|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   iskanje zasebnega varstva-kaj vprašati?
27.1.2010 18:16:06   
BIA79
Vrtca sedaj za našo punco ne bomo dobili, tako da nam ne preostane nič drugega kot iskanje zasebnega varstva (v upanju da septembra dobimo vrtec). Pa me zanima kaj je dobro vse vprašati/pogledati/se pozanimati. Vem, da eno so besede, drugo pa dejanja, ampak vseeno je boljše biti informiran, ne?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: iskanje zasebnega varstva-kaj vprašati?
27.1.2010 18:23:00   
suzy85
jst sm enostavno vedla, da je prava, že na našem prvem obisku. njeno obnašanje, odnos, govor... res se je videlo, da ima rada otroke! user posted image
smo se pa pogovarjali o hrani - kaj kuha, kako, kdaj jedo. naša je bila takrat stara slabih 9 mesecev in je precej jedi šele uvajala, pa ni bilo težav. varuški sem lepo razložila kako in kaj, pa je blo vse ok. pokazala mi je kje spijo, razložila njihov urnik...
dobro je, da se pozanimaš o ceni. nekatere varuške računajo varstvo na uro, druge po dnevih. mi plačujemo na mesec fiksno ceno, če pa hčerka manjka cel teden, pa nekaj odbijemo.


_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu BIA79)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: iskanje zasebnega varstva-kaj vprašati?
28.1.2010 9:28:39   
ksenija12
Občutek je najpomembnejši..osebno meni niso bile pomembne izkušnje (ne maram prepametnih varušk in vzgojiteljic:), ampak preprosto, da ga bo čuvala, imela rada, da bo delo vzela zelo resno, da me bo pri tem poslušala. Izrecno nisem želela kadilke. Hrano sem jaz en dan prej pripravila, tako da je bila njena naloga zgolj ukvarjanje z otrokom, sprehodi itd.. Najbolj všeč mi je recimo bilo to, da je telefon sama od sebe dala 'na potiho' ko je prišla k nam in je med tem časom ko je tamali spal, pogledala, kdo jo je klical itd.., skratka bila je super punca..sedaj sta oba že v vrtcu, pa bi mi občasno varstvo prav prišlo..ampak sem v tem času menjala telefon, zgubila njeno številko...če slučajno tole bereš, študentka Ana, pokliči me prosim. In hvala za rojstnodnevno voščilnico!   

_____________________________

http://www.popolna-kmetica.blogspot.com/


(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
28.1.2010 12:22:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ksenija12)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: iskanje zasebnega varstva-kaj vprašati?
28.1.2010 17:01:29   
livia
Jaz sem šla k preverjeni varuški, ki mi jo je priporočila prijateljica in sem vedela, da je prava še predno smo se srečali.
Sem se pa vseeno z njo ene 2x prej dobila.
Dorekli sva ceno (na dan ali na mesec), kako je s plenicami, kozmetiko, robčki,... kje in kdaj spijo, kaj jejo, koliko so zunaj.
Hčerin ritem, predvsem spanja, sem potem zadnji mesec prilagodila varuškinemu urniku.
Povprašaj koliko časa je lahko otrok tam, ali čuva še koga, kako je z dopustom, bolniškimi,....
Te dve stvari sta bili meni kar groza. Na bolniško hvala bogu ni nikoli šla, dopust je pa napovedala prej in šla za 3 tedne tako, da smo tudi mi bili istočasno na dopustu.
Aja, vprašaj, če daje zdravila otroku. Tega v vrtcu namreč ne počnejo. Mislim na antbiotike ali kak sirup proti kašlju.
Lahko se pomenita še kako je z igračami, ali jih ima dovolj ali ji kaj posodiš,.... ali ima stolček za hranjenje z varovalom,....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: iskanje zasebnega varstva-kaj vprašati?
28.1.2010 18:57:32   
Hope2
Mi smo imeli srečo z varuško, smo jo našli po priporočilu kolega, preverjena. Ko smo šli na prvi posvet, pa smo jo vsi 3 vzljubili, super je in naše dete se tam počuti odlično, gre z veseljem, brez joka.
Zame je bilo glavno, da ni sam, da je več otrok (do 6), celo njegove starosti. Da imajo nek skupen ritem igranja, hranjenja in spanja. Všeč mi je še to, da če ga ni, se tisti dan ne plača (mi je totalno mimo, da odbijejo le kak evro tisti dan), če ga ni cel teden, se cel teden ne plača. Hrano dobi tam, plenice dobi tam, vse dobi tam, mi prinesemo edino rezervna oblačila in dudo. Pomembno mi je tudi, da ga lahko pripeljemo ob katerikoli uri, odpeljemo ga lahko ob kateri koli uri (v ekstremnih urah je treba javit).

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: iskanje zasebnega varstva-kaj vprašati?
17.2.2010 15:02:29   
modrina08
Ali lahko katera prosim priproroči kakšno dobro varuško na ZS v LJ?

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: iskanje zasebnega varstva-kaj vprašati?
13.10.2010 12:11:40   
Anancica
Tudi jaz se zelo priporocam, da mi kdo priporoci kaksno varusko na ZS. Hvala.

(odgovor članu modrina08)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
3.11.2010 13:18:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anancica)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: iskanje zasebnega varstva-kaj vprašati?
3.11.2010 13:43:34   
yenny
Živjo!
Zdaj sem šele slučajno videla,da iščeš varuško v Ljubljani.
Mi jo imamo v Lj-Bežigrad,naša hodi k njej od avgusta in smo zelo zadovoljni,predvsem pa hčerka.
Nočem zdaj delati reklame,če rabiš številko mi pa sporoči.
LP Andreja

(odgovor članu Anancica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: iskanje zasebnega varstva-kaj vprašati?
5.11.2010 9:10:36   
sunny79
yenny, poslji mi prosim na ZS stevilko od varuske iz Lj- bezigrad!

Hvala.

(odgovor članu yenny)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: iskanje zasebnega varstva-kaj vprašati?
17.1.2011 16:18:05   
Jazzy1
Tudi mene zanima če lahko katera posreduje oz. priporoča varuško za Bežigradom?  če kdo pozna kakšno varuško, ki čuva na svojem domu majhno skupinico otrok (moja hčerka je stara 2 leti) in je to kje v bližini Savskega naselja ali Zupančičeve jame pa še toliko bolje. user posted image user posted image

(odgovor članu sunny79)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: iskanje zasebnega varstva-kaj vprašati?
27.6.2011 12:45:29   
tashq
Živijo!

Bi se še jaz malo priporočala: iščem zasebno varuško od septembra dalje v Kranju.

Hvala vam.:)

(odgovor članu Jazzy1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





FOTO: To je bistvo družine!
photo
Prav vsaka družina je posebna in unikatna. Toda, kaj imajo družine z vseh koncev sveta in različnih oblik vendarle skupn...
BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?