|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A mi to RES potrebujemo?!?!
1.9.2011 21:52:05   
katipi
http://www.kristalna-palaca.com/o-kristalni-palaci

V teh težkih časih?! user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: A mi to RES potrebujemo?!?!
1.9.2011 21:58:18   
sončnica24
Povprečen Slovenec bi verjetno rekel da ne, ker je škoda denarja. Če pa vpašaš poslovneže pa bodo rekli da brez tega ne morejo živet.

Moje mnenje, škoda denarja, ker bi se dal dosti boljše porabit.

(odgovor članu katipi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: A mi to RES potrebujemo?!?!
1.9.2011 22:24:29   
K_a_t_i
Glede na to, da stavba ni sama sebi namen, ampak se bo v njej obrnilo dosti denarja, je to verjetno dobra investicija.

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: A mi to RES potrebujemo?!?!
1.9.2011 22:25:36   
Anonimen
A ni to privat projekt?
Če so ga naredili, so zagotovo načrtovali tudi tako, da bodo delali profit. Prostor ni namenjen povprečnemu Slovencu, za te je Hala A in City park, namenjen je petičnim kupcem, višjemu družbenemu razredu, priznanim svetovnim firmam, zato tudi tak rompompom, materiali in blišč. Najemnina je zihr ubitačno visoka, a kot sem že rekla, so že preračunali, da se jim bo splačalo tako investitorjem kot najemnikom.


(odgovor članu katipi)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: A mi to RES potrebujemo?!?!
1.9.2011 23:44:48   
carbene
Se bo pokazalo, kako jim bo šlo.

Je pa zabavno malo prebirati po tisti strani. Recimo tole o Nakupovalni galeriji:

"Nakupovalna galerija Kristalne palače v BTC City Ljubljana kupcem omogoča popolno nakupovalno doživetje. Nakupovalna galerija je dom prestižnim trgovinam in blagovnim znamkam kot so Yves Rocher, iStyle Apple Premium Reseller, Jones, Sebastian, Kartell, Rolf Benz, Fabi, Baldinini, Björn Borg, Forma F+, Garmin, Steklarna Rogaška-Oskar Kogoj, Babadu, Venera shop - Erotic Boutique, svoje prostore pa ima tudi SKB banka."

user posted image user posted image user posted image  



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: A mi to RES potrebujemo?!?!
2.9.2011 7:50:09   
alda
IZVIRNO SPOROČILO: carbene

Se bo pokazalo, kako jim bo šlo.

Je pa zabavno malo prebirati po tisti strani. Recimo tole o Nakupovalni galeriji:

"Nakupovalna galerija Kristalne palače v BTC City Ljubljana kupcem omogoča popolno nakupovalno doživetje. Nakupovalna galerija je dom prestižnim trgovinam in blagovnim znamkam kot so Yves Rocher, iStyle Apple Premium Reseller, Jones, Sebastian, Kartell, Rolf Benz, Fabi, Baldinini, Björn Borg, Forma F+, Garmin, Steklarna Rogaška-Oskar Kogoj, Babadu, Venera shop - Erotic Boutique, svoje prostore pa ima tudi SKB banka."

user posted image user posted image user posted image  





vse pri roki!! saj je čas poslovnežev in naše samoopevane elite zelo dragocen, !
veš da morajo kar naprej tuhtat, kje in kako ubogo rajo nategnit in potegnit iz nje še zadnjo kapljo , ki prinaša evroče!

bdw: za več kot 95% blagovnih znamk prvič slišim in mislim da ne bo tu nič drugegega, kot je zdaj: glavno da se bo videlo da na maji piše IR, al pa G&D, ker boš kao nekdo, če to nosiš oz. si lahko privoščiš.
Zame pa več ali manj samo prepotentnežć, ki misli da je Boga za j.a.j.c.a če ima napis na jopi večji kot je njegova glava user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil alda -- 2.9.2011 7:51:07 >


_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu carbene)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: A mi to RES potrebujemo?!?!
2.9.2011 8:33:47   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: alda

bdw: za več kot 95% blagovnih znamk prvič slišim

Zato pa bi bilo verjetno dobro, da preden napišeš takšno kozlarijo in se strinjaš, da tega pa itak NE RABIMO in so to napisi za na MAJICE prepotentnežev, mal poklikaš po googlu, da boš sploh vedela kaj tam ponujajo.


