|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   G v Domžalah
27.10.2005 10:35:13   
Nomika
Lep pozdravček!

Jaz sem čisto nova user posted image  in naročila sem se na 1. gin. pregled. Že vrsto let hodim k dr. šelih martinec.
Vedno sem bila brez problemov, vseeno me pa zanima, ali ima katera kakšne izkušnje pri njej? Upam da dobre user posted image

lep pozdravček! user posted image

nomika
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: G v Domžalah
27.10.2005 13:02:32   
lilu
Živjo, najprej user posted image za user posted image .
Tudi sama hodim k njej in ti lahko rečem, da je zelo profesionalna. Ni sicer osladna in tako, vendar pa je meni ful lepo razložila vse, kar sem hotela vedeti. Tudi ko sva šla z mojim skupaj na nuhalno k njej, je njemu vse še bolj nazorno pokazala in povedala, tako da je bil nad njo čisto navdušen (pa čeprav ne prenese nobenih dohtarjev, pa še čist trd je bil, ko je videl tist "naš" mučilni stol user posted image ).
Razumem pa tvoje skrbi, saj sem jaz slišala marsikatero pripombo na njeno delo, vendar pa imam jaz z njo le najboljše izkušnje..ampak, saj veš, kako je-vsem ne paše ist dohtar.

No, sem se razpisala ful, ampak upam, da sem ti kej pomagala..Če pa še kej nucaš, pa le vpraši..

Lepo se imej, pa eno user posted image za srečo..


(odgovor članu Nomika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: G v Domžalah
27.10.2005 13:59:13   
lilu
Joj, čist mim..kaj pa je z njo narobe?Namreč jst hodim k njej pa se mi je vse do zdej zdelo ok..zdej sm pa čist paf, k si tko napisala, da ni nič ok z njo..a lahk napišeš kej več o tem, kaj je narobe z njo, ker me res zanima ( glede na to, da jaz hodim k njej pa ne bi rada vidla, da bi blo kej narobe)..
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: G v Domžalah
27.10.2005 14:08:02   
ursa_p
Ce gre za stvari za katere vas lahko tozi raje uporabita zasebno posto!!!

Pazite kaj pisete ... nikoli se ne ve!

Jaz hodim v Domzale k dr. Meglicevi (je cisto v redu), je pa zelo super dr. Strahova! user posted image

Lp, Ursa

(odgovor članu lilu)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: G v Domžalah
27.10.2005 17:31:35   
pomlad06
Žvijo!

Tudi jaz sem nova tu na RR. No, prebiram ga že kar nekaj časa, samo z včlanitvijo sem odlašala.
Sem drugič noseča user posted image  in obiskujem Kaliste v Domžalah. Tudi kot najstnica sem hodila k isti zdravnici in ker nisem bila preveč zadovoljna z njo sem začela obiskovati G. v Ljubljani. Ko pa sem 1. zanosila, sem ponovno prišla k dr. Martinčevi in sem bila zadovoljna z njo in tudi zdaj, ko sem v veselem pričakovanju (dogodek bo marca 2006) hodim k njen in sem povsem zadovoljna. user posted image  
Upam, da sem ti malo pregnala dvome o njej, ne skrbi in uživaj v nosečnostiuser posted image . Tudi moje kolegice hodijo k njej in nobena se še ni pritožila čez njo. Trenutno sta 2 kolegici nekaj tednov pred porodom, ena pa je konec avgusta že rodila in vse so OK.  

LP


(odgovor članu Nomika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: G v Domžalah
28.10.2005 8:40:10   
lilu
Pomlad06, hvala za te tolažilne besede..ja najbrž bo res samo to, da ma pač vsak svoj okus, velja tud za dohtarje.Jst sm tud z njo blazno zadovoljna user posted image
Čist mimgrede, jst mam tud marca naslednje leto rokuser posted image

Pozdravčekuser posted image

(odgovor članu pomlad06)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?