|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Posteljnina za KOŠEK
6.12.2011 11:20:19   
another girl
Pozdravček user posted image ..zanima me, če katera ve kje bi dobila posteljnino za košek.. ne prou drago user posted image  Al pa če jo katera proda?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Posteljnina za KOŠEK
6.12.2011 16:02:58   
saturnovka
res so drage...od 70 evrov naprej.....................uuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
jst jo mam za postelco pa se za kosek(sele zdj vidm kolk bom prisparala), kupiti bom mogla pa vse za tavelcga zdj k bo mel svojo sobo.................

(odgovor članu another girl)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Posteljnina za KOŠEK
6.12.2011 20:57:43   
another girl
Ma ja te kr na rit vrže k ceno vidš user posted image Pa kr neki..za košek je bla v pikipoki drazja posteljnina kt pa za špampek (postlco) mi ni jasn k je košk manjši, bi pričakvala cenejš user posted image Ehhh..
Juuuuuhu user posted image Tjaž bo pa novo sobico dobil..iii kok bo vesel.. user posted image

(odgovor članu saturnovka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Posteljnina za KOŠEK
6.12.2011 21:45:00   
Aleda
Ja res so drage te posteljnine, sploh za košek. Sem gledala tut cene za košek, ki je dražji kot zibelka, čeprav je večja. Prov ne vem zakajuser posted image a ker je manjši, bolj cortkan?

(odgovor članu another girl)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Posteljnina za KOŠEK
6.12.2011 23:04:23   
biba_leze*
Poglejte na spletni strani galeb.eu - imajo lepe vzorce za zibelke/koške in posteljice, za zibelke je 7 delni komplet za 49 eur. Glede koška, poglejte mogoče pri tistemu ki prodaja "suho robo" če imate mogoče kakšno priložnost. V naših krajih pride večkrat en gospod s kombijem in prodaja tudi koške, zdaj pa ne vem koliko pride cena, ker se vedno peljem samo mimo z avtom. 

< Sporočilo je popravil biba_leze* -- 6.12.2011 23:07:22 >

(odgovor članu Aleda)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Posteljnina za KOŠEK
7.12.2011 9:48:02   
another girl
Aleda je res je čudn to user posted image ..mislm d res zato k so bolj cortkani user posted image
Biba_leze* hvala..rabm samo posteljninco.. k košk je moj par dni nazaj že kupil pri ribn'čanu.. Cena je bla 65 eur..ampak nama ga je pol znižu na 55..v tork greva pa še po palčko za baldahin k njemu iskat..k je reku d bo na istem koncu..pa k jo zadnjič ni imel sabo.. :) Prjazn možakar..Pa še fletn košk je..se mi zdi ravn prov velik..ne premajhen..ne prevelik..pa fajn ma nastavk s koleščki..tak simpatikus user posted image

Prikupnga pozdravčka vsem tuki in tam..user posted image

(odgovor članu biba_leze*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Posteljnina za KOŠEK
7.12.2011 18:53:25   
Aleda
Tut jaz sem že spraševala pr ribnčanu za košek pa ga ni imel, jih tut ne dela. Drugam potem nisem nič hodila. Zdaj pa ne vem, a bom kupila kar zibelko, ki pride skupaj s posteljnino, jogijem,nosilcem za baldahin 200eur. Ne morem se odločit.
Another girl- če se ti da, a bi poslikala tvoj košek, ker me res zanima kakšen je.

(odgovor članu another girl)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Posteljnina za KOŠEK
8.12.2011 20:36:20   
another girl
Aleda evo..posredujem ti telefonsko št. od ribnčana,od katerega sva vzela košek
Tel: 051 238 423 
K mi pa uspe slikat pa prpopam slikco..
..pozdravčk.

(odgovor članu Aleda)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Posteljnina za KOŠEK
9.12.2011 15:11:52   
Anonimen
Kaj pa šivanje posteljnine po meri? Potrebujete obrobo iz malce bolj kompaktnega blaga (z elastiko ob zgornjem robu ali z vrvico za zategovanje, da otrok ne more potegniti nase), rjuhico za jogi (z elastiko spodaj) in prevlekico za odejico.

(odgovor članu another girl)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Posteljnina za KOŠEK
9.12.2011 19:33:32   
Aleda
Another girl hvala za telefonsko.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?