|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   IUI in inekcija za podporo nosečnosti
6.6.2011 14:08:50   
Anonimen
Pozdravljene dekleta!
Ker ne najdem odgovora na vprašanje vas prosim,da mi pomagate ve,če je katera imela enak problem.
Sem imela postopek IUI in sem dobila danes teden inekcijo za podporo nosečnosti.Jutri imam 14 dan od postopka IUI in bi že lahko delala test,vendar ne vem če bo 100% rezultat,zaradi te inekcije. Če ne bo user posted image imam krvni test 17 dan od IUI.Ali naj delam test ali ne,kaj naj naredim,saj si ne želim lažnega rezultata? Ne želim se sedaj veseliti in upati,potem me bo pa krvni čist razučaral.Prosim za nasvet,hvala za odg. že v naprej
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: IUI in inekcija za podporo nosečnosti
6.6.2011 15:43:02   
RedSonja
ja do 17. dneva naj bi lažno kazal rezultat. Mi je sestra "zagrozila" da  naj nikar prej ne dalam testa. Jaz bom počakala - itak bo prej prišla fešta kot 17 dan po drugi stopki.
Če pa je ne bo, bom naredila 17. dan test.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: IUI in inekcija za podporo nosečnosti
6.6.2011 19:48:49   
Anonimen
A to pomeni,da po 17 lahko narediš test,tega ki se ga dela doma?

(odgovor članu RedSonja)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: IUI in inekcija za podporo nosečnosti
7.6.2011 15:39:08   
tecnobica
Jaz sem delala enkrat takole test na 15 dan, pa je pokazalo rahlo črtico. Tko da ni ziher. Sam pri men se je pol vlila user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Koliko časa traja, da si telo po nosečnost...
Viša se povprečna starost žensk pri prvem otroku, zato je bolj pogosto, da mame hitreje še drugič zanosijo. Kakšna je op...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?