|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   KD Življenje, vzajemni skladi itd...
27.9.2012 17:07:25   
TomTaylor
A se kdo spozna? Kaj je bolje - odkup police ali kapitalizacija police? Plačevati več ne mislim.

Oboje je sicer slaba odločitev, ampak katera je manj slaba?

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
27.9.2012 21:33:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: KD Življenje, vzajemni skladi itd...
27.9.2012 21:50:48   
poli*
KD ŽIVLJENJE: vložila cca 1800€, po 5,5 letih dobila 1000€ (odkup police).
Nategancija brez primere.

Taka tema mi dvigne pritisk, obenem pa sem "potolažena", da smo prekinili tale nateg.
Upam, da vas/jih bo čim več.

< Sporočilo je popravil poli* -- 27.9.2012 21:51:23 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: KD Življenje, vzajemni skladi itd...
27.9.2012 21:53:31   
poli*

IZVIRNO SPOROČILO: flower

.. bojda, da dobiš vložen denar komaj po 10+ letih, ker do tedaj gre za njihove stroške, jaz tega nisem našla napisanega nikjer.. Govorim za KD.

Ljudje, ki dvigajo sedaj denar po 10 letih (oz., ko so pogodbena leta plačevanja minila) sploh ne dobijo obljubljenega denarja ven. žalostno, res

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: KD Življenje, vzajemni skladi itd...
27.9.2012 22:39:17   
Colt
Ne razumem čemu razburjanje. Saj je slovenski delavec isto obdavčen ali še precej več. Razlika brutto/netto, plus razni DDVji, ostali davki, pristojbine, davek podjetja za vsakega delavca itd itd...pa smo nekako na številki da gredo 2/3 pošteno zaslužene plače, enostavno v proces legaliziranega ropanja delavnega človeka. Finta s temi skladi pa je popolnoma ista. Če imaš srečo dobiš polovico nazaj.

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: KD Življenje, vzajemni skladi itd...
27.9.2012 22:43:07   
petea
colt,
verjetno ni razburjenje

le jeza nad lastno naivnostjo in spoznanjem, da te je nekdo tako konkretno 'vrgel na finto'

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: KD Življenje, vzajemni skladi itd...
28.9.2012 6:31:27   
TomTaylor
Jao, Colt, temo mi boš zajebal! user posted image

Prve tri leta je menda najslabše "dvignit ven" denar, ker so stroški precej visoki, veliko jih niti polovico vloženih sredstev ne dobi več ven, alpa sploh nič...Jz vlagam (varčujemuser posted image ) cca 7 let. Res raje sploh ne računam koliko sem dala notri in koliko je današnje stanje sredstev (pravzaprav sploh ne vem, si ne upam pogledat, da me ne bo infarkt po vsem tem kar poslušam od ljudi). Ampak vseeno - če dvignem denar ven, se bo vrednost zaradi tega še dodatno znižala + tega ostanem jaz in otrok brez življenjskega zavarovanja in drugih zavarovanj. Če polico kapitaliziram (to pomeni, denar pustim notri, za določen čas preneham plačevat,) ostaneva z otrokom zavarovani še naprej, sicer z določenimi "odbitki", tisti denar pa se notri še naprej "obrača". Pri tej potezi so sicer tveganja, ker na koncu lahko ostanem še brez tega zneska. Ali v kontra smeri - lahko se mi denar plemeniti. Čeprav na te razmere zdaj, je zelo malo verjetnosti.....

mah...ne vem kaj naj

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: KD Življenje, vzajemni skladi itd...
28.9.2012 8:05:43   
petea
TT,
torej imam prav v svojem razmišljanju? user posted image


glede odločitve pa ti ne znam svetovati, preveč je čejev in področje je meni čisto nepoznano


drugače pa:
žal je pa treba pri vseh zavarovanjih vedno bolj natančno brati drobni tisk in ne slepo zaupati agentom, da je zavarovalna polica ista kot prejšnja leta - hudo je, ko po poškodbi ugotoviš, da tvoje zavarovanje pa letos (več) ne vključuje npr. dnevnega nadomestila, cena pa je ostala ista ali se je celo zvišala ...

