|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kam na morje??
17.4.2011 22:49:02   
mag3
Oj. 

Punce pomagajte, predlagajte, prilepte kakšen link.

Iščemo morjeuser posted image , apartmauser posted image . Smo 4 članska družina, ena hči je stara 10 letuser posted image , ena pa bo, ko gremo na morje 8 mesecevuser posted image . Zaželjeno ob morju. Pa plaža za otroke.

lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kam na morje??
18.4.2011 9:05:48   
sakuL
http://www.mediteranpag.com/si/hrvaska/otok-pag/otok_pag-kustici-s3-pl14.htm

ali misliš hrvaško, slovenijo, tujino tujino?


_____________________________

**najraj**

"A baby is something you carry inside you for nine months, in your arms for three years and in your heart till the day you die."

(odgovor članu mag3)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kam na morje??
18.4.2011 18:26:44   
mag3

IZVIRNO SPOROČILO: sakuL

http://www.mediteranpag.com/si/hrvaska/otok-pag/otok_pag-kustici-s3-pl14.htm

ali misliš hrvaško, slovenijo, tujino tujino?



HRVAŠKA

(odgovor članu sakuL)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kam na morje??
19.4.2011 8:52:07   
Teta M
Mi gremo tudi na Pag, Metajna(malo naprej od Kustićev), Isabelle bo stara 6 mesecev, hiša je pa 25 m stran od morja. 

_____________________________

Isabelle, 05.01.2011
Stella,9.2.2012

(odgovor članu mag3)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kam na morje??
19.4.2011 16:28:11   
Anja25
Metajna je poden od podna. Plažica ozka (2m), ljudi ogromno, zvečer tuga, skratka meni tam ni všečuser posted image . Sicer pa sto ljudi, sto čudi.

LP

(odgovor članu Teta M)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kam na morje??
19.4.2011 21:03:20   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: Anja25

Metajna je poden od podna. Plažica ozka (2m), ljudi ogromno, zvečer tuga, skratka meni tam ni všečuser posted image . Sicer pa sto ljudi, sto čudi.

LP



Jaz tudi ne bi šla več, čeprav mi niti ni bilo tako slabo. Plaža je res ozka, ampak mi se itak hodimo vsak dan nekam kopat. Zvečer tuga, ja res, samo smo imeli družbo in Novalju tudi ni tako zelo daleč.Imajo pa v Metajni najboljše lignje na žaru, za prste polizat.user posted image user posted image

(odgovor članu Anja25)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kam na morje??
19.4.2011 21:39:44   
mag3

IZVIRNO SPOROČILO: luka jan


IZVIRNO SPOROČILO: Anja25

Metajna je poden od podna. Plažica ozka (2m), ljudi ogromno, zvečer tuga, skratka meni tam ni všečuser posted image . Sicer pa sto ljudi, sto čudi.

LP



Jaz tudi ne bi šla več, čeprav mi niti ni bilo tako slabo. Plaža je res ozka, ampak mi se itak hodimo vsak dan nekam kopat. Zvečer tuga, ja res, samo smo imeli družbo in Novalju tudi ni tako zelo daleč.Imajo pa v Metajni najboljše lignje na žaru, za prste polizat.user posted image user posted image



Punce dejte kaj svetovat.

< Sporočilo je popravil mag3 -- 19.4.2011 21:42:16 >

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kam na morje??
19.4.2011 21:43:17   
Anonimen
Zapeljite se do hrvaške obala in poiščite tisto, kar ustreza vam. Apartmajev je malo morje, od Crikvenice, Zadra, do Makarske in še malo naprej. Kako naj vemo, kaj ti iščeš, če še sama točno ne veš? Plus kombinacija otrok 10 let in 8 mesecev. 10 let najbrž že hoče kaj dogajanja na plaži, tobogane, ne vem kaj...pri osmih mesecih iščeš senco za otroka.  In plaža za otroke, za večino je to mivka, meni je mivka grozna, ne bi nikoli otroka peljala.

(odgovor članu mag3)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kam na morje??
20.4.2011 8:53:52   
sakuL
pag -stara novalja
pag-kustiči




_____________________________

**najraj**

"A baby is something you carry inside you for nine months, in your arms for three years and in your heart till the day you die."

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kam na morje??
20.4.2011 9:01:26   
majčica1508
Poglej pod apartmanija.hr

Mi gremo v Vodice v apartma Mimoza....je 60m stran od plaže in morja,300m stran od centra,pa vse je blizu od pošte,ZD,trgovin,tržnic.....APP ima kuhinjo,dnevno,spalnico.....za naš termin nas pride z takso 85€ na dan v to ceno je vključena tudi posteljica za malo,ki bo takrat 4 mesece in par dni,večja je pa 3 leta..............
bom pripopala link

(odgovor članu sakuL)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kam na morje??
20.4.2011 9:10:50   
majčica1508
http://www.apartmanija.hr/apartmani/vodice/apartmani-mimosa/1975

(odgovor članu majčica1508)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kam na morje??
20.4.2011 15:43:55   
mag3

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

Zapeljite se do hrvaške obala in poiščite tisto, kar ustreza vam. Apartmajev je malo morje, od Crikvenice, Zadra, do Makarske in še malo naprej. Kako naj vemo, kaj ti iščeš, če še sama točno ne veš? Plus kombinacija otrok 10 let in 8 mesecev. 10 let najbrž že hoče kaj dogajanja na plaži, tobogane, ne vem kaj...pri osmih mesecih iščeš senco za otroka.  In plaža za otroke, za večino je to mivka, meni je mivka grozna, ne bi nikoli otroka peljala.


Pismo ste ene napadalne. To je forum punca, kjer se izmenjujejo mnenja, nasveti. Lepo sem prosila za predloge in izkušnje kje je kdo že bil, naj kaj predlaga, svetuje, .... Saj nisem od nikogar nič zahtevala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kam na morje??
20.4.2011 15:45:15   
mag3

IZVIRNO SPOROČILO: majčica1508

http://www.apartmanija.hr/apartmani/vodice/apartmani-mimosa/1975


Hvala. user posted image

(odgovor članu majčica1508)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





1. HIGHLANDER Pohodniški dan z gosti
HIGHLANDER je največja veriga večdnevnih pohodniških dogodkov na svetu. V nedeljo, 19. maja 2024 pa v Sloveniji organizi...
18 učno – doživljajskih poti po posameznih...
18 učno – doživljajskih poti po posameznih regijah v Sloveniji, na katerih boste uživali s svojimi otroci.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?