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: A mi to RES potrebujemo?!?!
2.9.2011 8:57:54   
jagoda77

IZVIRNO SPOROČILO: katipi

http://www.kristalna-palaca.com/o-kristalni-palaci

V teh težkih časih?! user posted image user posted image



glede nato, da je privat objekt in da noben tlele od nas ni nič dal zraven, ne vem kva je fora vprašanja, a rabimo....
očitno je investitor dobro razmislil in ugotovil, da je to dobra naložba, ki se mu bo obrestovala
torej, se očitno rabi
mi tle v večini je pa ne rabimo oz. se s tem vprašanjem sploh ne ukvarjam, ker zakaj bi se že

časi so pa težki, ker nekateri oz. v večini kapitalisti grebejo na kupček in nič ne dajejo v razvoj in investicije, torej vsaka čast investitorju, da je nekaj naredil sredi Ljubljane

(odgovor članu katipi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: A mi to RES potrebujemo?!?!
2.9.2011 9:48:49   
alda

IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i

IZVIRNO SPOROČILO: alda

bdw: za več kot 95% blagovnih znamk prvič slišim

Zato pa bi bilo verjetno dobro, da preden napišeš takšno kozlarijo in se strinjaš, da tega pa itak NE RABIMO in so to napisi za na MAJICE prepotentnežev, mal poklikaš po googlu, da boš sploh vedela kaj tam ponujajo.



Kati tame to ni kozlarija, ker nisem tip človeka, ki svoj pravi značaj skriva pod imeni znamkuser posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: A mi to RES potrebujemo?!?!
2.9.2011 9:50:14   
jagoda77

IZVIRNO SPOROČILO: alda


IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i

IZVIRNO SPOROČILO: alda

bdw: za več kot 95% blagovnih znamk prvič slišim

Zato pa bi bilo verjetno dobro, da preden napišeš takšno kozlarijo in se strinjaš, da tega pa itak NE RABIMO in so to napisi za na MAJICE prepotentnežev, mal poklikaš po googlu, da boš sploh vedela kaj tam ponujajo.



Kati tame to ni kozlarija, ker nisem tip človeka, ki svoj pravi značaj skriva pod imeni znamkuser posted image


in zakaj si človek ne bi smel privoščiti znamke, če ima denar zato?

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: A mi to RES potrebujemo?!?!
2.9.2011 11:22:34   
ronja
glede nato, da je privat objekt in da noben tlele od nas ni nič dal zraven, ne vem kva je fora vprašanja, a rabimo....
očitno je investitor dobro razmislil in ugotovil, da je to dobra naložba, ki se mu bo obrestovala

Podpis. Saj večina ljudi tudi zimskih bazenov ne rabi, pa bi bilo neumno, da zato nobenega ne bi imeli - eni pač rabimo bazene, eni pa kristalno palačo, vsak po svoje ptiček pojeuser posted image . NIč od tega bojda ni financirano iz javnega denarja, torej kaj komu mar, če nikomur ne škodi. Če bi zato porušili 100 let staro lipo, bi bilo pa nekaj drugega. Ampak to so jo zato, da so naredili tisto grdo reč za opero...

