|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   podaljšanje porodniške
11.6.2012 20:24:35   
trnyulch
Pozdravljeni,
moja hčerkica se je rodila v 34. tednu, kar pomeni da mi pripada podaljšanje porodniškega dopusta. Predpostavljam da obstaja določen obrazec za to, zanima pa me koliko pred iztekom porodniške je treba obrazec oddati in kje (na CSD-ju mogoče?)
lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: podaljšanje porodniške
11.6.2012 20:28:48   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: trnyulch

Pozdravljeni,
moja hčerkica se je rodila v 34. tednu, kar pomeni da mi pripada podaljšanje porodniškega dopusta. Predpostavljam da obstaja določen obrazec za to, zanima pa me koliko pred iztekom porodniške je treba obrazec oddati in kje (na CSD-ju mogoče?)
lp


Obrazec je S-1/1, isti, kot za uveljavljanje rednega porodniškega dopusta.

Na drugi strani označiš, da podaljšuješ dopust, vlogi priložiš dokazila, iz katerih je razvidno, koliko prej se je rodil otrok (npr. rojstni list, kopijo iz MK s podatkom o PDP ali/ in odpustno pismo iz porodnišnice za otroka)

oddaš lahko do izteka pravice do dopusta, dobro pa je čim prej, tako da ti izdajo samo eno odločbo za dopust za nego in varstvo otroka (redno + podaljšanje)

< Sporočilo je popravil petea -- 11.6.2012 20:32:31 >

(odgovor članu trnyulch)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: podaljšanje porodniške
11.6.2012 21:22:15   
trnyulch
Najlepša hvala!!

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: podaljšanje porodniške
11.6.2012 21:23:11   
petea
Prosim!

(odgovor članu trnyulch)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: podaljšanje porodniške
19.6.2012 18:43:39   
pikomiko
Ali si ta obrazec lahko sprintam a ga moram ravno na socialno it iskat?

Hvala za odgovor.

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: podaljšanje porodniške
12.7.2012 9:20:35   
darhaha84
ja, sprintaš in izpolniš ga, potem pa ga odneseš ali pošlješ skupaj s prilogami. Dobro je, če ga oddaš vsaj 1,5 mes. pred iztekom, ker kar dolgo čakaš na odgovor. Jaz sem vlogo oddala 18.1. odgovor pa dobila 1.3. (rekli so da bo odgovor v 15ih dneh). Podaljšanje pa lahko koristiš takoj po porodniški in najkasneje do 18mes. otrokove starosti.

(odgovor članu pikomiko)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?