|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nakup vozička
18.8.2005 9:24:58   
skorpijonka
Zanima me koliko prej ste kupile voziček?Rok imam oktobra in že načrtujeva nakup vendar me malo skrbi barva vozička.Zaenkrat še velja da pričakujeva fantka vendar se še vedno lahko zgodi kakšno presenečenje.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   nakup vozička
18.8.2005 9:27:57   
Anonimen
Ko so meni rekli, da bo fantek, sem to vzela za dokončno. Pa saj s kakšno barvo pa sploh lahko fališ? Edino z roza bi lahko, ampak saj takih pa menda sploh ni. Če imaš oktobra rok, kar pohiti z nakupom. Preden boš pravega našla ...

(odgovor članu skorpijonka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
18.8.2005 9:42:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu skorpijonka)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   nakup vozička
18.8.2005 9:59:19   
Udb
Tudi jaz imam rok oktobra, pa imava voziček že 1 mesec. Kupila sva modrega, čeprav nisva vedela spola. No, zdaj se je izkazalo, da bo fantek! Pa tudi če bi bila punčka, se mi zdi modra barva čisto ok. Pa tudi rdeča za fantka. Zelena, rjava...so pa itak za oba.

(odgovor članu skorpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   nakup vozička
18.8.2005 10:15:10   
Minka Pobalinka
Mi bomo imeli najbrž rdečega.. je ok za fantka in za punčko.. Pa saj so barve vozičkov itak tako univerzalne..

(odgovor članu skorpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   nakup vozička
18.8.2005 12:19:04   
medvedek
Midva imava rok novembra, pa sva ga kupila ta mesec in sicer rdečega, pa sploh ne veva kakšnega spola bo najin medvedek. Sicer pa tako kot pravi Minka Pobalinka barva sploh ni važna, važno je, da bosta vidva zadovoljna z vozičkom.

LP MAMI

(odgovor članu skorpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   nakup vozička
18.8.2005 13:01:13   
Anonimen
Ja, splišni, s čim takim bi lahko sfalila :)- :)- :)-

http://soncek.si/shop/page/detail/gitm/3310

Jaz še vedno pravim: boljše punčka v modrem kot fantek v roza :)-:)-

(odgovor članu skorpijonka)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   nakup vozička
18.8.2005 14:06:07   
tinatona
Jaz sem ga kupila že konec novembra lani - rodila sem pa aprila. Pa sem kupila rdečega (bordo). So imeli na voljo sam tega in pa enega vojaško zelenega v kombinaciji z rjavo.

LP tina :rozica:

(odgovor članu skorpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   nakup vozička
18.8.2005 14:42:16   
Felicity
Živjo,
midva sva ga kupila konec julija (rok 31.10.). Je pa bel/beige/svetlo moder, spola :duda: ne veva.
Je pa res, da dosti falit ne moreš, če ne greš v strogo roza/modro (jaz roza vozička nisem nikjer vidla, očitno ni tako lahko za dobit).

LP

(odgovor članu skorpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   nakup vozička
18.8.2005 14:45:47   
Anonimen
Someone, ta je res bolj za punčke, ampak je pa šmeka peka.

(odgovor članu skorpijonka)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   nakup vozička
18.8.2005 14:50:25   
lin
JAZ SEM GA MELA DOMA KO SEM BLA NOSEČA 3 MES,MA PRI DRUGEMU NEBOM TAKO HITELA

(odgovor članu skorpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   nakup vozička
18.8.2005 14:50:36   
Jančika_
Rok sem imela v začetku avgusta, voziček pa sem kupila aprila, ker je bila ravno akcija.

Takrat še nisem vedela, da bo fantek, a vsakem primeru bi vzela kako nevtralno barvo, ker imamo namen imeti še kakega dojenčka. Imamo temno siv voziček (z bež in rdečimi poudarki, da ni čisto turoben).

(odgovor članu skorpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   nakup vozička
18.8.2005 14:51:10   
lin
Aja,barva pa je taka da je lahko za fantka ali punčko

(odgovor članu skorpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   nakup vozička
18.8.2005 15:27:03   
tinkamiška
Jst imam rok decembra, kupila sva ga pa zdej avgusta, ker je bila akcija in tudi nakup sva planirala tako, da se malo porazdeli in ne kupiš potem vsega naenkrat.

Je pa rjav z rdečo kombinacijo in se mi ravno tako zdi primeren za oba spola. Takrat še nisva vedela za spol mi je pa všeč tako za punčko, kot za fantka.

(odgovor članu skorpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   nakup vozička
18.8.2005 15:36:10   
polona2
Voziček sva kupila še v času Mwst, mesec dni pred porodom, odločila sva se za olivno zeleno barvo, pa nama naročen voziček ni bil všeč in sva se odločila za drugega, temno-modrega, ki je pač še bil na izbiro,barva je še kar funkcionalna, res da je malo obledela, vendar je bolj praktična kot npr.bež, ki pa se res takoj umaže, sploh, če si primoran voziček non-stop zlagati v prtljažnik. Če bi kupovala še enkrat, bi se odločila za isti model, mogoče le v rdeči ali sivi barvi.

(odgovor članu skorpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   nakup vozička
18.8.2005 19:29:53   
Annny
Ojla,
mi2 sva ga kupila recimo da 2 meseca pred porodom- je srebrno sive barve, kasneje smo pa kupili še enega zložljivega (marelo) temno modrega. Imava punčko, ampak vidiva, da so najboljše takšne barve, da se ne umažejo preveč- tako, kot je Polona2 napisala. Jaz dajem prednost praktičnosti pred barvo.

lp

(odgovor članu skorpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   nakup vozička
21.8.2005 12:04:16   
AlenkaE
Zakaj je pa barva važna?? Mi imamo deklico, vozek je pa modre barve. Je pa res, da vsakdo vpraša: A je fantek?? Pa dejstvo, da ima deklina roza oblačila, čisto nič ne pomaga,:)-:)-

(odgovor članu skorpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   nakup vozička
21.8.2005 17:46:11   
Anonimen
Alenka, eno veliko roza mašno gor naštimajte.

(odgovor članu skorpijonka)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Je res potrebno že v nosečnosti utrditi br...
Ali se s pravo pripravo bradavic lahko izognemo bolečim, razpokanim in kdaj celo krvavečim bradavicam? Preverite mite in...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?