|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zbiranje zamaškov
14.11.2011 8:16:48   
Čebel@
Jih zbirate v šolah in vrtcih?Bi jih bili pripravljeni zbirati doma za eno RRjevko,ki ima sinka s spino bifido in rabijo denar za operacijo?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zbiranje zamaškov
14.11.2011 8:20:30   
Shorty_
Trenutno jih že zbiramo za prijateljico, katere sin ima gastro stomo, je star štiri leta in žal ne hodi. Prve korake pa mu lahko omogoči operacija v tujini. http://www.facebook.com/pages/Zama%C5%A1ki-za-prve-korake-za-Matica/130727140362993

lp Shorty RR

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zbiranje zamaškov
14.11.2011 9:33:38   
kajajaka
Pri nas tudi zbiramo zamaške za fantka iz vrtca, ki ne more hodit.
Zbiramo za dvigalo v hiši, operacije oz. zdravljenje (tudi v tujini) mu pripada preko zdr. zavarovanja...

Ne zamerite, če bo vprašanje čudno... ni mišljeno provokativno, samo zanima me...
 
A ni tako, da so vsi otroci (če le imajo urejeno zdr. zavarovanje) upravičeni do zdravljenja kjer jim lahko najbolje pomagajo? Tudi v tujini, če pri nas ne gre?

Ker kolikor jih poznam, ki so bili na zdravljenu v tujini... so plačali za spremljevalca pot in stroške nastanitve... nikoli pa za samo zdravljenje in operacije...

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zbiranje zamaškov
14.11.2011 10:12:46   
Shorty_
Stroške operacije krijejo stroške bivanja pa ne. kar v primeru fantka za katerega zbiramo pomeni nekje 700€ na dan. 600 za otroka in 100 za mamico, potrebnih je pa vsaj 10 dni bivanja. Tako da glede na to da bosta vrjetno potrebni dve  operaciji je predviden strošek 15.000€.

lp Shorty RR

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zbiranje zamaškov
14.11.2011 11:49:56   
kajajaka
aha, hvala za pojasnilo Shorty... Ker ravno o tem, da za operacije ni potrebno plačevati... je bila enkrat oddaja na tv in so svarili pred prevarami (saj vsi poznamo zgodbo deklice Rachel, ki je že 10 let stara nekaj mesecev...)

Žalostno je to, da potem podvomimo v vsako takšno obvestilo, če ravno ne poznamo osebe, ki so ji sredstva namenjena. user posted image
Upam, da bomo za vse tri tukaj omenjene otroke zbrali dovolj za dvigalo, pot in stroške bivanja. user posted image

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zbiranje zamaškov
14.11.2011 13:28:16   
al1*
Jaz jih nosim v Europark (MB), ker edino tam vem, da jih zbirajo.
Nisem pa nikjer na Matičevi strani našla, kam odlagam te zamaške, ker v Europarku mislim, da se zbirajo za enga drugega otroka.


_____________________________

lp


(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zbiranje zamaškov
14.11.2011 14:20:25   
Luni
Tudi mi zbiramo za Matička, se pa po moje zbira bolj lokalno, vsaj kolikor vem, se pravi v Cerknici....

_____________________________



(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zbiranje zamaškov
14.11.2011 15:52:41   
Shorty_
IZVIRNO SPOROČILO: al1*

Jaz jih nosim v Europark (MB), ker edino tam vem, da jih zbirajo.
Nisem pa nikjer na Matičevi strani našla, kam odlagam te zamaške, ker v Europarku mislim, da se zbirajo za enga drugega otroka.

Res je štajerska zbira bolj za Gala, za Matička pa Cerknica, nekaj dolenjske, primoske in Ljubljana.
Za vsakega nekaj in prav je tako.


(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zbiranje zamaškov
14.11.2011 17:33:10   
Čebel@
Gorenjska pa za Majauser posted image user posted image user posted image se strinjam,da zamaškov je dovolj za vse otročke,le ljudi je treba angažirat,da jih oddajajo.

