|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dr.gregorač
24.9.2007 20:53:57   
Anonimen
punce kakšne imate kaj izkušnje z dr.gregoračem v kranju? ali je dober?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dr.gregorač
24.9.2007 21:35:34   
barba
Men je bil OK. Je ful izkušen in prijazen. Mene ni amnioskopija pri njem nč bolela, ko me je pri drugih ful.

_____________________________

LP, barba
9.4.2006 - moja punčka Meta
27.1.2009 - moj fantek Tine

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dr.gregorač
24.9.2007 22:14:05   
hubi
Brez pripomb.

(odgovor članu barba)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dr.gregorač
24.9.2007 22:23:48   
N _ B
Pozitivne.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dr.gregorač
25.9.2007 10:04:55   
Stefka
Tudi jaz imam lepo izkušnjo z njim. Ko sva z Emo odhajali iz porodne je še prišel in rekel naj se z Emo lepo imava. Se mi je zdelo ful lepo, da je po imenu rekel.

(odgovor članu N _ B)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dr.gregorač
25.9.2007 10:08:07   
marita
nasplošno nima dobrega slovesa, da je aroganten. Jaz imam z njim eno slabo izkušnjo in eno pozitivno. Slaba je bila na prvem UZ, ko mi je čisto brezbrižno rekel: "Gospa tole ne bo nč, plod je premajhen za ta teden. Čez en teden kontrola, ampak se kr pripravite na čiščenje, pa povejte, da vas v službi ne bo kakšen teden." Halooo, a lahko to poveš nosečnici v pričakovanju, na malo bolj kulturen način. Ko je to govoril je jedel jabolko. Njemu je to bil čisto rutinski pregled, meni pa se je svet podrl. Čez 1 teden je bilo na srečo ok. Sem zamenjala g. in šla v zd kranj k drugi g., ker takega odnosa pa res nisem hotla met med nosečnostjo.
Pridem na amnioskopijo, in on tm. Sem mislila, da me bo kap. Pa me pregled ni nič bolel, pa potem se je lepo k meni obrnil in rekel, da je vse pripravljeno za rodit, da če se odločim za porod, da me bo kr v porodno poslal. Odločila sem se za, on mi je v porodni predrl mehur in bil je nasploh zelo prijazen in strokoven. Edino ko me je šival, me je bolj grdo. Tko da je strokovnjak, odnos ima pa včasih tko tko. Sploh nosečnice smo bolj občutljive. Sem pa vesela, da je on vodil moj porod, je bil res strokoven.

(odgovor članu N _ B)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: dr.gregorač
25.9.2007 10:51:28   
AnaMaria
Tudi jaz sem imela dr. Gregorača, ker je bila moja ginekologinja na porodniški. Sedaj me bo prevzela ona, ker se je že vrnila.
Moram reči, da sem bila z njim zadovoljna. Sva se čisto razumela. Res pa je da ni neki zelo zgovoren, pač kar je pomembno ti pove. Če pa ga kaj vprašaš pa tudi. Slišala sem razne govorice o njem, dobre in slabe. Tako je pa tudi z vsakim ginekologom.

Z moje straniv glavnem dobre izkušnje.

(odgovor članu marita)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: dr.gregorač
25.9.2007 10:53:39   
natasaom
zelo zadovoljna!imela sem težak porod in res je bil 1-a!mogoče zato,ker je bil moj zraven ne vem..tud ko sem imela konizacijo je bil moj sobni zdravnik sem bila zadovolna!jaz imam z njim same dobre izkušnje..ker se mi je posteljica zarasla so mi dali narkozo in moj je reku,da si je vzel čas,ko me je šival.pa tu v sobo naju je prišel pogledat.
pohvalil me je da sem bila kljub težavam zelo pridna porodnica.men je res super g.

