|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   boleče noge
6.6.2006 9:34:41   
hgrm
Pozdravljene vse srečke user posted image  !

Že dolgo vas berem, oglašam pa se skoraj ne.

Doma imamo že 3 leta starega navihanca, sedaj pa sva z dragim naročila še eno bebiko.

Sem na začetku, 4 tedni , me pa strašno bolijo noge, kot bi mi nekdo trgal meso od kosti, ponoči skoraj nisem spala zaradi tega, bolečini so podobne kot pri hudi virozi.

Zanima me, ali se je kateri dogajalo isto, mene so v prvi nosečnosti noge bolele šele v zadnjih mesecih, zdaj pa že na začetku.

Ali je to posledica nosečnosti, pomanjkanja vitaminov ali me je ujela kakšna viroza ? Sicer se počutim ok.

Veliko sreče vsem user posted image , čakajočim pa želimda čimprej pridejo na ta forum !
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: boleče noge
6.6.2006 13:54:08   
Alisa
Lahko da te noge bolijo zaradi pomanjkanja kalcija. NAj te tvoj dragi malo zmasira noge z kakšno eterično kremo men zlo pomaga Turbo gel F 23 je pa za masažo od Favna. Drugače pa vprašaj zdravnico ti bo pa še najbolj znala povedat, če je to mogoče kaj povezano z nosečnostjo.

(odgovor članu hgrm)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
6.6.2006 20:50:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Alisa)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: boleče noge
7.6.2006 6:52:15   
Anonimen
user posted image Bolečine v nogah so sigurno povezane z nosečnostjo. Mam sama kar velike težave, moram ves čas kompresijske žabe nosit, ker drugače imam občutek, da mi bodo noge odpadle. Ne ni prijetno. Sem kar malo vesela, da ni preveč vroče, ker kadar je vroče, žabe prenašam težje. Vendar brez njih to poletje ne bo šlo na žalost.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: boleče noge
7.6.2006 7:10:05   
hgrm
Punce ful vam hvala !

Dragi me je že masiral, pa mi spolh ni pasal, ker so bile bolečine prehude. Sva pa tud midva razmišljala, da viroza skor ne more bit, bi se morala pojaviti še vročina ali splošno slabo počutje, tako pa se počurim ok, noge pa mi hoče raztrgat.

Bom vprašala ginekologa, pa v lekarno bom šla po vitaminske tablete, mleka in sploh kalcija res ne zaužijem v omembe vrednih količinah.

Zanimivo pa je, da v prvi nosečnosti nisem imela s tem problemov ( z bolečinami v nogah ), pa sem imela isti način prehrane.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: boleče noge
10.3.2012 20:07:45   
lunainzvezde
Kaj vam najbolj pomaga pri lajšanju bolečih nog?

Sem v 6 mesecu nosečnosti in sedaj opažam že kakšen teden, da imam res boleče noge. Kalcija in magnezija menim, da dovolj zaužijem. Do sedaj nisem imela problemov, a zdaj vsakodnevno čutim bolečine še ko grem spat. Moj dragi me tudi zmasira, a še vseeno bolečine ne minejouser posted image

Še kakšna ideja?


(odgovor članu hgrm)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?