|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
2.6.2012 11:43:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Masinica za testenine...
2.6.2012 11:48:44   
ronja
Ampia!

Sicer pa: ali misliš
- mašinco za rezance - tisto, ki valja plošče in reže rezance (tu je Ampia zakon, pa Imperia tudi, samo te pri nas še nisem videla, NE kupit kake poceni, tisto še za vikend ni dovolj dobro - sem kupila eno za na vikend, pa je cela muka! Se pozna - ma špranje, vse skup se ne vrti tako dobro, ma vse je šlampasto narejeno - sem kupila, ker je bila pač slo. in še poceni, pa sem rekla, da za na morje je dovolj dobra - no, imam že kupljeno novo za doluser posted image , res smo tam 1 mesec in se že splača, pa nori smo na domače testenine...)
- ali tako, ki dela makarone (to mam Simac, tu itak nimaš dosti izbire, Italjani pač - dizajn lep, ideja super, izdelava bi lahko bila pa tudi boljša;) Samo tu pa za kake hude nimam sredstev, že ta je bila draga.)

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Masinica za testenine...
2.6.2012 12:01:37   
malaMravljica
Jaz sem za roj. dan dobila Titania Imperia, ne vem kupljena v Slo ali Italiji, je v bistvu za rezance za juho in taljatele lahko delam. Sem zadovoljna. Razn mal skripa in ce je moj v stanovanju dobi zivcni zlom, mene pa ne moti.
Sem pa ze gledala Häussler, sam so masine tam od 1.800 naprej, pol pa razlicne nastavke kupis in delas lahko vso pasto doma. Sam ce bom kaj njihovega ze kupila bo to zihr pecica na kamen, da bom fiiin kruh pekla doma, pa pica pride boljsa. Enkrat zihr, sam majhen model, ker tu so cene tudi user posted image  

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
2.6.2012 12:53:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu malaMravljica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Masinica za testenine...
2.6.2012 12:54:39   
Hope2
Imam imperio in je super. Dokupila še nekaj nastavkov (široki rezanci, špagetini,ravioli) ki pa sem ji samo sprobala, kaj več pa ne rabimuser posted image . Mi pa nič ne škripauser posted image . Prav poceni pa tudi ni biluser posted image

In ravno zaradi te cene, mi je žal da nisem razkirala in kupila kitchen aid. Itak si ga že od nekdaj želimuser posted image , zadnjič pa sem še videla pripomoček za testenine in sem se kar sred štacune po glaviuser posted image
http://www.kitchenaid.com/flash.cmd?/#/product/KPEX/
Enkrat ko bom velikauser posted image

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
2.6.2012 12:56:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu malaMravljica)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Masinica za testenine...
2.6.2012 13:16:01   
kajalin*
Ampija, ampak dela kr debele rezance za juho, Pocajtova dela tanjše, najbolj je kombinirati, valjaš na ampio, režeš na Pocajtovouser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
2.6.2012 13:18:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kajalin*)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Masinica za testenine...
2.6.2012 13:35:31   
mateyka
Häussler


http://www.kaffeenudel.de/Nudelmaschinen:::39.html?XTCsid=6470791a063d2f4bb8d67b7cd538d76b

cene so pa ohoho user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
2.6.2012 13:38:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Hope2)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Masinica za testenine...
2.6.2012 14:00:22   
mateyka
zakaj so pa tile tok dragi je pa po moje zato ker je to huda mašina, še testo sama dela in pol je cel avtomatski postopek za raviole in makarone, ki so posebej nastavki itd.. v glavnem, vse te drage mašine so v tem stilu, glej ta video:
http://www.youtube.com/watch?v=TXtm_eNaIwQ&feature=endscreen&NR=1

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Masinica za testenine...
2.6.2012 14:20:23   
malaMravljica
ej, po linku sodec bi si skor upala rect, da imam to na tem linku in ker je poceni tudi skripa user posted image user posted image  
http://www.google.de/products/catalog?q=imperia+titania&hl=de&rlz=1T4SUNA_deDE237DE237&prmd=ivnsfd&um=1&ie=UTF-8&tbm=shop&cid=4196081539967197980#

Häussler najdes pa na tem linku, ceprav tu so "civilne cene" zadnjic mi je en kolega razlagal, da so dal oni 4.000 za masino in ja , po moje bi si njegova zena skor res lahko privoscla kuharja, pa je to tok pridna zena, res, dela vse nudlne doma, pa kruh pece, ima pa kuhinjo in potem se prav poseben prostor za pect in to ustvarjat. Ej, ko bos ze na linku poglej se na Elektrosteinbacköfen user posted image  
http://www.kaffeenudel.de/Nudelmaschinen:::39.html?XTCsid=b47cafc2103ad0baadc5dc22a765e784 




(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
2.6.2012 14:23:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Masinica za testenine...
2.6.2012 14:25:21   
malaMravljica
morem it na vrt no, pa date tako temo gor, grrr.

Kaj vse dela ta Kitchenaid? Link mi ne dela, nimam neke programske opreme in pol ne vidim nic. A je to pac en hud multipraktik in ce ja, kaj pa nova generacija Bosch MUM ?? Pa se ga dobi tudi za eno recimo temu normalno ceno.