Če so nekomu všeč znamke in si jih lahko privošči - zakaj pa ne? Vsak zapravlja za druge bedarije, ker si vsi kdaj kaj privoščimo, kar ni nujno za naše preživetje, ne? Tudi niso vsi bogati ljudje grabežljivci, ki jim ni mar za druge. eni so se rodili bogatim staršem, drugi dobili z denacionalizacijo, tretji so si enstavno zaslužili, ker so pač njihova dela tako iskana in dobro plačana in jih oni dobro delajo, četrti pa mogoče res kradejo oz. po njihovo "se znajdejo". Ampak zaradi teh obsojat vse, ki si lahko privoščijo znamko, se mi zdi pa neumno. Pa vsi veste, da ne nosim/kupujem znamk, niti jih večinoma ne poznam, to priznam, zato tega ne sodim. Samo neumno se mi zdi sodit ljudi po tem, kaj nosijo/kupujejo/kake hobije ali plačo imajo/koliko si lahko privoščijo.
Kakor je neumno, da me nekdo grdo gleda, ker nosim razvlečeno Che guevara majico ali pa kako reklamno, ravno tako je neumno, če sodimo nekoga zato, ker nosi D&G. Mimogrede, zadnjič sem izvedela, da so moja očala D&G, to mi je povedala vzg. v vrtcu (piše na njih, samo jaz jih mam gor, tega ne vidim) - ker sama tega nisem opazila, ko sem jih kupovala, ker pač na to nisem pozorna. Povedala sem, do koliko bi dala za očala in so mi prinesli nekaj modelov za pokazat in sem izbrala, kateri mi je najbolj všeč. Bila so namreč srednji rang - stala so dobrih 100E, cenejša so večinoma res nekvalitetna in se hitro zlomijo, vsaj po mojih izkušnjah. Torej: ni pametno sodit po eni bedariji: plači, znamki, poklicu,...

Samo zato, ker si sama ne morem privoščit stvari v kristalni hiši in ker verjetno tudi če bi si lahko, si jih ne bi, ker pač rajši zapravljam za druge bedarije, še ne pomeni, da tega nihče drug ne rabi. In kdor rad nakupuje v takih trgovinah in si to lahko privošči, pa naj. A bom jaz mela zato kaj manj?

< Sporočilo je popravil ronja -- 2.9.2011 11:30:34 >


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu jagoda77)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: A mi to RES potrebujemo?!?!
2.9.2011 14:09:06   
alda

IZVIRNO SPOROČILO: jagoda77


IZVIRNO SPOROČILO: alda


IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i

IZVIRNO SPOROČILO: alda

bdw: za več kot 95% blagovnih znamk prvič slišim

Zato pa bi bilo verjetno dobro, da preden napišeš takšno kozlarijo in se strinjaš, da tega pa itak NE RABIMO in so to napisi za na MAJICE prepotentnežev, mal poklikaš po googlu, da boš sploh vedela kaj tam ponujajo.



Kati tame to ni kozlarija, ker nisem tip človeka, ki svoj pravi značaj skriva pod imeni znamkuser posted image


in zakaj si človek ne bi smel privoščiti znamke, če ima denar zato?


saj nisem mislila na privoščiti,ampak preseravanje!
Tud če ne paše, glavno da se VIDi da jaz to imam pa ni važno niti na račun koga ali česa.
Sam da bodo obiski videli, da imam na mizi ali steni neko skropucalo veleznanega "umetnika", pa še sam ne bom vedel, kaj predstavlja oz čemu služi!user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu jagoda77)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: A mi to RES potrebujemo?!?!
2.9.2011 14:09:21   
Dashenka
Odgovor na vprašanje v naslovu: DA

Glede na to, da projekt ni bil financiran s pomočjo iz davkoplačevalskega denarja, pa je podvprašanje popolnoma deplasirano.

(odgovor članu katipi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: A mi to RES potrebujemo?!?!
2.9.2011 15:03:01   
hrchy

IZVIRNO SPOROČILO: Dashenka

Odgovor na vprašanje v naslovu: DA

Glede na to, da projekt ni bil financiran s pomočjo iz davkoplačevalskega denarja, pa je podvprašanje popolnoma deplasirano.


podpis... zakaj pa ne bi rabili??? saj nobenega ne silijo, da not kupuje...

