|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Naj se pritožim?
31.8.2011 21:52:32   
mamamajča
Prijavila sem se na razpis za določeno delovno mesto, pa mi je že v pisarni povedala, da sem prišla praktično za brezveze, ker ima že toliko kandidatk, kot jih potrebuje.
Tako junija.

Ok, prežvečim, ker sem bila itak še na starševskem dopustu (ki pa bi ga bila za to službo pripravljena prekinit).

Pretekli teden se ponovno prijavim na razpis, spet enak odgovor- da išče 4, ki pa jih že ima, saj bo vzela te, ki so tam že delale. (Tudi jaz sem lani delala tam, le da me je poslal zavod...... pustimo to.) skratka, povdari, da je brez pomena jemat nove ljudi in da naj razpise spremljam še naprej.

Ona itak po zakonu meni ne sme tega povedat v obraz, ampak mora vlogo obravnavati, ker sem enakovredna drugim kandidatom.
Danes izvem, da je zaposlila prijateljičino hčerko (jasno, da jo je!!!!!), ki pa nima primerne izobrazbe. Šola se, vendar še ni zaključila.

Kam naj se oz. naj se sploh pritožim na to?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
31.8.2011 21:59:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mamamajča)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Naj se pritožim?
31.8.2011 22:00:54   
mamamajča
Ne, ne ustreza, ker nima izobrazbe. Še. Jo bo imela ja,  ni pa še končala. Izobrazba je bila pogoj.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
31.8.2011 22:02:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mamamajča)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Naj se pritožim?
31.8.2011 22:03:48   
mamamajča
Kam?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Naj se pritožim?
31.8.2011 22:18:32   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: mamamajča

Kam?


kliči in zahtevaj sklep o neizbiri, na katerega se boš lahko pritožila.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Naj se pritožim?
31.8.2011 22:29:39   
ZmajTolovaj
Na inšpektorat za delo.

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Naj se pritožim?
31.8.2011 22:34:31   
mamamajča
....in s tem si bom seveda zaprla vsa vrata in možnosti za kdaj drugič....... 

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Naj se pritožim?
31.8.2011 22:44:47   
katy83
IZVIRNO SPOROČILO: mamamajča

....in s tem si bom seveda zaprla vsa vrata in možnosti za kdaj drugič....... 


evo to je prvo na kaj sem pomislilauser posted image
Saj verjamem, da si jezna, jaz bi tudi bila na tvojem mestu...ampak jaz sem na istem kot ta punca...pišem prošnje in upam, da me kdo vzame, čeprav bom čez 2 meseca diplomirala...no, šans imam malo, ampak upanje ostaja

Kaj te vem, jaz se ne bi pritožila...

< Sporočilo je popravil katy83 -- 31.8.2011 22:45:17 >

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
31.8.2011 22:51:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu katy83)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Naj se pritožim?
31.8.2011 23:23:47   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: mamamajča
....in s tem si bom seveda zaprla vsa vrata in možnosti za kdaj drugič....... 

Jp. Zato se jaz na tvojem mestu ne bi pritožila. Sem tudi sama že marsikaj požrla zaradi upanja na službo...


_____________________________

~ NeVeR RuN FaStEr ThAn YoUr GuArDiAn AnGeL cAn FlY ~

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Naj se pritožim?
31.8.2011 23:49:34   
Naja31
Jaz bi se pritožila. V službo te itak ne bodo vzeli, ti pa jim moraš pokazati, da to kar delajo ni prav.

Saj nič čudnega, da je stanje tako kot je če vsi pokleknejo zato, da si ne zaprejo možnosti za službo. Delodajalci to vedo in izkoriščajo.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Naj se pritožim?
1.9.2011 3:52:23   
TomTaylor
Pri nas v službi so morali eno vzeti na podlagi pritožbe, ampak je res v vseh točkah izpolnjevala vse kriterije, tako da je bila njena pritožba utemeljena. Pa je v 3-eh letih fino "naprej zlezla", ampak punca dejansko ima sposobnosti za delo in se je v teh letih res izkazala za najboljšo "izbiro".

Tisto v smislu "spremljaje razpise, saj jih bomo imeeli še" ali "dejte se naslednjič javit na razpis" , "zelo smo navdušni nad vami, ampak.."je v bistvu v celofan zavita zavrnitev in nekako s temi izjavami močno upajo, da so človeka toliko potolažili, da si ne bo upal podati prijave/pritožbe, v strahu, da ga zaradi tega v prihodnosti ne bodo zaposlili. In tega človeka dejansko ne bodo zaposlili nikoli. Ker to je delavec brez samozavesti, ki ne upa pokazati in dokazati svojih sposobnosti.

Torej, če si brez najmanjšega dvoma o lastnih sposobnostih podaj pritožbo, v nasprotem kloni in upaj da se te bodo nekoč morda vendarle usmilili.

