|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   II pričakujemo aprila 2014
10.3.2014 19:37:28   
Anonimen
No ker je moja tečka že prišla marca sedaj odpiram novo temo v aprilu. Ne pričakujem je 3.4.2014. upam da se nas bo nabralo veliko in da bo čim več +. Prosim, če me lahko daste na seznam pač ko bo.
user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: II pričakujemo aprila 2014
10.3.2014 22:11:33   
Katte
Zaenkrat amo navijam in upam, da se ne pridružim na seznamu user posted image .

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: II pričakujemo aprila 2014
11.3.2014 8:47:27   
Žabinčica
Navijam za vse user posted image user posted image user posted image ; mogoče se celo pridružim user posted image .

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: II pričakujemo aprila 2014
11.3.2014 9:19:16   
Tara9
Ojla, se tudi jaz pridružujem. Bom marec kar preskočila, ker se moj cikel vedno malo zamakne, tako da je NE pričakujem ravno za 1. aprila user posted image  user posted image

(odgovor članu Žabinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: II pričakujemo aprila 2014
11.3.2014 11:15:15   
mamica deklicam
NAVIJAMuser posted image user posted image

(odgovor članu Tara9)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: II pričakujemo aprila 2014
11.3.2014 11:29:53   
jabuk
Jaz se tudi pridružujem, ker sem danes dobila user posted image .

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: II pričakujemo aprila 2014
11.3.2014 11:36:28   
Žabinčica
Jabuk user posted image ; naj bo april tvoj/vaš/(naš?) mesec.

Same bodočke smo tukaj user posted image ? Potem pa vse skupaj v december 2014 na drug del foruma user posted image .

Mamica deklicam, a zdaj sigurno še samo navijaš? Ali si še premislita user posted image ?

(odgovor članu jabuk)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: II pričakujemo aprila 2014
11.3.2014 11:43:10   
zlatolasek
No da se še jaz pofočkam tule, danes vzamem zadnjo tableto Dabrostona ( upam, da mi sproži M-ki je ni že od sredine januarja user posted image ) in začnem nov krog Klomifena. Natančnega datuma kdaj je ne pričakujem ne vem....upam pa, da bom lahko z vami delila "vesel" boj za magične user posted image

V teh trenutkih sem zelo srečna da imam službo, ki me na polno okupira, da lahko odmislim, ker tole čakanje na user posted image , ki kar ne pride in ne pride, me res ubija user posted image Se mi zdi, da sem skos na nekih hormonih, posledično imam skos nek PMS in sem sitna za popiiiiiii.....t, sama sebi grem na živce!

Ampak drug teden se najavim pri G, da me ta krog spremlja in da vem na čem sem, mogoče prideva skupaj še do kakšne pametne rešitve, da bom končno lahko bila srečka user posted image

Tako, zdaj pa stran s pesimizmom in na dan s pozitivno energijo, ker ob takem sončku se takoj boljš počutim. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jabuk)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: II pričakujemo aprila 2014
11.3.2014 11:49:51   
jabuk
IZVIRNO SPOROČILO: Žabinčica

Jabuk user posted image ; naj bo april tvoj/vaš/(naš?) mesec.

Same bodočke smo tukaj user posted image ? Potem pa vse skupaj v december 2014 na drug del foruma user posted image .



Imaš prav ja, treba je biti optimist. Sem vsaj dokaj normalno dobila user posted image  glede na to, da sem jemala KT. Nekatere punce so  čakale po 3 mesece...Me je pa šokirala user posted image , ker sem se sama že obnašala kot user posted image . user posted image

(odgovor članu Žabinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: II pričakujemo aprila 2014
11.3.2014 12:09:54   
Anonimen
evo, da se pofočkam: navijam za vse, ne pričakujem pa je tam 6.4. nekje... upam, da uspe v tem krogu, da bomo mel še letnik 2014 user posted image

Iza

(odgovor članu jabuk)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: II pričakujemo aprila 2014
11.3.2014 12:24:21   
mamica deklicam

IZVIRNO SPOROČILO: Žabinčica

Mamica deklicam, a zdaj sigurno še samo navijaš? Ali si še premislita user posted image ?


zaenkrat samo navijam, ker sem se naveličala mojega nonstop fehtati, da bi user posted image
brez tega pa ne more biti user posted image , ali ne?

Me je pa včeraj starejša presenetila, sva se midva nekaj o dojenčkih pogovarjala in ona čisto odraslo očitu obrazloži, da bi sedaj imela bratca, ker sestrico že ima user posted image user posted image . Sem ravno mu razlagala, da je dala tippy svojemu sinku ravno tako ime, ki ga imava midva za sinčka rezerviranouser posted image user posted image . In je seveda slišala. Tako, da močno upam, da je kaj od tega padlo na rodovitna tla in bom tudi med vami bodočimi nosečkamiuser posted image

(odgovor članu Žabinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: II pričakujemo aprila 2014
11.3.2014 15:22:06   
niinii
Tudi jaz navijam :)

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: II pričakujemo aprila 2014
11.3.2014 15:29:23   
jabuk
Punce, sedaj pa dol iz foruma in lepo, veselo na delo user posted image , da se bo aprila kaj prijelo. user posted image

(odgovor članu niinii)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: II pričakujemo aprila 2014
11.3.2014 17:03:25   
Anonimen
Jabuk me spominjaš na mene, ko sva pred cca 2 letoma začela delat na bibici in sem bila 100 % da bo uspelo v prvo in seveda sem do m, ki ni zamujala bila čista nosečka z vsemi simptomi, ki jih prej nikoli nisem imela. Res psiha je pri meni delal na polno. Sedaj sem nekako vse skupaj dala na stranski tir pač ko bo bo, nekak se tolažim tudi s tem da sva šla naprej za neplodne pare in poznam kar nekaj parov ki jim je tam tudi uspelo. Seveda je pa sedaj konec m in je vzdušje nekoliko boljše, kot pa pred m ko čakaš a bo ali ne. Upam da nas bo decembra ko je tak lep mesec polno mamic
user posted image

(odgovor članu jabuk)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: II pričakujemo aprila 2014
11.3.2014 17:47:22   
jabuk
Ja, verjamem, tale psiha je res močna.

