|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dočakali smo ga!
28.12.2014 9:27:51   
Stanislava_
Sneg user posted image

Kaj boste počeli danes z njim in na njem?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dočakali smo ga!
28.12.2014 9:41:41   
RIJA*
nič. peglam kavč, pijem občasno kak aspirin in ne delam prav nič user posted image


(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dočakali smo ga!
28.12.2014 10:20:51   
LuLu
klasika.. po tiho povem vse kletvice, ki jih poznam, čakam, da neha padat, vesolju se zahvalim, da je danes nedelja in mi ni treba nikamor iti
lopate so pripravljene, zimska oblačila že mokra, iščem večje številke hlač za pubeca in rokavice, ker jih nisem pravi čas nabavila user posted image

isto, kot vsako leto torej

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dočakali smo ga!
28.12.2014 11:19:49   
malaMravljica
Eh nic, jaz sem vrgla par polen v kamin in gledam skozi okno, kako mi ljubi mozek pluzi dvorisce.

Aha, kaj bomo delal na njem. Sankali smo se ze vceraj, danes mali navija za smucat, sam ne vem kako bo to slo, po kosilu gremo skupaj na sneg, verjetn predvsem zmrzovat.

< Sporočilo je popravil malaMravljica -- 28.12.2014 11:23:13 >

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dočakali smo ga!
28.12.2014 11:23:08   
liliana
Nič posebnega ne bom počela, ker sta hčerka in mož na smučanju.....skidala sem ga že (v Prekmurju ga je malo, kakih 5 cm in tu pa tam še pade kaka snežinka).....tako da bom uživala v zimski idili ob gledanju snega skozi okno.....

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dočakali smo ga!
28.12.2014 11:49:45   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
Kaj boste počeli danes z njim in na njem?


Pustili ga bomo padat.

Smo ga šli preverit - še vedno je bel in mrzel in povsod ga je polno. user posted image

Tako da tudi pri nas se obvezna zimska oprema po prvi uporabi že suši. user posted image

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Dočakali smo ga!
28.12.2014 12:00:27   
noranate
Nič posebnega, skuham kosilo, potem pa spat, se me nekaj loteva user posted image . Otroci pa so zunaj, sam menim, da ne bodo dolgo, ker prav orkansko že piha veter in dela zamete....Bomo kar pred TV pa kakšne družabne igrice užgali, s toplim čajčkom in keksi user posted image

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Dočakali smo ga!
28.12.2014 12:58:04   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

klasika.. po tiho povem vse kletvice, ki jih poznam, čakam, da neha padat, vesolju se zahvalim, da je danes nedelja in mi ni treba nikamor iti
lopate so pripravljene,


Tudi jaz user posted image .

ZA službo je sneg adijo pamet...čez vikend in počitnice je pa prav fleten tudi v nižinah.

Mi smo se tudi že skepali in nadrsali eno turo.

In si oprali roke, ko smo prišli v stanovanje, tudi če je bil sneg snežno bel user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Dočakali smo ga!
28.12.2014 15:06:24   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

In si oprali roke, ko smo prišli v stanovanje, tudi če je bil sneg snežno bel user posted image user posted image user posted image


A preden ste šli na sneg, pa si jih niste oprali.....?user posted image



(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Dočakali smo ga!
28.12.2014 18:33:18   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

In si oprali roke, ko smo prišli v stanovanje, tudi če je bil sneg snežno bel


beli je ok... pri rumenem snegu pa je res treba roke dobro oprati user posted image

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Dočakali smo ga!
28.12.2014 21:01:21   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

In si oprali roke, ko smo prišli v stanovanje, tudi če je bil sneg snežno bel


beli je ok... pri rumenem snegu pa je res treba roke dobro oprati user posted image


Pri toliko beline ni potrebe, da skočimo ravno v rumenega user posted image .

Čez dva dni bo pa itak že ves rjav in se bo rumena skrila user posted image . Ampak tako je, tudi kužki morajo lulat...da si mi še lažje umivamo roke user posted image user posted image

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Dočakali smo ga!
28.12.2014 22:46:29   
nejcko
Čisto premraz je, da bi si dala kaj prida opravka s snegom. Tako kot vsako leto, čakam, da mine ... zima, namreč user posted image

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Dočakali smo ga!
28.12.2014 23:10:40   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

Čez dva dni bo pa itak že ves rjav in se bo rumena skrila user posted image . Ampak tako je, tudi kužki morajo lulat...da si mi še lažje umivamo roke user posted image user posted image


Ja, še dobro da kužki in mucke lulajo, da si nekateri vsaj takrat roke umivamo......