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Masinica za testenine...
2.6.2012 14:26:19   
malaMravljica
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

mateyka - o, hudooooo! k sreci nimam placa za kaj takega user posted image  (japajade, TO je problem! user posted image )


o ne, jaz imam pa full prostora v kuhinji in v shrambi  user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   [Brisano sporočilo]
2.6.2012 14:26:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   [Brisano sporočilo]
2.6.2012 14:28:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu malaMravljica)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   [Brisano sporočilo]
2.6.2012 15:03:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Masinica za testenine...
2.6.2012 16:27:00   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: MILLEENA
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333
IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica
Kaj vse dela ta Kitchenaid?


po mojem isto cudo, kot tisto na mateykinem linku user posted image

Ej res vse dela (itak, da pa je vse za dokupit, cena dokupljenih stvari pa spet enega povprečnega aparata), pa res je močen, ker ima tiste njegove "watte" na glavi, brez neke elektronike.. Ni pa tako majhen in kar zavzame prostora na pultu...težak je tudi, v omarice tudi ne gre... Cena je pri nas malo nad 500 euro, vsak dodatek pa spet okoli 100... Slednje se da kupiti v USA, kjer je zadeva precej cenejša... Pa barve mi majo tako hude user posted image .


ej, ravioli zgledajo prav profi na KitchenAidu user posted image
evo, tle je en lep filmček za pripravo raviolov na njemu (pa še dodatke pokaže katere rabiš):
http://www.youtube.com/watch?v=TpyRs6otclE&feature=related

< Sporočilo je popravil mateyka -- 2.6.2012 16:30:08 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Masinica za testenine...
2.6.2012 17:18:57   
mateyka
ej, pupe, kaj pa takile za 60-100€, a to je prepoceni, da bi blo kvalitetno?
tole npr.:
http://www.amazon.de/Unold-68801-Nudelmeister-Teigmaschine-Nudelteig/dp/B005R1DLFS/ref=sr_1_9?ie=UTF8&qid=1338649247&sr=8-9
al pa:
http://www.amazon.de/ITALIENISCHE-NUDELMASCHINE-PASTAAID-MULTISET-VORS%C3%84TZEN/dp/B002BF0ZZW/ref=sr_1_23?ie=UTF8&qid=1338650167&sr=8-23

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   [Brisano sporočilo]
2.6.2012 17:19:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Masinica za testenine...
2.6.2012 17:59:40   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: MILLEENA
Iščem tvoj recept za česnovo majonezo pa je ne najdem....Kje bi bila?


nekje pri čevapčičih..
čaki, tale link je tud ok, v bistvu so notri vse sestavine in postopek je cirka to (je pa tricky dobit to peno - men ni ratal v prvo):
http://www.youtube.com/watch?v=GMAXyq0gR9o

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Masinica za testenine...
2.6.2012 19:54:06   
malaMravljica
no, sem ti pgledala kaksna mnenja so dali kupci.
Ta druga ima sam eno mnenje in je nekdo napisal, da je zelo zadovoljen, samo ravioli se ne delajo lepo, da se packa ceprav je masa suha.
Ta prva pa, no ti je skor ne bi priporocila, so mesana mjenja, ene dva pravita, da se je zelo hitro nekaj zlomilo, en da ta masina naredi drugacno konsestenco in se mores navadit pol pa rata fajn pasta in ene dva sta full pohvalila.

Za tisti kitchenaid pa nisem vedla, da tok stvari dela, jaz sme si pa pred kratkim multipraktik umislila, skoooda.

A lahko se jaz neklaj vprasam kar tukaj zraven. Ima katera doma aparat za ladoled delat? Kaj mislite kok se pa kaj tacga splaca in na kaj mores bit pozoren pri nakupu masine. Mal razmisljam, ker mali ma tok rad sladoled in bi vsaj neki pametnega dobil. Saj poleti mu zamrzenm kaksen pomarancni sok ali pa z jogurtom sva lani nekaj ustvarjala. Bi se pol masina splacala?

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   [Brisano sporočilo]
2.6.2012 20:49:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu malaMravljica)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Masinica za testenine...
3.6.2012 9:12:24   
StrawberrY
Oh, pa spet lahko sanjam user posted image user posted image .
Res nore mašine.
Jaz imam eno tako bolj ceneno varianto, pa sem vseeno zadovoljna. Delam špagete, fosilčke, polžke. Res ni primerjave s kupljenimi. Imam pa potem še to za rezance, pa tagliate, pa za lasagno.
Sem si jo lansko leto malo pre NL kupila in sem naredila tris (paradižnikove, špinačne in polnozrnate) testenin za darila. In so bili res vsi ful veseli, no tisti ki obožujejo testenine. Ostalim sem pa druge stvari naredila.

Ena je napisala, da njena mami dela za krhke flancate. To moram takoj v bližnji prihodnosti poskusiti. Ker obooožujem tanke krhke flancate.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Hranilne in zdravilne moči kopriv (recepti)
Koprive niso le nadležen plevel, temveč jih lahko uporabite tako v kuhinji kot pri zdravljenju številnih zdravstvenih te...
4 preprosti recepti za zdrav domač sladoled
video
Sladoled obožujemo odrasli, nad njim pa so še posebej navdušeni naši malčki. Poiskali smo nekaj zdravih različic prepros...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?