|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dodatna luknja v pomivalnem kritu
1.10.2005 18:23:38   
Baldi
Ne hecam se user posted image , ob luknji, kjer je montirana pipa, bi potreboval še eno dodatno luknjo premera fi 26 mm ali fi 35 mm.

Predpogoji so:
  • postopek ne sme zahtevati demontaže korita, torej, luknja se mora izvesti na licu mesta,
  • pri izvedbi ne sme priti do kakršnihkoli poškodb in deformacij korita,
  • luknja mora biti pravilne oblike (okrogla)

Korito ni bilo ravno poceni, zato ne bi rad, da bi se zgodilo kaj nepredvidenega !!!!

Sicer za marsikoga nevsakdanje vprašanje, a resnično bi bil hvaležen tudi z informacijo, na koga naj se obrnem. Mogoče se je že kdo od vas, ali vaših znancev, srečal  s podobnim "problemom"...

LPuser posted image


< Sporočilo je popravil Baldi -- 1.10.2005 18:24:17 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dodatna luknja v pomivalnem kritu
1.10.2005 18:41:28   
Marogica
Sama nimam pojma (imam dve levi roki). Mogoče se obrneš na proizvajalce korit ali pa trgovine, kjer se prodaja gospodinjska oprema. Tam je sigurno nekdo, ki ti bo pomagal.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Baldi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dodatna luknja v pomivalnem kritu
1.10.2005 19:41:22   
rija
Jaz bom imela še dve taki "luknji" in sicer za dozator mila in pomivalnega sredstva. Naredil pa mi jih po "mojster za vse", ki opravlja vse vrste hišnih popravil. Kako? To pa je že višja matematika....
Ko jih naredi javim, če ne bo prepozno.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Baldi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dodatna luknja v pomivalnem kritu
1.10.2005 20:36:16   
Anonimen
Mogoče kakšen špengler? To je gospod, ki se ukvarja z raznoraznimi dejavnostmi v zvezi s plehom. Samo pod špengler jih v imeniku ne boš našel. Hmmm .... če se bom spomnila, bom napisala.

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dodatna luknja v pomivalnem kritu
1.10.2005 20:44:46   
Marogica
Splišni, si mislila kleparja? (spengler=klepar)

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dodatna luknja v pomivalnem kritu
1.10.2005 20:57:37   
Anonimen
Ja, mogoče, marogica. Ampak ne tisti, ki klepa avtomobile. Res ne vem, kako bi se mu reklo. Jaz poznam enega gospoda, ki take stvari dela. Mislim, vse, kar je v zvezi s plehom. Meni je naprimer naredil en tak plehnat vmesnik na balkonu, med ograjo in koritom mi je zemljo spiralo na balkon. Pa v hladilniku mi je naredil v vratih eno tako plehnato poličko in  zašvasal otroško kolo, pa očetu je že marsikaj v zvezi s plehom na vikendu naredil. Samo ne vem, če se mu reče klepar. Kaj pa železokrivec? Ta sicer kao krivi železo, to najbrž tudi ni to.

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Dodatna luknja v pomivalnem kritu
1.10.2005 21:08:18   
Marogica
Splišni, pri vseh ročnih spretnostih in obrtnikih se moje znanje konča, pa čeprav sem genialkauser posted image user posted image user posted image . Ne resno, pojma nimam, sem samo besedo prevedla.
Sem se pa spomnila, daje doma na korito za pipo luknjo kar mož zvrtal, vendar ga ne morem vprašat, kako.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Dodatna luknja v pomivalnem kritu
1.10.2005 21:15:10   
Baldi
U, pridne user posted image

Pozabil sem omeniti, da je pomivalno korito pločevinasto. Danes je na trgu že toliko različnih materialov, da je to verjetno potrebno povdariti. 

Splišni, verjetno bo kar klepar taprav izraz za zadevšne, ki jih ti omenjaš.