(odgovor članu Dashenka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: A mi to RES potrebujemo?!?!
2.9.2011 23:19:28   
mika

IZVIRNO SPOROČILO: alda


IZVIRNO SPOROČILO: jagoda77


IZVIRNO SPOROČILO: alda


IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i

IZVIRNO SPOROČILO: alda

bdw: za več kot 95% blagovnih znamk prvič slišim

Zato pa bi bilo verjetno dobro, da preden napišeš takšno kozlarijo in se strinjaš, da tega pa itak NE RABIMO in so to napisi za na MAJICE prepotentnežev, mal poklikaš po googlu, da boš sploh vedela kaj tam ponujajo.



Kati tame to ni kozlarija, ker nisem tip človeka, ki svoj pravi značaj skriva pod imeni znamkuser posted image


in zakaj si človek ne bi smel privoščiti znamke, če ima denar zato?


saj nisem mislila na privoščiti,ampak preseravanje!
Tud če ne paše, glavno da se VIDi da jaz to imam pa ni važno niti na račun koga ali česa.
Sam da bodo obiski videli, da imam na mizi ali steni neko skropucalo veleznanega "umetnika", pa še sam ne bom vedel, kaj predstavlja oz čemu služi!user posted image


No, to pa je primitivizimemuser posted image

Izmed zgoraj naštetih znamk bo nekega dne tudi v moji hiši in to sedežna Rolf Benz. Nikjer ni viden napis, tako da se ne bom preseravala pred obiski....brez skrbi. Za druge sedežne sploh ne poznam znamk, to pa sem si zapomnila namenoma, ker delajo res dobre.

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: A mi to RES potrebujemo?!?!
2.9.2011 23:20:32   
mika
časi so pa težki, ker nekateri oz. v večini kapitalisti grebejo na kupček in nič ne dajejo v razvoj in investicije, torej vsaka čast investitorju, da je nekaj naredil sredi Ljubljane


podpis

(odgovor članu jagoda77)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: A mi to RES potrebujemo?!?!
3.9.2011 8:12:16   
alda
IZVIRNO SPOROČILO: mika


IZVIRNO SPOROČILO: alda


IZVIRNO SPOROČILO: jagoda77


IZVIRNO SPOROČILO: alda


IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i

IZVIRNO SPOROČILO: alda

bdw: za več kot 95% blagovnih znamk prvič slišim

Zato pa bi bilo verjetno dobro, da preden napišeš takšno kozlarijo in se strinjaš, da tega pa itak NE RABIMO in so to napisi za na MAJICE prepotentnežev, mal poklikaš po googlu, da boš sploh vedela kaj tam ponujajo.



Kati tame to ni kozlarija, ker nisem tip človeka, ki svoj pravi značaj skriva pod imeni znamkuser posted image


in zakaj si človek ne bi smel privoščiti znamke, če ima denar zato?


saj nisem mislila na privoščiti,ampak preseravanje!
Tud če ne paše, glavno da se VIDi da jaz to imam pa ni važno niti na račun koga ali česa.
Sam da bodo obiski videli, da imam na mizi ali steni neko skropucalo veleznanega "umetnika", pa še sam ne bom vedel, kaj predstavlja oz čemu služi!user posted image


No, to pa je primitivizimemuser posted image

Izmed zgoraj naštetih znamk bo nekega dne tudi v moji hiši in to sedežna Rolf Benz. Nikjer ni viden napis, tako da se ne bom preseravala pred obiski....brez skrbi. Za druge sedežne sploh ne poznam znamk, to pa sem si zapomnila namenoma, ker delajo res dobre.


no saj to je point: kupila boš zaradi kvalitete in želje, in NE zaradi tega, da boš v Lady povedala da imaš novo sedežno R.B. in boš v vseh rumenih , sivih,...medijih,kjer bodo občudovali tvoj okus

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: A mi to RES potrebujemo?!?!
5.9.2011 11:47:48   
majčica1508
IZVIRNO SPOROČILO: mika

časi so pa težki, ker nekateri oz. v večini kapitalisti grebejo na kupček in nič ne dajejo v razvoj in investicije, torej vsaka čast investitorju, da je nekaj naredil sredi Ljubljane


podpis


še en podpis,pa še vsi podizvajalci so dobili plačanouser posted image user posted image


