|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   JANUARČICE!!
12.8.2005 9:23:54   
LE&TA
No po dolgem času mi je uspelo temo odpret prvi!:bravo: Kako ste dans? Spet en deževen smotan dan, ko se nimam kam dat, najbrž bom šla stanovanje pospravljat! Bo vsaj kej pametnega! Drgač pa zadnje čase ful slabo spim, en razlog so čudne sanje, drug pa to da me trebuh boli in ne vem kako bi se obrnila. Sem pa opazla da me je v par dneh kar napihnilo!:bravo: Bo treba po kake hlače.

Za tiste k delate, naj vas potolažim, da je petek in vikend je pred nami, zato uživajte :nosecka:!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   JANUARČICE!!
12.8.2005 9:42:31   
simonas
Dobro jutro (ali pa kar dober dan;)

Jaz sem v službi. Je pravi taki :zaspan: dan. Ni nič kaj gužve a dovolj dela, da mine dan. Grem malo prej domov, tako da bo še prej minilo.

LE&TA nisi edina, ki so ji hlače premale. Jaz sem se včeraj sama sebi smejala. Zjutraj sem si oblekla ene stare hlače, ki so mi bile še na knap prav:ups: in grem jaz veselo v službo, ter pozabim, da v službi ogromno pijem. Potem pa so me po dveh kozarcih popite vode hlače tako tiščale, da sem si morala odpret zadrgo (ker hlače seveda niso raztegljive) in sem celi dan sedela v pisarni z odprto zadrgo.:)-:)-:)- Pol pa je bila kriza, ko je bilo treba it domov in hlače zapet. :ups::)-:)-:)-

Imam že ene nosečniške hlače, ki jih zdaj z veseljem nosim. Saj mi je nekaj raztegljivega jeansa tudi prav a tako na tesno, da se še jaz ne počutim dobro kaj šele :duda:. Bom očitno morala tudi jaz po nakupih - al pa v trenirki v službo.

Simona

(odgovor članu LE&TA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   JANUARČICE!!
12.8.2005 10:02:35   
Nyah*
:)-:)-:)-:)-:)-:)- sem vam rekle, da moramo ze cunjice kupovat, jaz grem verjetno danes v Avstrijo, upam, da kaj fajnega kupim, ker je ze za zgoraj kriza, je prekratko cez trebuh :)-:)-:)-, toplo pa ni, da bi ga kazala:zmeden2:.

Veste, kaj me zanima. A se vam kaj lusta prepovedane hrane, oziroma, koliko je kaj pojeste. Meni ful disi pasteta Argeta, pa suha salama, za zanoret:(, pa vem, da ni dobro to jest. Kako pa je pri vas?

lep dan, se pisemo se kaj,

Nyah.


(odgovor članu LE&TA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   JANUARČICE!!
12.8.2005 10:06:54   
Lumpi
HELLO!!!

Jaz sem pa dones zelo slabe volje. Sem se včeri zamislila in sem prestavila računalnik iz kabineta v dnevno sobo in sem mogla še prenest mizo, pa sem jo mal dvignila, pa me je spodej mal zabolel, pa špikal me je kasneje.
Sicer sem otroka čutila dones zjutraj, ampak me vseeno skrbi.
Upam, da bo vse vredu, pa da bo nehal tko špikat.

(odgovor članu LE&TA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   JANUARČICE!!
12.8.2005 10:12:23   
Lumpi
A sre kaj razmišljale, da bi začele hoditi na telovadbo za nosečke. Jaz bi šla, ampak nimam varstva za sineka.
Kaj pa kaj druge?

(odgovor članu LE&TA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   JANUARČICE!!
12.8.2005 10:16:09   
Nyah*
Joj, joj punca, pazit se je treba! Ce ni nujno, ne premikaj in ne dviguj tezkih predmetov!

Meni se moj :love: perilo na balkonu obesa, ker baje ni dobro ce jaz, ceprav meni nic ne manjka!

Upam, da te bolecine minejo, pa pazi nase:zmeden2:.

Pobozaj busija, saj bo vse ok!