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: KD Življenje, vzajemni skladi itd...
28.9.2012 9:48:46   
Arwenko
Jaz tega razburjenja na žalost ne razumem, vsak je moral dobit za prebrat pogoje preden je podpisal tole zadevo in v njih vse to piše. Ta zavaorvanje z nekim delnim varčevanjem so mišljena dolgoročno, za 10, 15, 20 ali 25 let, ne pa za 3-5 in jasno je, da so tule visoki stroški, ker tudi na podlagi tega se izplačuje recimo provizija agentom, zato prva leta tvojega denarja ni skoraj nič. V glavnem če si pogledal informativne izračune (ki so sicer bili za moje pojme malo prevče napihnjeni glede na končne zneske), ti je bilo jasno, da na 25 letni polici si na nuli šele po 17 ali 18 letih, na 15 letni mislim da po 12 letih.

V glavnem, jaz gledam na tole primarno kot na zavarovanje za primer smrti, kjer dobiš izplačan poln znesek ne glede na dolžino zavarovanja, res za primer, če se kaj zgodi ne pa kot kapitalsko naložbo. No, na koncu imam sicer garantirano izplačilo zavarovalne vsote ob doživetju, tako da ravno vsega zgubit ne morem, nekih dobičkov pa ne pričakujem realno gledano. Se pa lahko v takem obdobju dejansko zgodi marsikaj. Drugače pa moje stanje je bilo po 4 letih vplačevanja 50 eur na mesec, cca. 1500 eur, kar glede na vplačanih 2400 niti ni tak slabo razmerje...

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: KD Življenje, vzajemni skladi itd...
28.9.2012 9:49:32   
Arwenko
Aja, TT še to sem pozabila...jaz bi kapitalizirala, ne ven pobrala.

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: KD Življenje, vzajemni skladi itd...
28.9.2012 10:14:24   
kalbo
Z dvema besedama...totalen nateg. Prodajal so zavarovanje zapakirano v sladke besede varčevanja. Sej sem enkrat že pisal o tem šitu in o tem, da je agent na koncu, po vseh mailiadah, nategovanju in podobnem sranju preskakoval po dve stopnici, ker mi je poču film. Po vsem tem si mi je dovolil še moralizirat in mi spet prodajat kar nekaj.

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: KD Življenje, vzajemni skladi itd...
28.9.2012 10:22:39   
kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

Jaz tega razburjenja na žalost ne razumem, vsak je moral dobit za prebrat pogoje preden je podpisal tole zadevo in v njih vse to piše. Ta zavaorvanje z nekim delnim varčevanjem so mišljena dolgoročno, za 10, 15, 20 ali 25 let, ne pa za 3-5 in jasno je, da so tule visoki stroški, ker tudi na podlagi tega se izplačuje recimo provizija agentom, zato prva leta tvojega denarja ni skoraj nič. V glavnem če si pogledal informativne izračune (ki so sicer bili za moje pojme malo prevče napihnjeni glede na končne zneske), ti je bilo jasno, da na 25 letni polici si na nuli šele po 17 ali 18 letih, na 15 letni mislim da po 12 letih.

V glavnem, jaz gledam na tole primarno kot na zavarovanje za primer smrti, kjer dobiš izplačan poln znesek ne glede na dolžino zavarovanja, res za primer, če se kaj zgodi ne pa kot kapitalsko naložbo. No, na koncu imam sicer garantirano izplačilo zavarovalne vsote ob doživetju, tako da ravno vsega zgubit ne morem, nekih dobičkov pa ne pričakujem realno gledano. Se pa lahko v takem obdobju dejansko zgodi marsikaj. Drugače pa moje stanje je bilo po 4 letih vplačevanja 50 eur na mesec, cca. 1500 eur, kar glede na vplačanih 2400 niti ni tak slabo razmerje...


Vse lepo in prav. Sam ti cigoti so prodajal to kar praviš ti direktno kot varčevanje, ki se bo obogatilo z naložbami. BULŠIT. Ko sem ga vprašal, če lahko kadarkoli mi zagusti zmanjšam obrok mi je zagotovil in celo pokazal člen v pogojih. No ko je leto dni po sklenitvi res zagustilo, ker je žena ostala brez službe je bil seveda problem. Midva s 50 EURi do konca meseca gospoda agent se pa ni javljal na telefon. V glavne ponorel sem, ker so kao vmes zaostrili pogoje. No povedal sem jim, da po petih letih grem, pa če mi striptis zaplešejo in to sem tud naredil, pa ni blo lahko. Sem moral agenta skor za ušesa privlečt.
Potem je podpisal z mano prekinitev in se v moji kuhinji obrne k moji ženi in ji reče: "Ti nisi pod moževo komando, svetujem ti, da ga ne ubogaš brezpogojno" Skozi zobe sem rekel naj ji da tis papir za podpisat in naj se pobere. Sam tele z lepo urejeno bradico še ni odnehalo, celo rekel mi je, da sem neodgovoren do svojih otrok in da mi svetuje, da sklenem eno zavarovanje, celo brošure je začel vlačit ven. No tu mi je pa počlo in sem mu rekel, da ma točno 30 sekund, da se pobere, drugače ne bom odgovarjal za svoja dejanja....no in je preskakoval po dve stopnici na poti ven.

