|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Stilago- nekorekten in neodziven
16.8.2011 11:30:54   
Oceania
Samo v vednost vsem spletnim nakupovalkam sporočam mojo slabo izkušnjo.
Večkrat sem že nakupovala  pri Stilagu in bila sem zadovoljna. Do nedavnega.
Naročila sem dve majici, top in obleko. Paket sem prejela, izdelki so bili ok, razen obleke, ki sem jo tudi vrnila.
Po skoraj enemu mesecu (zakonsko predpisan rok za vračilo kupnine je 30 dni) sem prejela obvestilo, da mi bodo vrnili kupnino za top(?). Isti  dan je bil znesek za top nakazan. Obleka je bila seveda dražja.
Takoj sem se odzvala po mailu, da je prišlo do napake. Prejela sem odgovor, da bodo preverili in mi odgovorili.
Njihova služba v 11 dneh še ni bila sposobna mi odgovoriti, da o razliki kupnine, ki mi jo dolgujejo sploh ne zgubljam besed.



Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Stilago- nekorekten in neodziven
17.8.2011 12:28:48   
K_a_t_i
Takih postov pa ne razumem - VEČKRAT si kupovala in bila zadovoljna. Zdaj pa je enkrat prišlo do napake in so kar naenkrat neodzivni in nekorektni user posted image Pa daj, dvigni telefon in jih pokliči. Ziher imajo kje kakšno telefonsko številko! Vsaj jaz si ne predstavljam, da bi nekaj, kar sem že plačala poslala nazaj, potem pa 1 mesec mirno čakala, če se bo kaj zgodilo. A ni očitno, da se je nekje zataknilo?

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu Oceania)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Stilago- nekorekten in neodziven
17.8.2011 12:43:45   
Oceania
Kaj pa je nerazumnega v mojem postu? Moj namen je samo javno "pohvaliti " prizadevanje omenjenega podjetja ob reševanju reklamacij (ki jih sami naredijo).
Paket, ki sem ga poslala je že razpakiran in kdo bo zdaj dokazoval kaj je bilo res vrnjeno? Bedna situacija.
In si mogoče že kdaj poskušala kaj rešit prek telefona, kjer vsakemu operaterju na novo razlagaš v čem je problem, pa nič ne more, pa ne dobi tega ker je na dopustu/malici/sestanku, pa naj pokličem kasneje....? Jaz se tega ne grem.


(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Stilago- nekorekten in neodziven
17.8.2011 13:25:38   
~Biba~
IZVIRNO SPOROČILO: Oceania

Kaj pa je nerazumnega v mojem postu? Moj namen je samo javno "pohvaliti " prizadevanje omenjenega podjetja ob reševanju reklamacij (ki jih sami naredijo).
Paket, ki sem ga poslala je že razpakiran in kdo bo zdaj dokazoval kaj je bilo res vrnjeno? Bedna situacija.
In si mogoče že kdaj poskušala kaj rešit prek telefona, kjer vsakemu operaterju na novo razlagaš v čem je problem, pa nič ne more, pa ne dobi tega ker je na dopustu/malici/sestanku, pa naj pokličem kasneje....? Jaz se tega ne grem.



Poskušaj jih priklicat na telefon..včasih RR tudi šteka, pa čakamo..user posted image Morda je prišlo do nesporazuma, saj so le ljudje, in vsi ljudje smo zmotljivi.

(odgovor članu Oceania)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Stilago- nekorekten in neodziven
17.8.2011 16:28:55   
josephine27
sicer ne razumem v čem je poanta tega posta. mogoče to da posvariš druge pred "nekorektnim" podjetjem.user posted image ker jaz drugega ne vidim, če jih nimaš namena klicat. sicer pa mislim da tu gor skoraj ni mamice, ki ne bi vsaj enkrat naletela na "slabo" nakupovalno izkušnjo pri tem ali onem podjetju, tako da se mi zdi rahlo brez veze to dajat gor, ker bi lahko imeli vsak dan odprtih 10 novih tem na ta račun. pomagat ti tu gor tako al tako ne more nihče. pa ne zagovarjam nikogar.


_____________________________



(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Stilago- nekorekten in neodziven
17.8.2011 22:50:34   
TomTaylor
Hvala za opozorilo.

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Stilago- nekorekten in neodziven
18.8.2011 10:21:15   
Vilma
Po tvojem prebranem postu sem se odločila, da bom poskusila s spletnim nakupom tudi pri Stilago.si
Do zdaj sem opravila dva nakupa prek fashiondays.si in dobila še nič. user posted image  Pa je od naročila pa je minilo že pet tednov. Ti vsaj dobiš naročeno, jaz še nisem. user posted image
Pri spletnih nakupih pride tudi do reklamacij. Naša zadnja je bila pri mimovrste.com. Pri njih smo naročili strešni kovček za avto in so ga dobavili brez ključa. Še dobro, da smo trugo naročili dobra dva tedna pred dopustom, ker smo reklamirali in dobili novo trugo dva dni pred dopustom. Pa me taka slaba izkušnja ne odvrne od nakupovanja prek interneta. user posted image
Glede na to, da si bila pri stilagu večkrat zadovoljna kot nezadovoljna, je najbolje, da se s to slabo izkušnjo sprijazniš. Poleg tega so zdaj dopusti, mogoče ti še odgovorijo.