A so že ugotovili, kaj je narobe, da sta neplodna?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: II pričakujemo aprila 2014
11.3.2014 21:17:41   
Anonimen
Ne z nama ni nič kaj narobe. Tako da nama bodo prvo naredili tri IUI. Šele potem bomo probali z umetno. Tako so mi rekli v MB.
user posted image

(odgovor članu jabuk)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: II pričakujemo aprila 2014
11.3.2014 21:21:15   
jabuk
Super, to je dobra novica.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: II pričakujemo aprila 2014
11.3.2014 22:53:32   
inceeq
Ne pričakujemo 10 aprila :)
upam, da nam uspe, bomo pridno user posted image :)

Tudi navijam za vse ostale :)

(odgovor članu jabuk)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: II pričakujemo aprila 2014
12.3.2014 12:39:07   
LittleSun
Tudi jaz navijam za vas, močno.

Pridružila pa sem vam najbrž več ne bom. Se je mož dokončno odločil, da ne želi na IVF in da zadnje čase vedno bolj razmišlja celo v to smer, da ne želi še enega otroka. Šok, solze, razočaranje, a takšno je življenje. Silit ga v kaj takega ne morem, druga kot sprijaznit se s tem, da me že osrečuje en mali črmlj, mi ne preostane.

Sem pa v mislih z vami, MD, Katte in ostale starine...dajte čimprej nalulat te pluske user posted image

(odgovor članu inceeq)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: II pričakujemo aprila 2014
13.3.2014 9:43:14   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: LittleSun

Tudi jaz navijam za vas, močno.

Pridružila pa sem vam najbrž več ne bom. Se je mož dokončno odločil, da ne želi na IVF in da zadnje čase vedno bolj razmišlja celo v to smer, da ne želi še enega otroka. Šok, solze, razočaranje, a takšno je življenje. Silit ga v kaj takega ne morem, druga kot sprijaznit se s tem, da me že osrečuje en mali črmlj, mi ne preostane.

Sem pa v mislih z vami, MD, Katte in ostale starine...dajte čimprej nalulat te pluske user posted image


LS sm prebrala v tvoji temi... ti pošiljam samo virtualni objem, ker besed nimam pravih user posted image

Iza


(odgovor članu LittleSun)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: II pričakujemo aprila 2014
13.3.2014 14:07:07   
Arual
Hey. Pa da se spet tudi jaz pridružim v pričakovanju user posted image ! Sicer že kar veliko let čakamo na ta plusek, sedaj sem v postopku druge inseminacije in upamo, da bo ta pozitivna!! user posted image pričakujem 3.4.!!

_____________________________

Vsak poraz je nov izziv za zmago.

ZMAGA JE NAGRADA ZA TISTEGA,KI VSTRAJA TOLIKO CASA,DA PREMAGA BOLEČINO....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: II pričakujemo aprila 2014
13.3.2014 19:12:01   
Anonimen
Arual kam pa hodiš? Jaz pa upam da jo bom prvič imela že aprila. Naslednji teden imam posvet, kjer naj bi se dogovorili kako in kaj. Mi je pa na prvem posvetu rekla da bomo poskusili s tremi IUI.
mamica deklicam mogoče bo pa ta mesec tvoj, ko boš najmanj pričakovala. Midva do sedaj nisva izpustila niti ene o, pa se vseeno še ni prijelo. Kolegica pa sploh ni načrtovala in je s tabletami smo pavzo naredila in še pazila sta in po pomoti zanosila tisti mesec.
user posted image

(odgovor članu Arual)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: II pričakujemo aprila 2014
14.3.2014 15:51:51   
_pika_
Spet v novi krog user posted image . Ne pričakujem je 6. 4.! Upam, da me uboga in ne pride, ker že res dooolgooo čakam na user posted image .

< Sporočilo je popravil _pika_ -- 14.3.2014 15:52:11 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: II pričakujemo aprila 2014
17.3.2014 13:50:29   
zlatolasek
Ojla,

Ker smo že cež polovico marca, vas je nekaj zagotovo že po O in veselo čakate na prve dni aprila, ko boste nalulale user posted image user posted image user posted image Baje so bile O ta vikend zaradi polne lune zelo močne, sem prepričana, da se je veliko "prijelo" user posted image

No, pri meni pa je danes en vesel dan...namreč kooooooooončno sem dobila M, Dabroston je učinkoval HB, tako da se zame začne nov cikel in nov boj s pomočjo klomifena. Jutri pokličem G, da se naročim za kontrolni UZ in res, res upam, da tokrat reagiram in da pride do O! user posted image user posted image

Tako da sedaj tudi "uradno" za seznamček je NE!!! pričakujem za veliko noč 21.4. ......mogoče mi bo pa velikonočni zajec prinesel težko pričakovano darilo!!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu _pika_)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: II pričakujemo aprila 2014
17.3.2014 14:12:45   
shoegal
Ha, da se pridružim tudi jaz. user posted image ali user posted image pričakujem 5.4.2014 :-) Držim pesti tudi za vse ostale!

(odgovor članu zlatolasek)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?