|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nikakor do O...
19.12.2011 16:05:16   
Anonimen
Enostavno zadnje čase zelo težko doživim Org., pa naj se partner še tako trudi. Na koncu me že vse boli tako da prosim, naj raje neha. On želi pomagat se trudi močno, na več načinov mi počne najljubše stvari, pa nikakor ..... Pred nekaj meseci sem zamenjala službo, spremenjen življenski stil, otroka skoraj ne vidim čez teden, daljša vožnja. Kaj še bi lahko bilo krivo? Zanimivo, zelo redko sem si zadnjih 10 let pomagala sama zdaj pa si in doživim O.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nikakor do O...
20.12.2011 22:10:28   
Anonimen
Hvala ker ste me zasule na poti do frigidnosti, se bom probala držat vaših nasvetovuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nikakor do O...
20.12.2011 22:23:58   
Anonimen
Če ti med samozadovoljevanjem pride, potem si še med sexom pomagaj, ali pa kupi kakšen vibratorček, da med sexom dražiš ščegetavček, zna pomagat!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nikakor do O...
21.12.2011 8:13:38   
Anonimen
Jest mislm,da si samo preobremenjena zarad nove službe in vsega kar potegne za sabo. Najprej morš mal zbistrit misli in nekej fajn narest zase . Men pri psihični obremenitvi ful pomaga tek, se preci bol počutm.
Sam ne obupatuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nikakor do O...
21.12.2011 8:47:26   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Hvala ker ste me zasule na poti do frigidnosti, se bom probala držat vaših nasvetovuser posted image


user posted image smotkauser posted image ....kakšna frigidnost. Malo te je načel stres. Bližajo se prazniki, boš malo bolj sproščena, pa bo. Z možem spijta kakšen deci vina in kot je že ena napisala, si med sexom do orgazma pomagaj sama.

Če doživiš orgazem med samozadvoljevanjem, potem si daaaaaaaleč od frigidnosti.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nikakor do O...
21.12.2011 8:57:01   
Anonimen
Prvo kar se moraš vprašati je to, če se med seksom odklopiš? Razmišljaš nič, ali samo o tem kako uživaš v trenutku? Ali misliš kaj še moraš kupiti ali kaj je treba še doma postoriti? Če je to, potem se pokusi sprostit in odklopit, pa bo šlo.

Si pa daleč od frigidne!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nikakor do O...
21.12.2011 9:08:03   
Laima
Anonimen,

s tabo ni nič narobe.

Vsako dobro ljubljenje se začne že zjutraj s stavkom, dobro jutro draga.

Ob tvoji težavi se mi je porodilo vprašanje, če nisi mogoče kaj jezna na svojega partnerja? Morda podzevestno? Imaš občutek, da je vse na tebi, sploh sedaj, ko se ti dogaja toliko stvari?
Razišči pri sebi.

Orgazem pa se začne in konča v glavi.
Samo "drsanje" ga ne bo prineslo.
Vzemita si čas za nežnost, ljubkovanje. Predigra naj bo predigra. Za dober orgazem moraš biti sproščena, vzburjena, partner te mora pritegnit, da si ga želiš-brez zamere, saj vem, da to veš-a imam občutek, da moraš še enkrat to prebrati, da ozavestiš.

Ko se samozadovoljuješ si očitno sproščena. Poskusi ga vključit v svojo predigro, pokaži mu kaj ti je všeč. Dober nasvet je, da ušorabiš kak vibratorček za ščegetavček med tem, ko je on npr. na tebi. Tudi njemu bo lepo-boš videla. Oglejta si skupaj kak erotičen film.
Pogovarjajta se o  vsem.

Veliko orgazmičnih trenutkov, sploh v letu, ki prihaja vsem. Srečno!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nikakor do O...
21.12.2011 13:33:12   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: Laima
Orgazem pa se začne in konča v glavi.
Samo "drsanje" ga ne bo prineslo.

Točno tako (pri ženski).

(odgovor članu Laima)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nikakor do O...
3.1.2012 9:43:39   
dreamhorse
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Hvala ker ste me zasule na poti do frigidnosti, se bom probala držat vaših nasvetovuser posted image


Hvala enako.. imam iste težave in v svojih letih spolnega življenja, mi jih še ni uspelo odpravit. Žal.. Glava gor ali dol. Pač ne gre... Z nikomer,..

Mi je pa moja ginekologinja rekla, da nobena ženska ni frigidna, so le nesposobni moški... Pa fantje, brez zamere... bilo je v hecu...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?