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: zbiranje zamaškov
14.11.2011 17:46:22   
Shorty_
IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

Gorenjska pa za Majauser posted image user posted image user posted image se strinjam,da zamaškov je dovolj za vse otročke,le ljudi je treba angažirat,da jih oddajajo.
seveda, v vednost zbiralcem, šteje celotna plastenka actimela user posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: zbiranje zamaškov
14.11.2011 18:17:18   
majra
Bela Krajina in Dolenjska pa za Anjo

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: zbiranje zamaškov
14.11.2011 18:17:52   
enea

IZVIRNO SPOROČILO: Shorty RR

IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

Gorenjska pa za Majauser posted image user posted image user posted image se strinjam,da zamaškov je dovolj za vse otročke,le ljudi je treba angažirat,da jih oddajajo.
seveda, v vednost zbiralcem, šteje celotna plastenka actimela user posted image



a res, tega pa nisem vedlauser posted image , mi smo veliki porabniki tega, vsak dan gredo trije v plastiko,.. hudiča da nisem vedla prej,... a to vsi pobirajo ali samo določeno??user posted image

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: zbiranje zamaškov
14.11.2011 18:58:45   
Shorty_
IZVIRNO SPOROČILO: enea


IZVIRNO SPOROČILO: Shorty RR

IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

Gorenjska pa za Majauser posted image user posted image user posted image se strinjam,da zamaškov je dovolj za vse otročke,le ljudi je treba angažirat,da jih oddajajo.
seveda, v vednost zbiralcem, šteje celotna plastenka actimela user posted image



a res, tega pa nisem vedlauser posted image , mi smo veliki porabniki tega, vsak dan gredo trije v plastiko,.. hudiča da nisem vedla prej,... a to vsi pobirajo ali samo določeno??user posted image
mislim da vsi :)

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: zbiranje zamaškov
14.11.2011 21:10:04   
kajajaka
pa (rumena) plastična jajčka (iz Kinder jajčk, Fifi, Nodi, Kž jajčkov) gredo tudi med zamaške user posted image

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: zbiranje zamaškov
14.11.2011 21:53:49   
Maisha
Okej, punce zdaj sem pa zmedena user posted image

A obstaja kje kak seznam ali kaj, da vem točno kaj se lahko zbira (preverjeno)? Ker vsak pravi drugače... Nekje sem prebrala, da čisto vsi plastični zamaški, nekje samo z nekimi oznakami..zdaj so še jajčkauser posted image in verjetno še veliko stvari, ki jih vržem...
Hvala!

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: zbiranje zamaškov
15.11.2011 12:16:48   
katipi
Že leta zbiramo zamaške. Smo se že tako navadili, da je "greh" vreči kakšnega v smeti. Zbiramo pa jih od plastenk, mleka, olja, kisa, mehčalca (veliki), jogurta. Ko se jih kaj več nabere, jih otroka odneseta v šolo in odložita v večje, za to predvidene posode.user posted image

(odgovor članu Maisha)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: zbiranje zamaškov
17.11.2011 8:30:47   
Shorty_
IZVIRNO SPOROČILO: katipi

Že leta zbiramo zamaške. Smo se že tako navadili, da je "greh" vreči kakšnega v smeti. Zbiramo pa jih od plastenk, mleka, olja, kisa, mehčalca (veliki), jogurta. Ko se jih kaj več nabere, jih otroka odneseta v šolo in odložita v večje, za to predvidene posode.user posted image
user posted image

(odgovor članu katipi)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: zbiranje zamaškov
18.11.2011 8:00:37   
Čebel@
shorty neki me zanima:ali je tisti prispevek o Maticu(odpre se ko prideš na RR) plačljiv,ali pač veze pri tebi?brez zamere za vprašanje,ampak res me zanima

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: zbiranje zamaškov
4.2.2014 10:56:34   
Društvo Zamašek
Tudi v letu 2014 zbiramo plastične zamaške.

Pridružite se nam in skupaj pomagajmo.

Društvo Zamašek

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?