|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali je to to?!
17.8.2005 18:11:11   
Anonimen
Odkar Nik je hipp1 , nima več tekočega drekeca,ampak bolj trdega.Danes zjutraj pa je imel zopet mehkega(srednje tekoči):ups:.Zdaj se mi pa je zdel vroč in mu grem zmerit vročino in ima 37,2:(

Kaj je to?Ali je znak za zobeke?Sem že zadnič napisala da se veliko slini in si tišči rokice v usta:zmeden:

Lačen ziher ni , ker poje 180ml na 4ure:)
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Ali je to to?!
17.8.2005 18:11:36   
Anonimen
Aja,kaj naj nardiva?!:zmeden2:

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Ali je to to?!
17.8.2005 18:15:30   
jazz
Do 37,5 je čisto normalna temperatura. Driska oz. malo bolj tekoče blato je verjetno zaradi tega ker daje stvari v usta, ki niso vedno sterilne!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Ali je to to?!
17.8.2005 18:15:32   
Marogica
Nina_nana, za zobke je še premajhen (2,5 mes). Vsi otroci se tako slinijo in si vse v usta tiščijo. To je njihov način "spoznavanja" stvari, pa tudi rokic.
To še tudi ni "zaskrbljujoča" vročina pri tako majhnih, če pa ne bo bolje, pa jutru pokliču dr. Babičevo-je že iz dopusta.
p.s. daj mu čaja oz tekočino za pit.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Ali je to to?!
17.8.2005 18:16:52   
jazz
Aja, zobki so, če se vidi bela pikica ali če mu s prstom drgneš po dlesni ga lahko začutiš.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Ali je to to?!
17.8.2005 18:32:44   
Anonimen
dojenčkova normalna temperatura je do 37,5, šele pri 38,5 se začne zbijat!

ni nujno da tut kasnej zobke spremla driska in kar kol druzga. moja 13 mesečnica je dobila dons 15. in 16. zob in vsi so na plano pokukali tako da sploh vedl nismo kdaj.

kakec se tut tko spreminja vrjetn tut kej pije razn mleka? pa tut ti vrjetno ne kakaš vedno enako trdo? ni treba bit tako precizna pa vsak najmanjši odstop beležit! uživejta in se crkljajta :)

lp, lara

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Ali je to to?!
17.8.2005 18:35:12   
mika
Naša si rokice tlači v usta od 2. meseca, danes pri osmih mesecih pa nima še nobenega zobka. sem se jaz tudi bala da ne bodo prehitro zrastli.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Ali je to to?!
17.8.2005 21:39:35   
SISI25
Isto kot Mika.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Ali je to to?!
17.8.2005 22:27:09   
mimica
Tudi jaz imam Nika in je star skoraj tri mesece. z možem sva opazila, da se slini, da je siten ter si tišči rokice v usta tako močno, da kar bruha. No, tašča je dejala, da so zobki. Nisem ji verjela, vendar pa mi ni dalo miru in sem poklicala pediatrinjo, da jo vprašam če je to možno in kaj nam je za narediti, saj je bil obup. In je dejala, da so lahko že zobeki,saj se zgodi, da lahko prihajajoči zobek otročka muči tudi mesec prej še preden se sploh pojavi. Tako da je možno, da tvojega Nikeca muči zobek. Se pa lahko tudi vidi, saj je dlesen bolj napeta. Poznam pa primer, ko je otrok dobil zobek in je bil star tri mesece !

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Ali je to to?!
17.8.2005 22:35:01   
babylove
Nas si ze 3 mesece hoce rokice pojest, zobkov pa od nikoder :zmeden:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Ali je to to?!
17.8.2005 23:11:43   
superfly
Kot je rekla mimica, dlesni lahko začnejo malčke srbet že veliko prej preden zares zraste zobek :( Pa ni kaj naredit. Jaz mojga pač velik carkljam kadar je rokice, joka in je tečko.

lps

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?