(odgovor članu marita)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: dr.gregorač
25.9.2007 11:19:22   
cmokec
Zelo zadovoljna, samo meni je malo grob. Samo, da je strokoven.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: dr.gregorač
25.9.2007 11:30:20   
Anonimen
Ma kaj pa vem, no. Mnei ni bil všeč. Kot nosečnica ne bi pla k njemu še enkrat. Takrat ima ženska pač veliko vprašanj, včasih si zmeden, marsičesa ne veš, rad vidiš, da ti kdo kaj pove, on ti pa NIČ.

Vsakič, ko sem k njemu prišla na posvetovalnico, je pregovoril: Dobr dan, kako ste? Prepisal izvide v karton, mi rekel, teža je šla pa spet gor, me nato ginekološko pregledal (ali pa je bil obraten vrstni red) in nato še nasvidenje. Če sem kaj vprašala, je nekaj momljal, nekaj v smislu, da je to normalno ali nekaj podobnega, ne vem, nisem nikoli čisto razumela.

Ko sem rojevala (3. dan v porodni), me je ob 13. uri prišel pogledat (po klicanju moje tete, ki je njegova znanka, da kaj se z mano dogaja že 3 dni) in je rekel meni in njej, da gre vse tako, kot mora iti, in da bom v treh urah rodila. No, ob 16. uri so mi potem naredili CR, ker se nisem odpirala.

Je pa res, da se je pa po tem, ko sem končno že enkrat rodila, pa čisto drugače obnašal. Takrat je pa kar naenkrat postal moj prijatelj.user posted image  Pojma nimam. Mogoče mu gredo nosečnice na živce, druge razlage nimam.

(odgovor članu cmokec)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: dr.gregorač
25.9.2007 12:02:29   
Anonimen
torej ni tak bav-bav kot sem slišala,meni so povedali same slabe stvari o njem. drugače imam virantovo,pa bom mogla zdej k njemu. a kera ve kdaj se vrne virantova?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: dr.gregorač
26.9.2007 9:19:06   
AnaMaria
Kolikor vem se Virantova vrne enkrat oktobra, ker jaz mam oktobra pregled in je že ona.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: dr.gregorač
26.9.2007 11:20:43   
lidijajenko
zdravo punce.
jaz imam 5 okt. pregled pri gregoraču, pa mislim da sem noseča, oz. sem noseča. Zanima me ali naj mu povem, da sem noseča, ali počakam pa še enkrat pokličem za pregled k sem vidla da se vrne virantova?
kaj mislite?

lep pozdrav

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: dr.gregorač
26.9.2007 13:17:07   
AnaMaria
Jaz bi Gregoraču povedala. Verjetno te bodo naročili na ultrazvok.

Nimaš kej izgubit.

(odgovor članu lidijajenko)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: dr.gregorač
26.9.2007 20:10:38   
Anonimen
Imam enako mnenje kot Splišni. V obeh nosečnostih sem ga kar velikokrat srečala, čeprav ni moj G. Pri 1. nosečnosti me je po porodu šival, zašita sem bila grozno, ampak tudi drugič pri drugem G ni bilo nič bolje. Amnioskopijo mi je delal 2x in čez to nimam pripomb. Kar se pa tiče pogovarjanja z njim, je pa tako kot je rekla Splišni. Bolj "kr neki". Jaz sem imela občutek, da mu grem noro na živce.

(odgovor članu AnaMaria)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: dr.gregorač
26.9.2007 20:18:07   
ElaM
Meni je delal Uz preden so me poslali na abrazijo, je plod odmrl. Bil je kar tak človeški, kaj pa vem, mi je rekel, da upa, da se čimprej srečamo, ko bodo lepše novice. Bil mi je boljši, kot tako opevani Urh, da ne govorim o tem, da me je nek drug G, ki je pri pacientkah precej priljubljen skoraj zašuštral.user posted image
Name tile Kr doktorji niso naredili nekega vtisa, rodit sem šla raje  v LJ.

_____________________________

:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: dr.gregorač
28.3.2013 17:58:57   
orhideja1000
živijo.

mogoče že kakšne nove izkušnje z dr.Gregoračem?

lp

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?