila, ko sem ji rekla, da mi otrdeva trebuh in mi je zmerila maternični vrat, toda k sreči je bilo vse o.k. Če ti to res povzroča težave, vsaj meni je tko neprijetno in kar malo se ustrašiš nujno povej svoji ginekologinji.
Saj še dobra dva meseca pa bomo rešene!!

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   oktobrke
11.8.2005 10:02:42   
Udb
Musi, saj sem ji povedala. Pa je rekla, anj pijem magnezijeve tableti (ki jih že 1 mesec), in naj se izogibam stresu (halo?!?!), ted dolgotrajnemu stanju, hoji ali sedenju!!! JAz pa 8 ur v službi sedim. Zato je pa rekla, da bi me dala na bolniško! Ampak, kaj naj delam cele dneve doma, če itak ne smem nič delati!? oz. me pri vsaki stvari začne trebuh bolet? Je pa že bolje da mal potrpim v službi. Sm, zadnje 2 dni je pa res kar hudo, tako da bom verjetno drug teden kar rekla za bolniško, če se ne izboljša!

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   oktobrke
11.8.2005 10:09:08   
nana 27
Ja Udb, upam, da se boš res odločila za bolniško, da ne bo otroček prezgodaj pokukal na svet.

Meni tudi že nekaj mesecev otrdeva, pri tem mislim, da je trebušček nenehno trd. Pijem magnezij, jem buscopan, ko je tako trd, da me navzdol vleče, veliko počivam in se mi kljub temu krajša maternični vrat. Ne pretiravaj z delom in si vzami vsaj kakšen teden počitka, če ne bolniške.

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   oktobrke
11.8.2005 10:58:03   
Felicity
Pozdravljene oktobrke in ostale,

zgleda da imamo vse probleme z otrdevanjem bušijev, (še dobro, da obstaja magnezij:)-).

Poleg tega, so se pri meni pojavile prve strije (po prsih). Sedaj se pa pridno mažem po 2x na dan. Prej sem preventivno mazala le trebušček. Nevednica, sem mislila (ali pa sploh ne) da bodo po prsih prišle bolj proti koncu, ko se dela mleko. No ja, nič hujšega.

Si predstavljate, da bomo čez 2 meseca mamice?!
Komaj že čakam.:duda: (no jaz bom morala čakati kar do konca meseca).

Lepo se imejte!!!


(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   oktobrke
11.8.2005 11:13:48   
Anonimen
Pozdravček oktobrčice,
meni trebušček (da ki trebušček :)-) ne otrdeva ampak sem paranojična zaradi teh gibov. Torej, jaz nevednica sem mislila , da je pomembnih 10 gibov v 12 urah in sem štela. Zjutraj ko sem se zbudila : 6 gibov v 10 minutah, po malici 8 gibov v 3 minutah, počitek po kosilu 15 -20 gibov v 30 minutah in zvečer pred spanjem 8-12 gibov. Pred dvemi dnevi pa sem brala zapiske Primoža iz Šole za starše, kjer je jasno zapisano da 6 gibov v 10 minutah (budno stanje) ni šest gibov ampak se šteje ta niz za 1 gib . :ups::ups:
Zdaj ne vem kaj si misliti? Kako ve razumete to?
Joj sem se razpisala....
Za tisto , ki je napisala, da ima krče v mečih, lahko povem, da sem 10 dni jedla neslano hrano in so izginile otekline in krči (krči pa so me boleli tako, da sem izjavila , da ne grem rodit :(()

(odgovor članu AKŠ)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   oktobrke
11.8.2005 11:31:33   
bebika
No en lep pozdravček še od naju.
Še vedno sem obložena z delom, ampak drug teden bo že boljš. Tud jest mam podobne probleme kot ve (otrdevanje trebuha, špikanje...) poleg tega pa me na čase zagrabi in me bolita obe sramni kosti. A ima mogoče katera podobne težave in če ve kaj bi to lahko bilo. Ta bolečina traja kakšne pol ure potem pa mine. Ne vem mogoče me bolita ker sem imela poškodovane, ali pa je kaj drugega. Kaj mislite?

lp

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   oktobrke
11.8.2005 11:33:01   
Anja
A se katero vse srbi? Po celem telesu.

On dan so me zaceli srbeti prsti na nogah (ne med njimi) pac pa nad nohti. In vceraj ze vse do gleznjev, danes me srbijo rame (+ ostalo) in trebuh (itak).

A ma se katere take probleme?

Anja( se non stop coham) ko :kuza:

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   oktobrke
11.8.2005 11:34:16   
Udb
Anja, mene srbi samo trebuh, pa še to le občasno - po moje zato, ker se koža razteguje! Ne vem pa če je normalno, da te tako srbi celo telo!


(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   oktobrke
11.8.2005 11:47:46   
chips
No končno sem dobila zvezo za materinsko šolo.
Začnem 13.9. ob 9:30.
Ne vem zakaj me je naročila tako pozno.
Me je vprašala kdaj imam rok ,to imajo menda po datumih določeno??
Aja še nekaj sem prj pozabila vprašat,a je to kaj narobe če mi teče ven prozorna tekočina iz prsi???
Vsake toliko časa občutim malo mokrote!!

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   [Brisano sporočilo]
11.8.2005 12:45:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu AKŠ)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   [Brisano sporočilo]
11.8.2005 12:58:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu AKŠ)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   oktobrke
11.8.2005 13:28:15   
Anja
Sem jo poklicala in mi je svetovala kalcij ;)

...upam, da bo kaj boljse :)

:kuza:

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   [Brisano sporočilo]
11.8.2005 13:29:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu AKŠ)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   oktobrke
11.8.2005 19:25:31   
Anja
Hvala lepa

:miska:

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?