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
28.9.2012 12:27:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: KD Življenje, vzajemni skladi itd...
28.9.2012 13:00:10   
Arwenko
Ma ja, prodajali so vsega sranja in pol, jaz sem delala v eni firmi, ki je bila posrednik, sicer v pisarni, tak da nisem direktno z zavarovanji imela nič, ampak pač ok, sem si imela priliko pogledat vse v detajle, in tudi vem, da so določeni delali orto sranje in je folk pol hodil na firmo, ampak ker niso bili pri nas redno zaposleni, druga kot prekinit sodeloavnje z njimi in jih prijavit itak nisi mogel.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: KD Življenje, vzajemni skladi itd...
28.9.2012 17:28:08   
TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

Aja, TT še to sem pozabila...jaz bi kapitalizirala, ne ven pobrala.


se nagibam k temu ja. Oziroma, razmišljam o razpolovitvi obroka...

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: KD Življenje, vzajemni skladi itd...
28.9.2012 21:59:49   
nananaja
Meni pa dvignete pritisk tisti, ki govorite o totalnem nategu, da se je prodajalo varčevanje! Še danes se in se še bo prodajalo varčevanje, kombinirano z življenskimi, naložbenimi, bolezenskimi zavarovanji! Pred kretkim je bila pri nas agentka, na srečo znanka, ki je morala opraviti svojo službo in ni težila. In seveda je prodajala naložbeno varčevanje z zavarovanji s povdarkom, da je to edino varčevanje, ki se danes ne šteje v izračune pravic iz javnih sredstev! Pa ni uspela nič prodat!

Se strinjam z Arwenko. Meni se zdijo smešni vsi tisti, ki naložbeno življensko zavarovanje sklenejo z namenom varčevanja. Namen seveda zavarovanje, varčuje se na banki, dobičke se kuje na borzi, če znaš, tam pa so seveda tudi velika tveganja.

Pa si izračunajte na kalkulatorjih zavarovalnic, koliko pride življensko zavarovanje, prištejte k temu zavarovanju še vezano nezgodno zavarovanje, pa potem zavarovanje za bolezni in naložbo. Potem pa med seboj primerjajte mesečne premije, dnevna nadomestila, zavarovalne vsote, premije doživetja. To je pomembno, ne pa privarčevani znesek. Meni se zdi bolj nategovanje to, da te potem iz zavarovalnic stalno klicarijo, hočejo predstavljat nove produkte, po možnosti te želijo nažicat za dodatne sklenitve zavarovanj. Te pa sva z možem pošteno nakurila in jih nagnala. Eden je možu hotel vsiliti bon, ki mu pripada, seveda za novo zavarovanje. A mu je mož trikrat ponovil, da sprejme bon le za obstoječe zavarovanje, sicer ga ne potrebuje.

Jaz ne vem, zakaj pa moj mož ni imel problema pri izplačilu dnevnih odškodnin... verjetno zato, ker je vedel, kaj lahko pričakuje od svojega zavarovanja. Glede agentov je pa tako, da jih ni treba vabiti na svoj dom. Enostavno se odpravite na zavarovalnico in enostavno zahtevate svoje. Vedno pa veljajo pravila, ki ste jih podpisali, vi se z zaostrovanjem pogojev vsekakor niste strinjali in jih podpisali.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: KD Življenje, vzajemni skladi itd...
28.9.2012 23:11:54   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: nananaja

Še danes se in se še bo prodajalo varčevanje, kombinirano z življenskimi, naložbenimi, bolezenskimi zavarovanji!


Napaka.
V osnovi se prodaja ZAVAROVANJE. Varčevanje pride potem.

