|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Marčevke in ostale....
11.8.2005 12:23:24   
tasja23
Halo Marčice, kaj je zdaj?! Ste že vse namakate v morju? :morje:
Jaz sem imela ta ponedeljek prvi pregled in na moje veliko veselje je bilo vse ok in najpomembneje, srček je bil :bravo::((
Edino mal me je prestrašila, ker je še nekaj videla na UZ pa ne ve kaj in me je spračevala tud, če sva imela v žlahti z možem kake dvojčke..?! Potem sem pa vprašala, če je možno, da bo naslednjič videla še da imam dvojčka, pa je rekla da ne, da se pri tako dobrem UZ ne more več zmotit? Zakaj me je potem spreševala in kaj je videla?!! Je rekla, da bova na naslednjem pregledu videli, kaj bo in da je lahk sam to, da se še menstruacija ni v celoti spucala :zmeden:
A je imela katera podoben primer?!

Drugo kar me pa zanima pa je to, zakaj mi pri prvem pregledu že ni vzela tudi vode in krvi. Sem bila že v 7t. Pa sem jo celo vprašala, če me lahko testira za toksoplazmo, ker imamo kar nekaj mucik tu okoli in si ne upam jest solate,...
Pa žal nič, da bova vse pogledali na naslednjem pregledu - 29.8., ko bom v 10t...

No ja, sedaj sem se pa razpisala, sam me tako jezi, res ne vem zakaj je tak problem pregledati kri. V reviji Nosečnost pa prav piše, da lahko ta test zahtevaš celo že takrat, ko šele načrtuješ nosečnost??!!!

Kakšne izkušnje imate ostale?!

Veliko sončka in lepo nosečnost vsem!!!!











Neposredna povezava do sporočila: 1
   Marčevke in ostale....
11.8.2005 12:41:25   
anajmad
Mogoče imaš še eno posteljco zraven -prazno,zato te je mogoče spraševala.Urin,kri in teste boš delala nasljednič,oz. čez dva meseca kolikor jst vem.Sedaj se naroči za nuhalno,če želiš.Delajo jo med 12. in 14. tednom.No lepo,da si vidla pikico.Jst sem tko non stop na:morje:,ampak se nič ne namakam,ker je škifo vreme.
Drgač pa počutje-standard za prvo obdobje.
en lp:morje:D.

(odgovor članu tasja23)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Marčevke in ostale....
11.8.2005 12:51:10   
potamčica
Men so pa takoj vzel kri za toksoplazmozo, pa vodo sm tud dala pa vse, pa sm :nosecka: 6t4d.
Zgleda da je to odvisn od G do G.

(odgovor članu tasja23)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Marčevke in ostale....
11.8.2005 12:51:30   
tasja23
O joj?!
Anajmad, zakaj bi pa še imela eno posteljico in to prazno?!
Kaj se pa potem dogaja z njo skozi nosečnost?!

Hvala

(odgovor članu tasja23)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Marčevke in ostale....
11.8.2005 14:48:32   
Fifa
:racka:Živ!:racka::racka:

Kar se tiče pregleda krvi,urina,... je mene poslala takoj po prvem pregledu na vse teste in takrat sem bila točno 6t. Tako da ne vem zakaj te ne pošlje.
Moj izvid na tisto mačjo bolezen je negativen (nisem še imela te bolezni in nimam protitelesc) in ga bom mogla še nekajkrat opraviti med nosečnostjo.:racka::racka::racka::racka:

(odgovor članu tasja23)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Marčevke in ostale....
11.8.2005 14:53:03   
soncicaT
Oj:bravo:

Jaz šibam 14.8 na morje, jupiii:morje::bravo:, drgač pa je danes en zelo zaspan dan:zaspan:.

Jaz bom na pregledu tudi ze v 11. tednu, ampak je tudi Puško rekel, da prej itak skoraj da ne delajo preiskav, tudi za tokso ne, tako da...nič ne skrbi, vse bo ok!

LP:rozica:

(odgovor članu tasja23)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Marčevke in ostale....
11.8.2005 17:40:36   
Anuš
Jaz sem delala test za toksoplazmo pri 10t3d. Takrat oz. 1 dan prej so mi pa vzeli vodo in kri. Rezultate pa izvem šele na naslednjem pregledu 5.9. Po mojem bo to čist v redu. Ne sekiraj se.

(odgovor članu tasja23)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Marčevke in ostale....
11.8.2005 19:59:58   
marty5
Se še jaz malček med marčevke štulim. Rok imam sicer 25.2., ampak moj G pravi, da bomo najbrž šli kar v marec ;)

Anuš, medve pa imava skoraj isti timimg s pregledi - meni so tudi vzeli kri, vodo,...pri 10t5d, naslednji pregled pa imam 5.9., ko zvem rezultate.

A mislite, da bi kaj prej poklicali, če bi slučajno (trkam na les) bilo karkoli narobe? Je kar mučno to čakanje...

(odgovor članu tasja23)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Marčevke in ostale....
12.8.2005 12:40:40   
majana
Sej če malo pogledamo smo vse na podobnem. Jaz sem bila na prvem UZ ko sem bila :nosecka: 6t 3/7. Pa ni mogla videti srčka. Pa smo potem ugotavljale, da je bila O kasneje kot po teoriji, kar pomeni, da ni bilo nič narobe. Imam pa pregled spet 29.8. ko bom na koncu 10 tedna. Takrat pa bi se že moralo kaj videt.
Sem pa po pregledu šla takoj v laboratorij, kjer so mi vzeli kri (hemogram, toxo,....) in urin. Mislim da me še nikoli niso tako natačno analizirali.

No, bodite fajn brez slabosti....:)

(odgovor članu tasja23)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Marčevke in ostale....
12.8.2005 22:37:36   
PiaM
Majana, da se ti pozlati tisti zadnji stavek.Včeraj sem porušila rekord v bruhanju v 1 dnevu - 7x.:(

(odgovor članu tasja23)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Posvojitev otroka in istospolni par
agnes

Kakšno je vaše stališče do tega, da otroka posvoji istospolni par?

To popolnoma podpiram. (25%)

To podpiram, kadar gre za otroka, za katerega je težje najti posvojitelje (npr. hendikepiran otrok) (7%)

Ne vem, se ne morem odločiti. (19%)

Tega ne podpiram. (46%)

Drugo. (3%)


Število vseh glasov: 320

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!