(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: A mi to RES potrebujemo?!?!
5.9.2011 14:32:29   
jagoda77

IZVIRNO SPOROČILO: alda

IZVIRNO SPOROČILO: mika


IZVIRNO SPOROČILO: alda


IZVIRNO SPOROČILO: jagoda77


IZVIRNO SPOROČILO: alda


IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i

IZVIRNO SPOROČILO: alda

bdw: za več kot 95% blagovnih znamk prvič slišim

Zato pa bi bilo verjetno dobro, da preden napišeš takšno kozlarijo in se strinjaš, da tega pa itak NE RABIMO in so to napisi za na MAJICE prepotentnežev, mal poklikaš po googlu, da boš sploh vedela kaj tam ponujajo.



Kati tame to ni kozlarija, ker nisem tip človeka, ki svoj pravi značaj skriva pod imeni znamkuser posted image


in zakaj si človek ne bi smel privoščiti znamke, če ima denar zato?


saj nisem mislila na privoščiti,ampak preseravanje!
Tud če ne paše, glavno da se VIDi da jaz to imam pa ni važno niti na račun koga ali česa.
Sam da bodo obiski videli, da imam na mizi ali steni neko skropucalo veleznanega "umetnika", pa še sam ne bom vedel, kaj predstavlja oz čemu služi!user posted image


No, to pa je primitivizimemuser posted image

Izmed zgoraj naštetih znamk bo nekega dne tudi v moji hiši in to sedežna Rolf Benz. Nikjer ni viden napis, tako da se ne bom preseravala pred obiski....brez skrbi. Za druge sedežne sploh ne poznam znamk, to pa sem si zapomnila namenoma, ker delajo res dobre.


no saj to je point: kupila boš zaradi kvalitete in želje, in NE zaradi tega, da boš v Lady povedala da imaš novo sedežno R.B. in boš v vseh rumenih , sivih,...medijih,kjer bodo občudovali tvoj okus


ja samo to kar ti pišeš, je druga fora... pač se nekateri kvazi slavni mečejo ven, da majo neko čist hudo sedežno, ki jo je dobil pol ceneje, ker so naredil še v treh cajtngah reklamo za to...

sicer pa tudi marsikdo, ki bo kupoval v Kristalni, ve zakaj gre tja.. ker se dobijo kvalitetne zadeve... uni k se pa ven mečejo, hodijo pa v Bosno kupovat kvazi ponaredke in majo čez vse napisan D&G in podobno

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: A mi to RES potrebujemo?!?!
5.9.2011 18:54:39   
alda


ja samo to kar ti pišeš, je druga fora... pač se nekateri kvazi slavni mečejo ven, da majo neko čist hudo sedežno, ki jo je dobil pol ceneje, ker so naredil še v treh cajtngah reklamo za to...

sicer pa tudi marsikdo, ki bo kupoval v Kristalni, ve zakaj gre tja.. ker se dobijo kvalitetne zadeve... uni k se pa ven mečejo, hodijo pa v Bosno kupovat kvazi ponaredke in majo čez vse napisan D&G in podobno[/quote]

s tem pa se res strinjam!!!

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu jagoda77)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: A mi to RES potrebujemo?!?!
5.9.2011 19:26:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: katipi

http://www.kristalna-palaca.com/o-kristalni-palaci

V teh težkih časih?! user posted image user posted image



Če že želiš biti čistunska, ne potrebujemo ničesar, razen pitne vode, motike in komada zemlje. Vse ostalo je ničvredni balast kapitalizma.

Koliko palačo potrebujemo, bo pokazal čas. Kapitalizem je sam sebi največji krvnik.


(odgovor članu katipi)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Branje
Michonne RR

Kolikokrat na teden berete svojemu otroku?

Vsak dan (62%)

Vsak drugi dan (15%)

Med vikendom (0%)

Enkrat na teden (6%)

Nikoli (18%)


Število vseh glasov: 34

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!