|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Brcike
18.9.2005 14:31:26   
Tina76
Lep nedeljski pozdrav!

Včeraj sem prvič začutila svojega brcača. Ko sem stala na blagajni in čakala da plačam me je brcnilo. Enkrat, dvakrat in še enkrat. Bila sem mega navdušena. Kljub strahu, da morda ne bom vedela kdaj so brcike ali pa je morda kaj druga sem bila prepričana ker je bilo edinstveno.

Sedaj pa čakam še na kakšno brco pa nič....
A sem se zmotila? Ampak bilo je tako nepopisno lepo in takoj sem vedela da je to to .... sedaj pa me dajejo dvomi kaj pa če sem se zmotila.

Kdaj lahko pričakujem naslednjo brciko?


LP

Tina
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Brcike
18.9.2005 15:02:19   
arielca
Super!!!! To je res neponovljiv občutek, kajne? Moj mali razgrajač je bil na začetku najbolj aktiven zvečer, ko sem se umirila.

(odgovor članu Tina76)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
18.9.2005 15:17:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Tina76)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Brcike
19.9.2005 8:29:05   
marty5
Čestitke!

Pri meni pa še nič .Že več večerov se poskušam umirit in osredotočit na dogajanje v trebuhu. Včasih se mi zdi, da zaznam kakšno valovanje, ampak sem malo v dvomih, če je to to ali se mi le zdi ....Upam, da jih bom prepoznala, ko končno bodo.

Sem pa tako neučakana

(odgovor članu Tina76)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Brcike
19.9.2005 8:36:21   
simonas
Marty5 v 17 tednu redko katera nosečka že čuti brcike. Je pa res, da lahko tisto valovanje pomeni premike . Nič skrbet. Ko bodo brcike boš vedela da je to to... zagotovo!

Jaz sem imela enake dvome - kaj pa če to ni to in sem čakala naslednjo brco, da se prepričam, če to res ni prebava ali kaj podobnega (pa ko ne moreš zgrešit, ker se brca čisto drugače občuti).

Zdaj pa nisem čisto nič več v dvomih, ker že prav pošteno brca in tudi čutim kako se obrača .

(odgovor članu Tina76)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?