So pa danes takšni časi, da se je treba dobesedno boriti za (relativno dobro) službo. Kdor danes povesi glavo, ga množica pohodi...


mal je pozna ura, ne morem spat. Prosim za razumevanjeuser posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Naj se pritožim?
1.9.2011 7:09:05   
Najaa
Jaz pa mislim, da je sigurno kakšen zakon, člen, akt, po katerem so lahko zaposlili nekoga, ki se v tej smeri šola. Zdej če si trdno prepričana, da je delala izven zakona, se pritoži na inšpektorat za delo, sam če nisi pa raje ne. V eni mojih služb se je dalo vse, ma res vse. Zaposliti nekoga čisto izven izobrazbe, ki jo je potreboval, ker so vedno našli luknjo v zakonu. 

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Naj se pritožim?
1.9.2011 8:45:39   
mamamajča

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

V eni mojih služb se je dalo vse, ma res vse. Zaposliti nekoga čisto izven izobrazbe, ki jo je potreboval, ker so vedno našli luknjo v zakonu. 


Govorim o vrtcu.....

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Naj se pritožim?
1.9.2011 8:50:35   
sončnica24
Kaj jaz vem jaz se verjetno ne bi pritožla, ker potem ziher nebi tam nikoli službe dobila, če pa že bi te vsi grdo gledali in delati v takšnem kolektivu verjemi ni fajn, sploh pa še ne v vrtcu, ker ti bo vedno kdo pod prste gledal in vsako napakico vido.

Zdaj pa pišem čisto na pamet. Če se gre za pomočnico in ima punca nareto sredno šolo - manjka ji še strokovni izpit - lahko dela je kar nekaj takšnih pomočnic. Če pa se izobražuje dalje npr. na fakulteti in ima končano srednjo šolo za vzgojiteljico tudi lahko dela kot pomočnica. Pa pri vrtcih je tako da se punce vedno izobražujejo. Detajlov pa ne poznam.

V primeru da pa bi se odločla za pritožbo bi pač v zakup vzela to da tam pač nikoli ne bi imela več možnosti za zaposlitev.

In še najbolj žalostna stvar danes se večina služb dobi samo po vezahuser posted image

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   [Brisano sporočilo]
1.9.2011 8:55:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mamamajča)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Naj se pritožim?
1.9.2011 8:58:43   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: mamamajča


IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

V eni mojih služb se je dalo vse, ma res vse. Zaposliti nekoga čisto izven izobrazbe, ki jo je potreboval, ker so vedno našli luknjo v zakonu. 


Govorim o vrtcu.....


Razumem.


< Sporočilo je popravil Najaa -- 1.9.2011 9:05:20 >

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Naj se pritožim?
1.9.2011 9:00:29   
mamamajča
Pa jaz nisem dobila niti še uradnega odgovora! Ona pa že ve, da je sprejeta!


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Naj se pritožim?
1.9.2011 9:01:34   
mamamajča
Ne vem, koliko lahko razglabljam takole javno o tem...... ma delajo tukaj take stvari, da bi jih bilo treba že zdavnaj prijavit.

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Naj se pritožim?
1.9.2011 9:04:33   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: mamamajča

Pa jaz nisem dobila niti še uradnega odgovora! Ona pa že ve, da je sprejeta!




Jaz tudi javno ne bi preveč, ampak to se dogaja. Sploh za javno upravo je značilno, da je razpis vzunaj zato, ker po zakonu mora biti, kdo bo šel na določeno delovno mesto se pa že tedne vnaprej ve. Seveda bodo najprej poskrbeli za notranje, potem so na vrsti veze in šele potem ljudje z zavoda, ki se javijo na razpis. Jaz se na tvojem mestu ne bi pritoževala, ker si sploh ne moreš mislit, kako so vodstva med sabo povezana in ne bi bilo fajn, da ti še v prihodnosti kdo to meče naprej.
Edino kar je, tebi res ne bi smela ženska tega povedat. Mogoče lahko na zavodu, če si prijavljena, svoji svetovalki to anonimno poveš pa naj jih opozori.


< Sporočilo je popravil Najaa -- 1.9.2011 9:06:33 >

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Naj se pritožim?
1.9.2011 9:10:35   
mamamajča
Ok, bom še tole vprašala...... če je vzgojitelj na bolniški in se ve, da bo na bolniški več mesecev, koliko časa ga lahko nadomešča študent (to torej pomeni, da skupino vodita pomočnik in študent) oz. po kolikem času morajo zaposliti nekoga, ki nadomešča dolgotrajno bolniško?

< Sporočilo je popravil mamamajča -- 1.9.2011 9:13:53 >

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Naj se pritožim?
1.9.2011 9:18:57   
Najaa
Tega ne bi vedla. Vem pa, da je študent lahko zelo dolgo v skupini.

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   [Brisano sporočilo]
1.9.2011 9:37:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mamamajča)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Naj se pritožim?
1.9.2011 9:40:15   
mamamajča
No daj se. Pa ne študentka, ampak prekvalifikantka prek študentskega servisa.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Telesno kaznovanje otrok
LuSyLu*

Ali podpirate telesno kaznovanje otroka, npr. šeškanje po riti?

DA (36%)

NE (64%)


Število vseh glasov: 1417

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!