A pa mislite, da tisti, ki imajo kužke, mačke ali druge domače živali si morajo kaj več umivati roke kot tisti, ki hišnih ljubljenčkov nimajo.....?

ker jaz pri mojih sorodnikih in prijateljih, ki imajo psa ali mačko ne opažam, da bi si umili roke preden primejo keks ali kos kruha na mizi, kljub temu da so sekundo prej čohali svojega ljubljenčka...pes in mačka običajno sedita itak pri miziuser posted image ......res je pa, da so nekateri od njih obsedeni s čistilnimi robčki in bacili ter pranjem rok takoj, ko so izpostavljeni morebitnemu tveganju, kot je kidanje snega, obisk kafiča, trgovine, sosedov, sorodnikov.....njihov pes in mačka pa sta baje itak bolj čista kot človek....in mačka poliže roko svoji gospodarici, ta vzame keks....njami, kako je dobro....in ni nevarnosti kakršnekoli okužbe.......kakšna osnovna higiena neki......pes liže enoletnega otroka po celem obrazu, na drugi strani pa cel halo, ker se soseda nemarnica ni spomnila, da bi si umila roke, preden je njihovega sončka prijela za rokico, ker je bila zjutraj v trgovini, potem je šla kidat sneg in vmes je prijela še celo vrsto kljuk od vrat.....pes pa svojega nosu itak nikoli nikamor ne vtakne....

p.s. jaz pri kidanju snega, delanju snežaka, igrah na snegu VEDNO uporabljam rokavice, ne glede na belino ali rumenino snega.....tako da moje roke ostanejo na toplem in čistem.....



(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
28.12.2014 23:15:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Stanislava_)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Dočakali smo ga!
28.12.2014 23:17:54   
ronja
Snega se lotim z rokavicami, ker sem zmrzljiva. Danes sem poslala mulce same nadenj, opremljene s par kapami, korenčki in podobnim, da bi naredili snežaka, pa se baje sneg ni dobro sprijamal, tako da bomo skupaj ponovili. danes sva kuhala družinsko kosilo za dedijev rd in se nas je kar nabralo, tako da ni bilo časa za sneg. Jutri pa:).
Kaj bomo delali?
- "angle" kot rečeta punci angelčkom (ko se uležeš in mahaš z rokami
- stopinje - hodi za mano
- snežaka, seveda, baje celo družino...
- snežene živali (gosenico gotovo, ne vem kaj še drugega)
- sneženo mizico in stole
- sneženo potico
- sneženi sladoled
- če bojo za mogoče še iglu
- opazovali snežinke na črnem papirju/žametu
- šli v gozd in gledali iz katere smeri je pihalo, ko je snežilo

Mam še nekaj drugih na zalogi, samo se zdaj vsega ne spomnim, pa sem prelena, da bi šla po svojo beležkico:D. Ampak na ta način preživim to najbolj mrzlo (=grozno) zimo... Sem otrok poletja, ampak to ne pomeni, da se pozimi ne moremo zabavat, ne?;)

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Dočakali smo ga!
29.12.2014 8:21:20   
uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

Sneg user posted image

Kaj boste počeli danes z njim in na njem?



Nič. Zahvaljevala se bom, da pri nas sneži ravno enkrat na pet let. user posted image

Neki to vole vruče, in jaz sem med njimi.

Vajt šit skratka, razen tisti teden , ko peljemo uško ,pa še takrat smo večinoma po spa-jih in čajčkih.

Poletje pridi hitro in pridi vroče.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Dočakali smo ga!
29.12.2014 8:23:11   
petea
Ronja, samo glej, da si boste potem vsi temeljito zdrgnili roke. user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Dočakali smo ga!
29.12.2014 11:43:56   
Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

Sneg user posted image

Kaj boste počeli danes z njim in na njem?



Nič. Zahvaljevala se bom, da pri nas sneži ravno enkrat na pet let. user posted image

Neki to vole vruče, in jaz sem med njimi.

