|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Noseča pa brez znakov nosečnosti
30.1.2014 20:21:52   
Jenny_B
Pozdravljene bivše, trenutne in bodoče nosečke! user posted image
Mene pa zanimajo izkušnje tistih nosečk, ki so bile noseče že tedne, da ne rečem mesece, pa niso imele nikakršnih tipičnih in netipičnih znakov nosečnosti.. user posted image
Slišala sem že, da je tudi to možno, pa še krvavele so lepo vsak mesec in pri tem mislile, da gre za user posted image ... No, vsako izkušnjo bom z veseljem prebrala..

Fajn bodite!user posted image user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Noseča pa brez znakov nosečnosti
30.1.2014 22:41:46   
Mateia.
Js nisem imela nic znakov nosecnosti na zacetku :) in sem sele v tretjem mesecu izvedela, da sem noseca, saj sem ze prej imela neredno M, tko da se mi ni zdelo nic cudno :) no, edino potem sem 14 dni hodila na 15min na wc, tkrt sem pomisnla, da neki pa more bit in je bil +. Itak me je na rit vrglo. No tud zdej nimam nobenih posebnih znakov, edino trebuscek kaze na tezko pricakovan dan :)

(odgovor članu Jenny_B)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Noseča pa brez znakov nosečnosti
31.1.2014 10:08:07   
Anonimen

Eno M sem že imela pa brez znakov da bi bila N.Potem pa grem na redni pregled in zdravnik mi potrdi N.10 Tednov potem so znaki začeli slabost,trebuh napet,dojke boleče test CB negativen

(odgovor članu Jenny_B)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Noseča pa brez znakov nosečnosti
31.1.2014 10:24:26   
nyna84
Jaz ssamo M nisem imela, drugače pa čisto nobenih nosečniških znakov. še ko sem bila že 2x pri G na pregledu, se še vedno nisem počutila noseča in mi je bilo zato ful smešno. Razlagaš o nosečnosti, pa se ne počutiš noseča. user posted image
No, v 4. mesecu sem že čutila vse znake, zdej na polovici pa sem že res tista prava, okorna nosečnica user posted image user posted image .

Ko se ti bodo pojavili vsi znaki,se boš pa po drugi pritoževala. user posted image
te popolnoma razumem, nosečnice smo zelo neučakane - najprej čakamo vse znake, potem čakamo da se bo videlo, potem čakamo da bomo že enkrat pestvale ... Nismo pričakat, v glavnem user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Noseča pa brez znakov nosečnosti
31.1.2014 10:46:47   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: Jenny_B

Pozdravljene bivše, trenutne in bodoče nosečke! user posted image
Mene pa zanimajo izkušnje tistih nosečk, ki so bile noseče že tedne, da ne rečem mesece, pa niso imele nikakršnih tipičnih in netipičnih znakov nosečnosti.. user posted image
Slišala sem že, da je tudi to možno, pa še krvavele so lepo vsak mesec in pri tem mislile, da gre za user posted image ... No, vsako izkušnjo bom z veseljem prebrala..

Fajn bodite!user posted image user posted image user posted image



in kaj točno je tvoj problemuser posted image

(odgovor članu Jenny_B)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Noseča pa brez znakov nosečnosti
31.1.2014 12:33:53   
Tippi
IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: Jenny_B

Pozdravljene bivše, trenutne in bodoče nosečke! user posted image
Mene pa zanimajo izkušnje tistih nosečk, ki so bile noseče že tedne, da ne rečem mesece, pa niso imele nikakršnih tipičnih in netipičnih znakov nosečnosti.. user posted image
Slišala sem že, da je tudi to možno, pa še krvavele so lepo vsak mesec in pri tem mislile, da gre za user posted image ... No, vsako izkušnjo bom z veseljem prebrala..

Fajn bodite!user posted image user posted image user posted image



in kaj točno je tvoj problemuser posted image


Najbrž jo skrbi, da je z nosečnostjo kaj narobe, ker nima nobenih znakov.

Jenny vse je ok. Lahko si srečna, da je tako in samo še opusti se i uživaj user posted image

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Noseča pa brez znakov nosečnosti
31.1.2014 21:29:42   
Jenny_B
Rija* Jaz nimam nobenega problema, zakaj naj bi ga pa imela? Sprašujem iz čistega firbca, saj to menda smem? user posted image
Tippi Nisem (še) noseča. Samo zanima me, kako pogost pojav je to, da novopečene nosečke nimajo znakov.. user posted image
V bistvu po pravic povedan si zgleda podzavestno želim zanosit, čeprav da bi pa nalašč delala na tem.. to pa ne delam, čeprav je itak nosečnost teoretično možna po vsaki ovulaciji (edina kontracepcija pri nama je ''pazi'' metoda).. No, kakorkoli že, nikoli nisem imela nobenih N znakov, itak, če pa nisem bila nikoli noseča user posted image me pa zato zanima, koliko dejanskih nosečnic jih nima oz. jih ni imel.. S tem si pač naredim mal veselja v smislu ''kaj pa če''.
Nyna84, Mateia., anonimen, hvala da ste delile svoje zanimive izkušnje. user posted image user posted image Upam, da se bo še katera oglasila. user posted image


< Sporočilo je popravil Jenny_B -- 31.1.2014 21:39:47 >

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Noseča pa brez znakov nosečnosti
31.1.2014 23:56:35   
bucka*
Jaz sem si user posted image tako želela, da sem imela vsak mesec pred menstruacijo cel kup simptomov. slabost, vrtoglavica, pogosto lulanje, boleče dojke, zamujanje menstruacije... ni da ni. in vsakič ko sem še kej prebrala, se mi je to kmalu zgodilo.

Tko da "kaj pa če" metoda mi ni prinesla drugega kot kup negativnih testov (ki sem jih včasih šla delat tudi po mestruaciji) in vsakič obdobje depresije, ki je prišlo z njimi.

Ko sem res zanosila, nisem upala verjet, bolele so me le dojke, mestruacijo sem pa kar čakala... Ko sem naredila test in je bil pozitiven, še vedno nisem verjela, ker kar nisem upala. Verjela sem šele na pregledu, ko sem slišala utrip...

Jaz mislim da ti "kaj pa če" sistem dolgoročno prinese veliko razočaranja in lažnega upanja. Če te seveda prej ne preseneti :)

(odgovor članu Jenny_B)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Noseča pa brez znakov nosečnosti
1.2.2014 12:56:00   
Jenny_B
Lol, bucka* jst sm pa glih kontra, na vsak način hočem vsak najmanjši simptom pripisat nosečnosti, sam k vem, da to ni to. Jst verjamem v to, da ko bom noseča, bom to enostavno vedela oz. čutila.. No, bomo videli, kaj in kako bo, ko bo.. :) Komaj čakam. user posted image Pa čestitam za nosečnost!

(odgovor članu bucka*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Noseča pa brez znakov nosečnosti
1.2.2014 23:57:02   
bucka*
Ja sej pri meni je blo isto. Čakala sem, da se bo spontano zgodilo in verjela da bom čutila. Samo ko so meseci minevali in ni blo nič, sem kmalu "čutla" vsak mesec :-) Še moj se je veselil z mano in namigoval, potem pa ni in ni bilo nič.
Svetujem ti, če želiš zanosit, da se pogovoriš s svojim in nehata pazit. Ker vsi nismo take sreče, da bi "kar ratalo"

Veliko sreče! :)


(odgovor članu Jenny_B)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?