Logika besed je - zavarovalnica prodaja zavarovanja, banka prodaja denar.

Časi so malo pomešani, vsi počnejo vse, kar ni slabo, dokler se zavedajo, kaj je osnovna (temeljna) dejavnost.  Ko se to pozabi, pride do zmešnjav. Ko dodaš nadudlane in hiper ambiciozne tržnike v kričeče roza kravati iz Neckermana, ki mislijo, da so carji, imaš nateg.

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: KD Življenje, vzajemni skladi itd...
29.9.2012 13:05:37   
nananaja

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor


IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

Aja, TT še to sem pozabila...jaz bi kapitalizirala, ne ven pobrala.


se nagibam k temu ja. Oziroma, razmišljam o razpolovitvi obroka...

Če polica še ni stara 10 let, ob prekinitvi plačaš davek, kasneje ne.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: KD Življenje, vzajemni skladi itd...
30.9.2012 18:38:51   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: nananaja

Meni pa dvignete pritisk tisti, ki govorite o totalnem nategu, da se je prodajalo varčevanje! Še danes se in se še bo prodajalo varčevanje, kombinirano z življenskimi, naložbenimi, bolezenskimi zavarovanji! Pred kretkim je bila pri nas agentka, na srečo znanka, ki je morala opraviti svojo službo in ni težila. In seveda je prodajala naložbeno varčevanje z zavarovanji s povdarkom, da je to edino varčevanje, ki se danes ne šteje v izračune pravic iz javnih sredstev! Pa ni uspela nič prodat!

Se strinjam z Arwenko. Meni se zdijo smešni vsi tisti, ki naložbeno življensko zavarovanje sklenejo z namenom varčevanja. Namen seveda zavarovanje, varčuje se na banki, dobičke se kuje na borzi, če znaš, tam pa so seveda tudi velika tveganja.

Pa si izračunajte na kalkulatorjih zavarovalnic, koliko pride življensko zavarovanje, prištejte k temu zavarovanju še vezano nezgodno zavarovanje, pa potem zavarovanje za bolezni in naložbo. Potem pa med seboj primerjajte mesečne premije, dnevna nadomestila, zavarovalne vsote, premije doživetja. To je pomembno, ne pa privarčevani znesek. Meni se zdi bolj nategovanje to, da te potem iz zavarovalnic stalno klicarijo, hočejo predstavljat nove produkte, po možnosti te želijo nažicat za dodatne sklenitve zavarovanj. Te pa sva z možem pošteno nakurila in jih nagnala. Eden je možu hotel vsiliti bon, ki mu pripada, seveda za novo zavarovanje. A mu je mož trikrat ponovil, da sprejme bon le za obstoječe zavarovanje, sicer ga ne potrebuje.

Jaz ne vem, zakaj pa moj mož ni imel problema pri izplačilu dnevnih odškodnin... verjetno zato, ker je vedel, kaj lahko pričakuje od svojega zavarovanja. Glede agentov je pa tako, da jih ni treba vabiti na svoj dom. Enostavno se odpravite na zavarovalnico in enostavno zahtevate svoje. Vedno pa veljajo pravila, ki ste jih podpisali, vi se z zaostrovanjem pogojev vsekakor niste strinjali in jih podpisali.

Men pa dvignete pritisk pametnjakoviči. Če bi prodajali odkrito tako, kot si napisala ti, meni seveda nebi prodali nič. Ker to vedo prodajajo VARČEVANJE z zavarovanjem in z raznim bulšitom o trendih in o tem, kako bomo na pol leta do eno leto pogledali, kje je boljši donos in tako dalje. Od 60 EUR mesečno naj bi šlo pri meni 10 v Zavarovanje in 50 v varčevanje, v resnici je blo pa vse skupaj zavarovanje kao naložbeno. Agenta ni blo blizu celih 5 let in še po tem se je prikazal šele, ko sem mu rekel, da vem kje je doma in da ga bom za ušesa privlekel. To je NATEG, pa če teb poči od pritiska. To je podobno, kot bi tebi kot lajiku prodajal avto na plin, prodal bi ti pa avto na dizel, pol bi ti pa jest tuki pamet solil, da bi ja mogla slišat razliko. No mene so našponal samo enkrat.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 30.9.2012 18:42:11 >

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   [Brisano sporočilo]
1.10.2012 10:00:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: KD Življenje, vzajemni skladi itd...
1.10.2012 10:50:53   
Zastopnik
Pozdravljeni