Vajt šit skratka, razen tisti teden , ko peljemo uško ,pa še takrat smo večinoma po spa-jih in čajčkih.

Poletje pridi hitro in pridi vroče.


Sem bolj tvoje sorte. Smo veseli, da smo na toplem, nikoli ne snezi, nikoli mraz.... ceprav nase razvajene riti zdajle ze zebe pri 10 stopinjahuser posted image .

POgresam pa tisti pogled iz toplega stanovanja na zasnezeno okolico. Prvi snezinke v letu, pogled na otroke, ki se zunaj v snegu igrajo.... seveda pod pogojem, da je moja rit not na toplemuser posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Dočakali smo ga!
29.12.2014 13:30:44   
uškinamama
Uf, ti zavidam hope. user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Dočakali smo ga!
29.12.2014 13:35:34   
ronja
Ronja, samo glej, da si boste potem vsi temeljito zdrgnili roke.

Haha, zdaj mamo luksuz, da ne lulajo vsi sosedovi psi po dvorišču:D. Pa itak majo rokavice:). Ampak ja, seveda umijemo roke, ko pridemo od zunaj not, ne glede na letni čas, ker vsaj moji brskajo po tleh ne glede na letni čas...

hope, ne nam zmrzljivkam skomin delat!

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Dočakali smo ga!
2.1.2015 15:11:25   
Izabelina
sovražm zimo, sneg, plundro, mraz...

otrok ne peljem ven na sneg, največ kar zmorem v tem času, ko je zunaj sneg je to, da gremo na dvorišče... na sneg jih pelje ati in se sankajo, delajo snežake, če njega ni ne gremo ven...
pa čeprou tašča mal zavija z očmi... mlajša hči se strinja z mano, starejša bi najrajš zuni v snegu jedla in spala...

jih pa zato ven peljem vsak dan, ko ni snega (tut, če dežuje)... tko, da mam čist samo mal slabo vest user posted image

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Dočakali smo ga!
3.1.2015 10:47:05   
alda
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

Čisto premraz je, da bi si dala kaj prida opravka s snegom. Tako kot vsako leto, čakam, da mine ... zima, namreč user posted image

enako

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Dočakali smo ga!
3.1.2015 11:11:32   
skuštrana
Ok, da smo si na jasnem, jaz sem totalno brr tip, zmrzljivo do konca in naprej ampak sneg je pa zakon! Ko se samo spomnim kaj smo kot mulci vse poceli na njem, pa proge za sanjkanje, pa drcanje v zakljih polnih sena... Nostalgija! V glavnem, nocem da moji otroci to ne dozivijo zato so na snego kolikor nam moznosti dopuscajo, imamo sreco ker nam je prvo manjse smucisce na 20 min z avtom ( ker pri nas snega ni, smrc), pa babica ga ima goro ;-). Ko je letos ( lani) padel prvi smo bili ravno pri mojih , cel dan se niso dali noter, pa to brez zimske opreme ker je nismo omeli s seboj... Ma, sneg je zakon!!!! Pac, dobra oprema da ne zebe in gremo!!!


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Dočakali smo ga!
3.1.2015 14:36:39   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: Izabelina

če njega ni ne gremo ven...
pa čeprou tašča mal zavija z očmi... mlajša hči se strinja z mano, starejša bi najrajš zuni v snegu jedla in spala...


Zakaj pa ne gredo sami, so še premajhni?



_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Dočakali smo ga!
4.1.2015 10:02:56   
Izabelina

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: Izabelina

če njega ni ne gremo ven...
pa čeprou tašča mal zavija z očmi... mlajša hči se strinja z mano, starejša bi najrajš zuni v snegu jedla in spala...


Zakaj pa ne gredo sami, so še premajhni?




4 pa 2 sta stari... zdej tavelko bi js pustila mogoče na dvorišče samo zadi za hišo, samo se moj ne strinja pravi, da je še premala (sej ma mogoče res prou, nimamo nič ograjeno, pa cesta je takoj zraven) kaj pa vem...

kdaj so šli otroci pri vas sami ven?


_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Obutev za po hiši
muška

kakšno obutev nosite poleti za po hiši/stanovanju

copate (51%)

crocse (10%)

japonke oz. natikače (11%)

bosa noga (25%)

nogavice (4%)


Število vseh glasov: 518

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!