|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pestunja
17.3.2010 14:31:02   
Rubin.
Bom še tukaj vprašala:

Imela bi vprašanje za tiste, ki se mogoče spoznate na pestunje za nošenje otroka.

Kakšna je razlika med tole pestunjo LINK in tole pestunjo LINK , razen v ceni seveda.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pestunja
17.3.2010 15:14:59   
hektorina
Jaz mislim, da ni bistvene razlike. Je pa vedno "keč" v tem, da ne moreš vedeti, če ti bo nošnja dojenčka odgovarjala. Ali pa, če se bo dete sploh rado nosilo:). Jaz bi kupila cenejšo. Moje mnenje.

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
17.3.2010 16:27:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu hektorina)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pestunja
17.3.2010 20:13:36   
Aniiita
zivepo- svetujem sleepy wrap. Jaz sem imela pestunjo, pa Gei ni bila všeč, meni pa tudi ne. SEdak imam sleppy wrap in sem super zadovoljna. Sicer ga uporabljam zgolj za iti po kakšnem težjem terenu (oz.ga bom sedaj ko bo pomlad in bo Gea že sedela), ga ne nosim kar vseskozi, pa vseeno.
Ima več razgleda okrog in če je otrok zvedav, pestunja ne valja. Pa tudi če se zelo steguje in brca ne.

user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pestunja
17.3.2010 20:49:26   
Najaa
Moji tudi ni bila pestunja všeč. 

(odgovor članu Aniiita)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pestunja
17.3.2010 20:51:47   
zvesta
rubin. sleepywrap lahko sprobaš pri meni...

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pestunja
17.3.2010 20:59:43   
Jančika_
Ona za 80 je absolutno predraga. Jaz imam štorkljo in sling, prvi otrok se ni pustil nosit, drugi in tretji pa sta uživala (no, tretji še).

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pestunja
18.3.2010 7:26:44   
gala
Mi smo tudi imeli sleepy wrap. Mala je uživala v njem, pa še jaz sem imela proste roke za ostala dela, ki jih pri zidanju ni bilo malo. Kasneje sem ga posodila prijateljici, pa njena punčka ne mara biti v njem. Tako da tudi jaz svetujem, da najprej sprobaš, če bo otroku v njem sploh všeč...

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pestunja
18.3.2010 8:25:59   
skuštrana
Rubin, tista prva je predraga, ne kupuj tega. Druga iz Pikepoke je pa takšna http://www.minimonkey.com/english/products-prices/219 .

Jaz bi se odločila za sleepy wrap user posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu gala)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pestunja
18.3.2010 10:10:59   
sanelaa
O jaz bi tudi mela sleepy wrap.........

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pestunja
18.3.2010 10:13:07   
sanelaa
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Rubin, tista prva je predraga, ne kupuj tega. Druga iz Pikepoke je pa takšna http://www.minimonkey.com/english/products-prices/219 .

Jaz bi se odločila za sleepy wrap user posted image



vau, tukaj zgleda svetoven........

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Pestunja
19.3.2010 22:07:51   
*BellaLuna*
Sama imam baba sling in sem super zadovoljna. Razlika med obema je verjetno v samem materialu (če pogledaš prva omogoča 7 položajev nošenja, druga pa le 3) in obliki. Baba sling ima res zelo močno klipsno, poleg nje še varnostno klipsno, pa oblazinjem ramenski del ... Druge pa v živo nisem videla in ne poznam.

Sama imam sedaj tudi sleepy wrap, a trenutno bolj uporabljam sling, ker se dojenčica zaenkrat še nosi v leže.

Pri nas sling ni prišel v poštev le poleti in sicer ko je bil sin star tam med 4 in 6 meseci. V tem času sem uproabljala kengurujčka, ker mu je bilo v slingu prevroče. Ko je pa kengurujča prerasel smo pa prešli nazaj na sling.

(odgovor članu sanelaa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Pestunja
19.3.2010 22:11:24   
*BellaLuna*
Še nekaj sem opazila: ta druga ima samo en trak, prva pa ima dva ločena trakova (tam ko zateguješ), kar pomeni, da lahko prvo lepše naštimaš (namreč zgornji del je fino malo bolj zategnit kot spodnji, ker potem je pestunja stabilnejša in omogoča otroku tudi varnejši in boljši položaj). Sama vidim, da je to ločeno nastavljanje res bistveno tako za udobje pri nošenju kot tudi za stabilnost otroka (če sta oba na isti dolžini, potem pestunja bolj niha, pa otrok ni tako "tesno" prižet noter.  

(odgovor članu *BellaLuna*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Pestunja
20.3.2011 20:53:15   
talent
Moje praktične izkušnje s to pestunjo so super. Jaz je ne morem prehvaliti. Uporabljam jo od začetka, ko je naš baby bil še čisto mičken pa vse do danes. Sem mnenja, da se vsak otrok lahko navadi nanjo, če se je le mama pripravljena vsaj minimalno s pestunjo ukvarjati. Naš beby je tako rad noter, jaz pa se z njo počutim kot frajerka, ker mi uspe vse narediti brez tuje pomoči, saj imam kljub prenašanju otroka še dve prosti roki. Od vseh nosilk je meni pestunja najenostavnejša za uporabo, saj si jo samo vržem čez rame, namestim otroka, poravnam in to je to v treh sekundah.

(odgovor članu *BellaLuna*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Pestunja
20.3.2011 21:31:32   
mayci
Jaz imam Minimonkey (to iz Pikapolonice) in sem zadovoljna z njo. user posted image Zdaj je punca že tako velika, da si jo namontiram na bok in potem uživa, ko jo nosim s sabo po stanovanju. user posted image



_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu talent)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Pestunja
21.3.2011 7:51:24   
Jada82
Jaz imam tudi Minimonkey in sem bila zelo zadovoljna. Sedaj jo sicer ne uporabljam več, ker je mala pretežka, prej je blo pa super. Na začetku je jokala, ko sva se učili uporabe, potem je pa vedno kar zaspala notri, men je blo pa tud super nosit ...
Tako da jo bom definitivno uporabljala tud pri naslednjem user posted image  user posted image user posted image
Ja, mogoče je tista druga res boljša, sam je pa skor 40  € dražja, tako da vprašanje, če se splača ... pa spet je pa ne uporabljaš tolk ... vsaj jz je nisem.

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Pestunja
21.3.2011 10:12:34   
talent
Se strinjam z vama. Tudi moj beby takoj zaspi noter ali pa se vsaj umiri in uživa v pogledu na okolico. Pa tudi, ko smo imeli krče prve 4 mesece, je edino v pestunji zaspal ali pa se vsaj nehal jokati, ker sem ga zraven med nošnjo lahko malo po ritkici in so vetrčki šli. Je bilo tako vsem lažje. Ko sem se odločala me je mikala vajina pestunja ampak sem se za Mark in Neli odločila zato ker je bila še cenejša, podložena, noter pa ima še taki pasek na ježeka s katerim sem na začetku bebyja pripela med nogicami (kot plenička) in tako bila še bolj sigurna pri začetni uporabi. Sedaj pa tega ne uporabljam več, ker sem že ful navajena in gre beby hop na bok :).

(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?