|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ali ima katera podoben primer?
11.8.2005 10:25:21   
ticko
Živ!

Z mojim malim skoraj 7. mesečnikom sva bila v posvetovalnici v torek. Vse lepo in prav (tehta 9 kg in 70 cm), zelo zadovoljna sem!
Težava je v tem, da ima na lulčku premalo luknjico in mu bojo morali zarezat, da bo luknjica večja. Dobila sva napotnico za urologa na polikliniki. Ali katera ve, kako bodo opravili ta poseg, z kkšno narkozo ali na živo???? Diagnoza je fimoza (pa še rima se)...
Katera kaj ve o tem???

Srce se mi trga, ko ga bojo tako malega rezali in to še tam, kjer ni nabolj prijetno!:(:(:((:((
Tko majhen, pa ga to čaka....

Hvala pa lep pozdravček!:rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   ali ima katera podoben primer?
11.8.2005 10:27:33   
PIAF
Joj, ko sem prebrala tvoj post, me je kar zmrazilo, saj ima naš skoraj enoletnik tudi tako ozko kožico. niti pikice se mu glavica ne vidi. Sem zelo zaskrbljena, pa pediater nič ne reče....

Mislim pa, da bolje čimprej opravit, kot pa kasneje, ko se že zavedajo. Čisto na živo mu menda ja ne bodo delali?!

(odgovor članu ticko)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   ali ima katera podoben primer?
11.8.2005 10:31:37   
ticko
meni se ne zdi nič drugačen lulček, pa tudi luknica se mu včasih prav lepo vidi, pa na vsakem pregledu ga je pregledal pa ni nikoli nič rekel, sadaj pa to...
potem je pa reku, naj ga še obreže spotoma... Ja valda, pravi moj, da musliča ne bomo imeli :)-:)-:)-
Ne vem zakaj je tega treba, upam na najboljše...
Čakalna doba je pa itak ubijajoče dolga....
LP

(odgovor članu ticko)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   ali ima katera podoben primer?
11.8.2005 10:43:55   
Anonimen
Ticko, itak ga mora najprej urolog pregledati in ta bo odločil, kako naprej. Mislim pa, da operacij pred dvemi leti itak ne delajo, vsaj meni so tako rekli. Tudi mi smo bili pri dobrem letu napoteni k urologu, ker je pediatrinja rekla, da luknjice nima na sredini glavice, ampak zamaknjeno ne eno stran. Ko ga je urolog pregledal, je pa rekel, da to sploh ni res, da le tako izgleda, ker je kožica na eni strani priraščena. Kožico je na hitro potegnil proč, tisto je bilo grozno, ampak napram operaciji gotovo zelo malo. Tako da nič skrbet zaenkrat. Nič še ni rečeno, da je sploh kaj narobe.

(odgovor članu ticko)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   ali ima katera podoben primer?
11.8.2005 11:03:57   
Soncnica
Hoj!

Tudi mi imamo težave z lulčkom. Pri nas je težava v tem, da mu kožica ne gre čez glavico in zato obstaja nevarnost okužbe. Ko se kopamo, mu kožico vedno poskušava potegnit čimbolj dolj, vendar ne gre. V skrajnem primeru se bomo tudi mi odločili za operacijo in to po možnosti čimprej. Baje je to tudi bolj higienično

lp

(odgovor članu ticko)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   ali ima katera podoben primer?
11.8.2005 14:37:39   
SISI25
Naša dva imata tudi to fimozo, pa nas naša ped. ni nikamor poslala. Je rekla, da je to pogost pojav pri dojenčkih in da se do dveh let samo porihta, drugače pa je potrebna operacija. Je rekla, da je vse vredu dokler otrok lula v loku.
Jaz vedno pri kopanju poskušam malo dol vlečt ampak ni nekega uspeha. BOmo videli kaj nas čaka.

(odgovor članu ticko)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   ali ima katera podoben primer?
11.8.2005 15:55:02   
nat30
Navadno se operira nekje po 2. letu. Pod narkozo, seveda.
Če je kožica zelo zarasla, je ne vleči dol. Nujno je potrebno paziti na higieno.

(odgovor članu ticko)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   ali ima katera podoben primer?
11.8.2005 15:55:46   
nat30
Navadno se operira nekje po 2. letu. Pod narkozo, seveda.
Če je kožica zelo zarasla, je ne vleči dol. Nujno je potrebno paziti na higieno.

(odgovor članu ticko)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...
Imena za fantke in deklice, ki pomenijo lj...
Veliko staršev ime za otroka izbira glede na njihov pomen in med lepšimi je zagotovo ime, ki v svojem pomenu nosi ljubez...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?