|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   oriflame
9.4.2012 17:56:44   
kajajaka
Pozdravljene,

Če je katera članica Oriflame, mi bo morda lahko pomagala...

V prejšnjem katalogu sem ob naročilu za 15€ dobila kartico z nagrado - kremo za roke...

Sedaj ponovno oddajam naročilom in zanima me kam vnesem kodo kartice, da bom poleg naročenega prejela še nagrado - dream kremo...

Hvala za odgovor, lep preostanek tega prazničnega ponedeljka user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: oriflame
10.4.2012 21:24:57   
DeVilla
Mogoče jo lahko vneseš v okence za kodo navadnega izdelka. Jaz nisem to obdobje nič naročila, tako da ti ne morem pomagat. Če ne gre, pokliči na njihov info, sej so punce ful prijazne. user posted image

_____________________________

Ena in ena je šest... :)

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: oriflame
11.4.2012 13:18:40   
DeVilla
Spet jaz. Moja sponzorca pravi, da ko zaključiš naročilo, se odpre okence za vnos kode in vpiše se samo črke ne številke. user posted image  


_____________________________

Ena in ena je šest... :)

(odgovor članu DeVilla)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: oriflame
15.4.2012 9:09:23   
belakrajina
ZDRAVO ORIFLAMOVKE

SEM TUDI ENA OD NJIH, JAZ PA SPLOH NISEM DOBILA NOBENE KARTICE ZRAVEN, SEM PA NAROČILA TOLIKO, DA BI DOBILA 6 KARTIC, VSAJ MISLIM. KAJ MENITE?

(odgovor članu DeVilla)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: oriflame
16.4.2012 21:25:56   
kajajaka
hvala DeVilla sem uspela - v drugem koraku se je odprlo posebno okence za kodo nagrade.
 
belakrajina - če sem prav videla na spletni strani je menda kartic zmanjkalo. user posted image  na vsakih 15€ naročila (kataloške cene) naj bi dobil eno kartico. Jaz sem jo dobila, sem pa res naročila čisto na začetku kataloškega obdobja.

(odgovor članu belakrajina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: oriflame
16.4.2012 22:58:12   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: belakrajina

ZDRAVO ORIFLAMOVKE

SEM TUDI ENA OD NJIH, JAZ PA SPLOH NISEM DOBILA NOBENE KARTICE ZRAVEN, SEM PA NAROČILA TOLIKO, DA BI DOBILA 6 KARTIC, VSAJ MISLIM. KAJ MENITE?


Dobiš po pošti 6 zlatih kartic......user posted image Jaz sem dobila šele danes.....

(odgovor članu belakrajina)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: oriflame
17.4.2012 14:43:50   
DeVilla
Pri takšnih akcijah se splača naročat zlo na začetku kataloškega obdobja. Če sem lahko malo firbčna, koliko dolgo pa ste že v Oriflamu? user posted image

_____________________________

Ena in ena je šest... :)

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: oriflame
17.4.2012 14:57:20   
liliana
Jaz dve leti.....

In pojma nisem imela, da je akcija, dokler nisem dobila kartic po pošti domov......

(odgovor članu DeVilla)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: oriflame
18.4.2012 21:16:01   
jencili
Zdravo punce,

mogoče je bilo sicer že kje govora o tem, vendar iskreno povedano nisem iskala user posted image .
Ravno danes sem gledala njihovo stran in iskala podatek, koliko stane včlanitev, vendar nikjer nisem zasledila tega podatka. Mi lahko katera prosim pove?

Hvala user posted image

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: oriflame
22.4.2012 17:34:13   
Eva*

IZVIRNO SPOROČILO: jencili

Zdravo punce,

mogoče je bilo sicer že kje govora o tem, vendar iskreno povedano nisem iskala user posted image .
Ravno danes sem gledala njihovo stran in iskala podatek, koliko stane včlanitev, vendar nikjer nisem zasledila tega podatka. Mi lahko katera prosim pove?

Hvala user posted image


.... Oseba postane član kluba ORIFLAME z vpisom in plačilom vpisnine v višini 8,00 €. Vpisnina se plača enkrat, in sicer ob prvem naročilu. Nadaljnje podaljšanje članarine znaša 4,00 € letno. ...

To je iz splošnih pogojev poslovanja.

_____________________________

Na deževni dan, nama je zasijalo sonce!

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: oriflame
28.4.2012 18:40:44   
belakrajina
ZDRAVO!

KAJAJAKA IN LILIANA HVALA ZA INFORMACIJE. V TEM ČASU SEM PA ŽE PO POŠTI DOBILA KARTICE IN TUDI VNESLA SEM JIH ŽE V NAROČILO. IZDELKOV PA PRI NAROČILU NISEM ŠE DOBILA, PO MOJEM JIH JE ZMANJKALO.

PRI ORIFLAMU SEM ČLANICA DOBRO LETO, O ČLANARINI NIČ NE VEM. KO SEM SE JAZ VPISALA, JE MOJA NADREJENA VSE UREDILA, NA MENI JE LE BILO, DA NAROČIM ZA 100 BP. NAROČIL IMAM KAR NEKAJ IN MISLIM, DA SE DO ZDAJ NI VELIKOKRAT ZGODILO, DA JIH NI BILO 100. IZDELKI SO MI VŠEČ IN Z VESELJEM JIH PRIPOROČAM (seveda tiste, katere sama preizkusim), POTRUDIM SE PA TUDI, DA SVOJIM STRANKAM PRISKRBIM TESTERJE. POVEM PA TUDI, DA SEM PRIPRAVLJENA IZDELEK TUDI VZETI NAZAJ, ČE NISO ZADOVOLJNI. FER PLAY!!

(odgovor članu Eva*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?