(odgovor članu Oceania)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Stilago- nekorekten in neodziven
18.8.2011 10:41:41   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Oceania

Samo v vednost vsem spletnim nakupovalkam sporočam mojo slabo izkušnjo.
Večkrat sem že nakupovala  pri Stilagu in bila sem zadovoljna. Do nedavnega.
Naročila sem dve majici, top in obleko. Paket sem prejela, izdelki so bili ok, razen obleke, ki sem jo tudi vrnila.
Po skoraj enemu mesecu (zakonsko predpisan rok za vračilo kupnine je 30 dni) sem prejela obvestilo, da mi bodo vrnili kupnino za top(?). Isti  dan je bil znesek za top nakazan. Obleka je bila seveda dražja.
Takoj sem se odzvala po mailu, da je prišlo do napake. Prejela sem odgovor, da bodo preverili in mi odgovorili.
Njihova služba v 11 dneh še ni bila sposobna mi odgovoriti, da o razliki kupnine, ki mi jo dolgujejo sploh ne zgubljam besed.






Dopusti so in verjetno tam tudi traja nekaj dlje, da se stvar reši.....napake se pa povsod lahko dogodijo......

Ker pa imaš verjetno skopirano tisto pismo ali obrazec, kjer si zapisala identifikacijsko številko izdelka, ki ga vračaš in za katerega zahtevaš kupnino, bo verjetno tudi tvoj problem rešen uspešno.....le nekaj dlje bo trajalo.......

(odgovor članu Oceania)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Stilago- nekorekten in neodziven
18.8.2011 10:59:17   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Dopusti so in verjetno tam tudi traja nekaj dlje, da se stvar reši.....napake se pa povsod lahko dogodijo......


točno to. jaz z obojimi (fashiondays in stilago) nimam slabih izkušenj - vedno vse dobila in se vse zmenila. je pa res da traja - TO te pa vsi opozarjajo (saj se skoz to govori) in če to sprejmeš, je ok. če pa ne, se pa seveda lahko pritožuješ. samo ne bo zaradi tega nič drugače izpadlo - politike ne bodo spremenili (so pač dostavni roki dolgi in osebja je malo).

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Stilago- nekorekten in neodziven
18.8.2011 14:22:12   
Tutan

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Dopusti so in verjetno tam tudi traja nekaj dlje, da se stvar reši.....napake se pa povsod lahko dogodijo......


točno to. jaz z obojimi (fashiondays in stilago) nimam slabih izkušenj - vedno vse dobila in se vse zmenila. je pa res da traja - TO te pa vsi opozarjajo (saj se skoz to govori) in če to sprejmeš, je ok. če pa ne, se pa seveda lahko pritožuješ. samo ne bo zaradi tega nič drugače izpadlo - politike ne bodo spremenili (so pač dostavni roki dolgi in osebja je malo).


Jaz se ravnokar tolažim, da bo poletje še trajalo user posted image user posted image ... ker še kar nisem dobila naročeno (recimo pri prejšnih hlačah, ki sem jih naročila pa je trajalo 3 tedne, da sem jih dobila user posted image - fashiondays to). S temi šuhami pa čarajo, sam menda je to odvisno od dobavitelja. Tej pa že user posted image ...
A ma kdo kakšno idejo, opcijo, kako čevlje z odprtim sprednjim prstom nositi tudi jeseni? Al se sprijazniš, da ti pač palček zmrzne user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Stilago- nekorekten in neodziven
18.8.2011 14:32:10   
mateyka
mogoče bo pa topla jesen user posted image

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Stilago- nekorekten in neodziven
22.8.2011 22:16:37   
Oceania
Epilog te zgodbe je bil sledeč. Naslednji dan po objavi te teme sem dobila obvestilo na mail, da bom preko poštne nakaznice prejela razliko kupnine, in sem tudi jo. O kakšni obrazložitvi ali opravičilu zaradi "čigaveže" napake pa "ne duha ne sluha". Naj jim bo za tokrat.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Stilago- nekorekten in neodziven
17.10.2011 13:49:06   
M.Janja
Ja lepo, da so se stvari uredile. Jaz sem že velikokrat naročila pri Stilagu, še posebaj oblekce za mojo punčko. Sem zelo zadovoljna s celotno storitvijo. Sicer je prvič trajalo nekoliko več kot en mesec, da sem stvari prejela. So me pa pozitivno presenetili sedaj nazadnje, ko so oblekice prišle kar v treh tednih, tako da so se močno izboljšali user posted image . Še bom kaj naročila :)

(odgovor članu Oceania)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Stilago- nekorekten in neodziven
17.10.2011 16:15:19   
mateyka
no no, sej ni treba reklame delat - saj smo čisto zadovoljni user posted image

(odgovor članu M.Janja)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?