|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Grlo...
22.1.2012 12:11:11   
Petka09
Rabila bi mnenje oz. nasvet, kako lahko ustavim, zdaj že menda 1-mesečno "popravljanje" grla pri moji hčerki - aprila bo stara 3 leta. To zgleda tako, da si vsak dan, sploh zjutraj "popravlja" grlo, da dela "khm, mhm, khm" - ne vem, kako bi drugače povedala user posted image . Tako, kot da bi jo dražilo v grlu oz. kot da bi mela nekaj nabrano, pa potem s tem "mrmranjem" to popravlja.
Finta pa je, da ji nič ne teče iz noska, oz. zdaj mogoče zadnji teden se ji malo vsake toliko nabere, pa potem pihne ven. Pravi, da je grlo nič ne boli, nič ne praska... Ampak dela pa to velikokrat oz. nekaj dni bolj, pa potem spet manj...

Sklepam, da ima mogoče kakšno gostejšo sluz nabrano ali da jo mogoče nekaj malo praska... Ne vem. Pogledala sem ji v grlo, pa nima rdeče. Ima katera tak primer in kaj ji lahko dam, da bi to prenehalo? Občasno sem ji dala med... Mogoče bi ji ga morala redno, vsak dan ene dvakrat, da bi se poznal učinek? Kaj še lahko kupim/pripravim?

"Na živce" mi gre, ko tako z glasom "popravlja" user posted image . Drugega pa ji ni nič - saj pravim, niti nos moker. Ponoči imamo slabih 20 stopinj, živimo v hiši... Mogoče bi morala bolj vlažiti sobo?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Grlo...
22.1.2012 12:47:25   
3jeMi
naš triletnik tudi zadnje čase kar precej pokašljuje "iz grla"... pa ej, ne vem, čeprav imam že skoraj doktorat iz tega kaj mu dat user posted image ... enkrat je bila celo angina (brez vročine user posted image ), za katero smo dobili antibiotike...
apisirup in čebelico majo poje vsako jutro že od ne vem kdaj, za grlo mu dam občasno neoangin junior, granobil... zdaj sem od medexa dobila vzorec propolisC forte (za grlo), ampak še nisem probala...

ja, kupi vlagomer in boš videla koliko vlage imate v hiši, idealna je med 40 in 60 %... čeprav pri našem to ne igra nobene pretirane vloge, ker imamo ponoči vedno prižgan vlažilec...

< Sporočilo je popravil 3jeMi -- 22.1.2012 12:49:13 >

(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Grlo...
23.1.2012 12:02:06   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: Petka09
... stara 3 leta. To zgleda tako, da si vsak dan, sploh zjutraj "popravlja" grlo, da dela "khm, mhm, khm"
..... Kaj še lahko kupim/pripravim?
...., niti nos moker. Ponoči imamo slabih 20 stopinj, živimo v hiši... Mogoče bi morala bolj vlažiti sobo?

Spiranje noska s fiziološko je itak priporočljivo. Mi smo imeli izredno suh zrak (pod 40%). Od kar imamo vlažilec (uporabljamo ga preko noči od decembra do februarja). Na dan včasih spravi tudi 1,5lit vode v zrak. Je pa vlažilec, ki samo na podlagi ventilacije zraka skozi moker filter vlaži zrak (ni ostankov prahu vodnega kamna).

Za "popravljanje grla" predlagam domače smrekove vršičke. To je nežen sirup. Sicer pa je naš enkrat "žmohtno" pokašljeval tudi ene dva meseca. Potem pa je dobil bakterijsko okužbo (ala angina ipd.) in je dobil antibijotike, potem pa se je z "žmohtnostjo" nehalo.

(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Grlo...
23.1.2012 22:23:26   
marjetica8
smrekovi vršički, al pa baby propolis na žličko medu

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...
Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?