|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Hoja po stopnicah
26.3.2012 10:38:12   
lilima
Kako hodijo po stopnicah vaši 3 letniki? Moj bo kmalu star 3 leta, pa še vedno stopa z obema nogama na vsako stopnico (najprej z eno, potem pa pridruži še drugo). Še vedno se drži za ograjo, če je le možno, razen če so stopnice res nizke. Pa tudi skače še ne po eni nogi. Zdaj pa res ne vem ali je to normalno ali zaostaja v motoriki? Je pa tudi malo bolj pozno shodil. Ali je kakšen 3 letnik, ki še tudi ne stopa lepo po stopnicah izmenično?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Hoja po stopnicah
26.3.2012 11:07:02   
Hope2
Naš hodi že normalno po stopnicah in se ne rabi več držat, tudi teče po njih. Že krepko pred 3 leti je tak hodil. Je pa res, da imamo stopnice, tak da mora vsak dan "trenirat". Skakat po eni nogi pa je začel malo pred 3 RD, so ga pa spet v vrtcu "natrenirali", pač prej doma tega nismo počeli in se mu sanjalo ni, če sem mu pokazala.
Naš je npr motorično zelo napreden v določenih stvareh (na 3 RD je speljal bicikel brez pomožnih koles), v tistih ki uživa, katere nekako trenira vsak dan. V določeni panogi pa pogrne po celi črti (igra z žogo, fuzbal), saj ga ne zanima in ne izvaja določenih vaj oz iger. Pa zato še ne morem rečt, da ni razvit ali da je kaj narobe z njim. In pomoje je isto pri tvojem, je čisto ok razvit in prej ko slej bo obvladal vse. Vprašanje je samo koliko ga stvar interesira in koliko trenira, ap če je kak strah še vključen.

(odgovor članu lilima)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Hoja po stopnicah
26.3.2012 11:12:31   
*miska.mcc*
naša je totalni speedy. laufa po stopnicah gor in dol. skače na 1 nogi, zabija gole, naredi preval, neko polovicno stojo na rokah. se vidi, da ima 2 cist divja starejsa brata. zdaj je stara dobre 2 leti pa pol.
pri dveh letih se ji je spulilo.
zato pa govori čisto švoj. v bistvu je šele zdaj zacela neke napol razumljive besede tvorit. razen dvozloznic.

vsak po svoje. kot je rekla Hope .....nič hudega, ce tvoj še ne. bo že.


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Hoja po stopnicah
26.3.2012 11:23:36   
Hope2
To pa res, bratje in sestre ali vrstniki lahko precej pripomorejo. Naš je sam, pa tudi kakih prevalov ali stoje ne delam z njimuser posted image pa zato nima od kje pobrat določenih stvari. Pa četudi mu jaz kaj pokažem to ni to, ker ni takega veselja, ko če ga drug otrok narediuser posted image . Ko pa je skupaj z svojima bratrančkoma, pa se nauči v enem dnevu vse in še prevečuser posted image user posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Hoja po stopnicah
26.3.2012 13:02:33   
Ajra RR
IZVIRNO SPOROČILO: lilima

Kako hodijo po stopnicah vaši 3 letniki? Moj bo kmalu star 3 leta, pa še vedno stopa z obema nogama na vsako stopnico (najprej z eno, potem pa pridruži še drugo). Še vedno se drži za ograjo, če je le možno, razen če so stopnice res nizke. Pa tudi skače še ne po eni nogi. Zdaj pa res ne vem ali je to normalno ali zaostaja v motoriki? Je pa tudi malo bolj pozno shodil. Ali je kakšen 3 letnik, ki še tudi ne stopa lepo po stopnicah izmenično?


Za nasvet lahko vprašaš tudi fizioterapevtko, ti bo povedala, če je to v redu, ti bo dala kak nasvet: http://www.ringaraja.net/Ringarajini-strokovnjaki/Seznam-strokovnjakov/spela-gorenc-jazbec_30

_____________________________

Strokovnjaki odgovarjajo, vprašanje jim lahko pošljete tudi anonimno.

http://www.ringaraja.net/Ringarajini-strokovnjaki

(odgovor članu lilima)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Hoja po stopnicah
26.3.2012 14:04:43   
Najaa
Veliko pomeni tudi, če ima stopnice v bajti. user posted image Mi jih nimamo, no vozimo se z dvigalom. Zna pa vseeno tamala lepo hodit, drži se ker jo jaz teram da se prime, ampak je spretna.

(odgovor članu Ajra RR)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
26.3.2012 22:21:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Najaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Hoja po stopnicah
4.4.2012 13:39:30   
marjetica8
Naš gre gor normalno, dol pa stopa z obema nogama na vsako stopnico in rabi ograjo. Tudi brez ograje je že šou, ma se vidi da je nesiguren. Lej, ne vem če se je za sekirat - od znanke fantek je isto star ku naš pa že laufa po stopnicah ku velik, ma je tak tip da ga zanima šport. Naš pa pozna vse znamke avtov, črke bere ku da je v prvem razredu, na gibalnem področju je pa malo bolj zadaj (je bil hipoton ko je bil mali in se mu to še vedno pozna). Ne sebat - vsi bojo laufal po stopnicah - še želela si boš da bi se ustavuuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?