Kapitalizacija/okup? Če nujno ne potrebujete denarja, potem kapitalizacija. Odkup ni smiselen pred 10 letom trajanja police, ker so odbitki zavarovalnic visoki, prav tako plačate davek pa še vzajemni skladi so nizko v večini.
Glede vse polemike o naložbenin zavarovanjih itd, potrebno se je vprašati kaj potrebujete in kaj želite. Na vseh naložbenih policah jasno piše Življenjska naložbena polica in podobno, pa še zavarovalnica jih izdaja, tako da vedno govorimo tudi o zavarovanjih. Ta pa vemo, da niso ravno zastonj.
Povdaril bi rad, da ste bili cel čas tudi zavarovani, če se vam zgodi najhujše-smrt.
Sam bi vam svetoval, da polico plačujete naprej, saj ste večino stroškov že odplačali, namreč zavarovalnice le te poberejo v večini v prvih 3 letih.

Ostalim pa, preden kar koli sklepate, preberite kaj vam agenti skušajo prodati. Ni problem v zavarovalnicah, problem je v agentih.

Lep dan še naprej
Zastopnik

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   [Brisano sporočilo]
1.10.2012 11:09:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Zastopnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: KD Življenje, vzajemni skladi itd...
1.10.2012 13:22:41   
Zastopnik
Lahko je tudi vic stoletja.

Res je, da podjetja delajo za profit, drugače ne more biti. Ne moremo pa kar v prek trditi, da je vse skupaj en n..... tako kot se je tu debata razvila.

Govorim o tem, da se mora vsak posameznik vprašat kaj potrebuje, ne pa kaj mu ponujajo, saj mu nihče ne drži pištole na glavi, da mora kupiti kar mu je ponujeno.

Se pa strinjam, da je velikokrat problem v prodajalcih zavarovanj, ker ne povedo vsega.

lp
Zastopnik

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: KD Življenje, vzajemni skladi itd...
1.10.2012 13:48:10   
Tutan
Mene pa bolj zanima, če je tukaj kdo, ki je po destih letih dobil toliko kot je vplačal? Jaz nisem. Sicer ne pri KD.
Drugače pa - moj moto od komplikacij z izplačili teh veleumnih zadev:
- življenjsko in nezgodno smo zavarovani pri zavarovalnici
- varčujemo na banki

Tele dve zadevi - banka&zavarovalnica se kar razlikujeta med seboj, ja.
In user posted image je to, da je začela banka tržit naložbena zavarovanja. In so mi ga želeli uturit tudi pri kreditu. Seveda sva zato menjala banko.

Mi je bilo pa zanimivo, ja. Katerikoli znanec, ki je začel delat pri KD je takoj kupil novga audija. No, potem je po parih mesecih nehal delat pri KD, je prodal avto. Pa še kaj drugega. In en kup ljudi na cesti ga je grdo gledalo, ja. In ne, očitno ne berejo vsi splošnih pogojev, eni so celo tako nori, da zaupajo agentu.

Jaz lahko rečem, da zaupam svojemu zavarovalniškem agentu, od tistega dne, ko mi je zadevo, ki spada pod zavarovano - speljal skozi tako, da sem imela jaz 0 dela. No, ok, kavo sem mu skuhala, ko je prišel poslikat - nakazilo pa je bilo celo večje, kot sem kasneje dala za popravilo. Zavarovalnica Triglav, ja. In samo tam zavarujem hišo in avto. Pa nikjer drugje, preveč slabih stvari slišim.

(odgovor članu Zastopnik)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: KD Življenje, vzajemni skladi itd...
1.10.2012 14:20:26   
kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: Zastopnik

Lahko je tudi vic stoletja.

Res je, da podjetja delajo za profit, drugače ne more biti. Ne moremo pa kar v prek trditi, da je vse skupaj en n..... tako kot se je tu debata razvila.

Govorim o tem, da se mora vsak posameznik vprašat kaj potrebuje, ne pa kaj mu ponujajo, saj mu nihče ne drži pištole na glavi, da mora kupiti kar mu je ponujeno.

Se pa strinjam, da je velikokrat problem v prodajalcih zavarovanj, ker ne povedo vsega.

lp
Zastopnik



Da nisi ti moj agent slučajno? Stil maš že podoben.

(odgovor članu Zastopnik)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?