Marogica, a se ti ne zdi, da bodo čukasto gledali, če jih bom povprašal za dodatno luknjo...še posebej če pokličem firmo Blanco, ki je proizvajalec našega korita...pa še čez napis bo luknja user posted image

Rija, ti kar poročaj kako in kaj...kdaj ti bodo pa delali luknje user posted image  Kakšen mesec sem pripravljen počakat. Aja, iz katerega konca si...v tvojem profilu kraj ni naveden. Če je skrivnost, mi sporoči privat. Upam, da je vsaj tvoj mojster blizu Ljubljane user posted image

Če ima še kdo kako idejo, na plan z njo user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Dodatna luknja v pomivalnem kritu
1.10.2005 21:15:30   
Anonimen
Ja, je, klepar je, Marogica, imaš prav. Zdaj sem vprašala starše in pravita, da je in da dela tudi luknje v korita.

(odgovor članu Baldi)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Dodatna luknja v pomivalnem kritu
1.10.2005 21:23:00   
Baldi
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni
Ja, je, klepar je, Marogica, imaš prav. Zdaj sem vprašala starše in pravita, da je in da dela tudi luknje v korita.

A res, v skrajnem primeru te porufam, da mi daš njegovo številko. Kranj že ni tako daleč user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Dodatna luknja v pomivalnem kritu
1.10.2005 21:23:41   
Marogica
Baldi, verjamem, da bodo čudno gledali, saj sem jaz tudi čudno gledala, ko sem tvoj post brala. Ampak dandanes človek marsikaj doživi, pa so najbrž navajeni, na vsemogoča vprašanja, sploh takih kot sem jaz (popolnih fahidiotov).
Še dobro, da imam iznajdljivega moža, ker će ne bi mi trda predla.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Baldi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Dodatna luknja v pomivalnem kritu
1.10.2005 21:25:52   
Anonimen
O.K.

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Dodatna luknja v pomivalnem kritu
1.10.2005 21:32:30   
Baldi
Ja Marogica, saj imaš prav. Mogoče se bom res pozanimal.
Tudi jaz večino stvari naredim sam, ampak po koritu za 130 čukov, ne upam šarit...nimam jajc user posted image
Splišni, komu ti OKuser posted image  Upam, da meni in ne Marogici user posted image

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Dodatna luknja v pomivalnem kritu
1.10.2005 21:37:32   
Marogica
Baldi, si napisal, da je korito pločevinasto. Pa še z zlatom prevlečeno? za 130 jurjev? Če je pa tako, ti pa pridejo sigurno od tiste firme, domov luknjo zvrtat, pa še rdeč tepih razvijejo v kuhinji, pa še kosilo ti skuhajouser posted image user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Baldi)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Dodatna luknja v pomivalnem kritu
1.10.2005 21:38:22   
Gina
Baldi, zakaj pa rabiš še eno luknjo? Jaz sem imela tako korito, z odcejalnikom, od iste firme, samo sem rekla nikoli več. Sama svinjarija se ti notri nabira, pa ves čas moraš pucat...to ni zame.

No, sicer bom pa mojega vprašala malo kasneje, zdaj gleda film.

(odgovor članu Baldi)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Dodatna luknja v pomivalnem kritu
1.10.2005 21:39:32   
CIPRESA
Baldi to je kar malo težje ampak če želiš to narediti rabiš kronski sveder za rosfrej z njim lahko narediš luknjo ta sveder daš na vrtalko in potem...... srečno!!!!!!!!!

(odgovor članu Baldi)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Dodatna luknja v pomivalnem kritu
1.10.2005 21:41:37   
Anonimen
Evo, Cipresa ti jo z lahkoto zvrta.user posted image  Drugače pa je bil O.K. namenjen tebi, Baldi.