(odgovor članu LE&TA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   JANUARČICE!!
12.8.2005 10:17:38   
Nyah*
Jaz z aerobiko zacnem septembra, komaj cakam, ker po dezju se se sprehajava komaj, tako da bo malo migi-migi pasalo, pa se zdravo je.

Kdaj pa boste zacele hodit v solo za starse?

(odgovor članu LE&TA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   JANUARČICE!!
12.8.2005 10:27:22   
simonas
Jaz bom za šolo za starše vprašala zdaj v sredo, ko imam pregled. Mislim, da te pošljejo tam nekje v 7. mesecu.

Pri nas pa ni nobene aerobike za nosečnice :(( Sicer pa ne vem, če bi lahko jaz šla, ko mi vsi pravijo da moram mirovat. Tak doma nekaj telovadim in migam po knjigah.

Simona

(odgovor članu LE&TA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   JANUARČICE!!
12.8.2005 11:19:14   
Anonimen
Ojla sončece, tut jz sem včeri hotela vse sama narediti, in sem šla v trgovino po "fasngo" (:)- tko rečemo pr ns na gorenjskem, ko gremo zalogo kupovat) in sem pač "morala" tiste težke vreče v avto in iz avta prinest, popoldne in ponoči pa me je ene dvakrat tako štihnilo spodaj da sem kar zaječala. Žal pa jz še ne čutim :duda:, tako da ne morem rečt al je v redu al ne..:(

(odgovor članu LE&TA)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   JANUARČICE!!
12.8.2005 11:25:18   
Lumpi
caffee...............
jaz sem tud iz gorenjske, iz šk. loke
jaz zmeri nesem vreče, pa me nikoli ne zbada, sam včeri sem pa pretiravala.
Upajmo, da bo vse vredu, držim pesti tudi zate.

(odgovor članu LE&TA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   JANUARČICE!!
12.8.2005 11:42:17   
Nannn
Cau bejbe,

Uf kaksen lenoben dan :zaspan: niste edine ki vas boli trebuh...jest celo noc nisem spala in sele okoli 6 zjutraj malo zaspala in me je potem ura zbudila od :love: ko je sel v sluzbo...tok me trebuh boli da je za znoret...glede oblacil pa itak ne vem kaj bom oblekla...bo treba v Avstrijo it mal pogledat...baje se splaca v C&A a katera kaj ve o tem?Baje je v Mariboru ful velik H&M in imajo tud za nas par kosov cunjic na prodaj...mene mal vlece ce bi sla jutri al v Avstrijo al pa v Mb bomo videl kaj bo moj reku :love: ziher ma spet kaksne plane za jutri...sva hotla iti danes na morje pa je tak vreme dol da se ne splaca pa se morje se je ful ohladilo :(

Lp Nannn :muca:

(odgovor članu LE&TA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   JANUARČICE!!
12.8.2005 12:04:37   
soncka
ma punce, saj prav, da se pazite, pa težkih stvari nam res ni treba dvigovat, ma ne pozabit, da ste :nosecka:noseče, ne bolne:( (razen izjem seveda). nekaj aktivnosti nam koristi, ne pa škodi.:kuza:
lp:rozica::metulj:

(odgovor članu LE&TA)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   JANUARČICE!!
12.8.2005 12:26:48   
lumpy
Punce :rozica:,
pazite se vendar! Ne pretiravajte ce vam ni treba, saj vem da je zoperen obcutek, ko moras za dolocene stvari kar nekaj prosit da ti nekdo naredi, pa cakat je treba... pa vendar pazite se. Bolje sedaj se pazit, kot da bo potem kaj narobe.

Tiste ki greste po nakupih v Avstrijo pa javite, kaj ste dobile ? Do kolkih so pa odprte gor trgovine C & A PA H $ M...

(odgovor članu LE&TA)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   JANUARČICE!!
12.8.2005 12:45:13   
simonas
Jaz sem v H&M našla samo ene pametne hlače. Sicer je že kak mesec kar sem bila tam, a se mi ni zdela preveč posrečena izbira. Mogoče so se zdaj kaj popravili.

Sem si pa danes kupila ene čisto poceni hlače kar tak v eni trgovini. So take raztegljive s širokim pasom, pa bolj tople, tako da še bodo za kaka dva meseca.

Simona

(odgovor članu LE&TA)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?