|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj telovadba po CR???
23.10.2005 19:38:33   
bobek05
Zdaj sem pa že tečna in razočarana - 4 mesece po CR mi sicer čisto nič ne manjka, ampak vsakič ko malo potelovadim (oz. obremenim trebušne mišice), ker bi se rada znebila trebuščka, me potem še najmanj 3 dni boli in špika v predelu brazgotine user posted image
Saj mi je G rekel, da ene lahko že kar takoj "delajo stojo na glavi", druge pa pač moramo biti malo bolj potrpežljive, ampak sem ful tečna, ker hujšam in vse povsod gre dol samo na trebuhu se mi zdi, da ne... user posted image In zdaj če ne morem delat trebušnjakov...user posted image

Kako je pri vas??? Kako hitro ste lahko NORMALNO telovadile po CR???
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kdaj telovadba po CR???
23.10.2005 19:56:29   
PBJ
Jaz sem začela bolj intenzivno telovaditi pred dobrim tednom, nekje 3 mesece po CR. Prej nisem mogla narediti niti enega trebušnjakauser posted image . Sem izbirala vaje, s katerimi nisem preveč obremenejvala trebuha.Dva meseca po Cr  sem bila prepričana, da bom lahko zlahka dvignila trup, pa sem bila presenečena, ko se nisem mogla odlepiti od taluser posted image , mož se mi je pa smejal, ko je videl, kako se spravljam k vsemu. Voljo pa sem le imelauser posted image user posted image .
Sedaj že gre, čeprav me v predelu rane potem še nekaj dni malce boli oz. takšen čuden občutek imam tam spodajuser posted image . Bo že boljše, čeprav se mi zdi, da ta rana v notranjosti pač še ne bo tako hitro popolnoma neobčutljiva
Tudi jaz želim trebuh spraviti v prvotno stanje pred nosečnostjo - no vsaj približno.
Bobek, danes smo bili blizu vašega domeka in sva vam z Juretom pomahalauser posted image user posted image ... Kdaj se kaj vidimo??

Sedaj se gremo kopati - moja fantina me že kličeta.

lp



_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kdaj telovadba po CR???
23.10.2005 21:24:32   
Anonimen
Jaz še sedaj ne morem, tri leta in pol po CR. Včasih gre, včasih pa niti pod razno. Po moje je tudi malo odvisno od časa v mesecu, mislim, glede na ciklus.

(odgovor članu PBJ)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kdaj telovadba po CR???
24.10.2005 9:21:02   
dory
Jst sem tretji dan po cr ze letala po porodnisnici :)...pa tud doma sem takoj vse delala...sam intenzivna telovadba...9mesecev po porodu me je tam pri 100-em trebusnjaku tko zacel sponat vse skup...se danes me zvije...ni vec isto no...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kdaj telovadba po CR???
24.10.2005 20:22:21   
bobek05
če sem prav razumela, NIKOLI več ne bom ista user posted image no ja, vsaj moj angel je zdrav in pridno raste - to mi je edina tolažba user posted image

kako pa se naj potem znebim trebuha?? vse ostalo še gre, kaj pa trebuh?? kaj pa pravite na plavanje?? bi kaj pomagalo? user posted image ampak potem bi verjetno morala orenk plavat.. (pa ni časa user posted image )

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kdaj telovadba po CR???
24.10.2005 20:31:28   
giga
Rajš pejd na organizirano vadbo, pa to povej, ti bojo pokazala zate ta prave trebušnake. Ne pretiravi z željo po lepoti, tko kot sem jaz - zdaj imam sina starega 9m in pol in kilo, pa ga ne morem vedno dvignt kadar me rabi. Če bi zdej odločala še enkrat, bi bolj previdno telovadila.

_____________________________

Carpe diem!

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Neverjeten trik: Uspavajte dojenčka v eni ...
video
Po internetu je zakrožil nenavaden trik. Neki očka, ki je poskušal na vse mogoče načine uspavati dojenčka, je uspel z ze...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?