(odgovor članu CIPRESA)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Dodatna luknja v pomivalnem kritu
1.10.2005 21:44:55   
Gina
Matr sem jaz zadnje čase čudna.... zdaj sem šele videla, da govoriš o majhni luknji, ha ha...user posted image . To bi pa res lahko sam zvrtal, po moje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Dodatna luknja v pomivalnem kritu
1.10.2005 21:53:31   
CIPRESA
Ha,ha Spliš ...teh lukenj pa jaz ne vrtam.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Dodatna luknja v pomivalnem kritu
1.10.2005 21:56:46   
Baldi
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica
Baldi, si napisal, da je korito pločevinasto. Pa še z zlatom prevlečeno? za 130 jurjev? Če je pa tako, ti pa pridejo sigurno od tiste firme, domov luknjo zvrtat, pa še rdeč tepih razvijejo v kuhinji, pa še kosilo ti skuhajouser posted image user posted image

A se zmeniva, da jih ti pokličeš namest mene...jaz sem ZA vse to kar si naštela user posted image ...evo, pa še tebe povabim zraven user posted image

Gina, dodatno luknjo potrebujem, ker bi rad čisto vodo. Montirala bova sistem za prečiščevanje pitne vode...poleg običajne pipe bo nameščena še dodatna pipa, ki bo povezana z filtersko napravo locirano pod koritom.
Mogoče poznaš eSpring od Amway-a, ti si itak o vsem na tekočem user posted image . Naju z user posted image  je prečiščena voda prepričala. Imela sva priložnost preveriti pri kolegih. Ker moji sanjski pijeta skoraj izključno samo vodo...dve žolni user posted image ...sem, oz. sva pripravljena reskirat.  

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Dodatna luknja v pomivalnem kritu
1.10.2005 21:58:10   
ZARA
130 čukov !!???? Pozabi...jst tud majstra ne bi spustila zraven...

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Dodatna luknja v pomivalnem kritu
1.10.2005 22:03:27   
erika
Baldi, mi smo se tudi zanimali za tak filter (ta akcija nas ?e čaka) in so nam povedali na tisti firmi, da lahko vse montirajo oni.

lp

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Dodatna luknja v pomivalnem kritu
1.10.2005 22:09:05   
Marogica
Baldi, ni problema, jih pokličem. Vendar če se bom jaz z njimi pogovarjala, vam bodo še kuharja zraven poslali-iz strahu, da bolj "leve" od mene še niso srečali.
Ne resno-kot vidiš, ti je erika že dala dogovor-torej ti to le naredi ta firma. Pa imaš problem rešen

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Baldi)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Dodatna luknja v pomivalnem kritu
1.10.2005 22:09:28   
Baldi
Tukaj je link
http://www.supercena.com/I-BLANCO_MEGA_F_PLOSKA_VGRADNJA_510071___POLISH_SET 
...nima zlate prevleke user posted image

A res Erika. To bom pa preveril. Najbolje je, da se oni pozabavajo s tem, vsaj zame, delikatnim opravilom user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Dodatna luknja v pomivalnem kritu
1.10.2005 22:11:37   
Gina
A res, a pri am wayu (al kako se že napiše?). Jaz pa že en cajt razmišljam o filtru, ker naša čistilna ni ravno v bleščečem stanju, pa še kar nekaj let ne bo nove. Pa še firma je blizu... Kolk pa to stane? A pohvalijo? Jaz nobenega ne poznam, ki bi ga imel, žal. Zdaj imam itak navadno korito, pa lohk lukno zvrtam.user posted image

Aja, a veš, da sem jaz zelo čudaška. Celo življenje so me posiljevali z vodo, ker pač ni bilo denarja za kaj drugega, smo za stanovanje odplačevali, pa se mi je zagravžala. Moja mami je trdila, da je voda najboljša stvar na svetu, pa najbolj zdrava, pa tako....jo je spila na hektolitre. Ampak zdaj sem pa menda edina od slovenskih žensk, ki vode ne mara. Celo otroštvo zato nisem nič pila. Maksimalno 2 deci na dan. A veš, da še danes ne znam piti, se moram prisilit, se mi je pokvaril občutek za žejo. Zato pa pravim mamicam, ki silite otroke z vodo. Če slučajno opazite, da otrok ne pije dovolj, je to lahko zato, ker vode ne mara. Lahko naredite škodo, večjo kot s cukranimi sokovi. No, če vodo mara, potem ni blema, je vendarle najbolj zdrava. Še bolj zdrava je pa s filtrom. In jaz si ga bom itak slej ko prej omislila. To je pametna naložba.

(odgovor članu erika)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?