|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Slinček
18.10.2005 22:48:47   
Piškotka~
Zanima me kateri slinčki so najboljši pri hranjenju goste hrane. Pri nas smo vsi popackani po plenici. Zanimajo me takšni plastični oz. pvc ki baje zadržijo hrano in imajo nekakšen žepek. hvala za odgovore!user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Slinček
18.10.2005 23:33:39   
andrejaz
Jaz sem zelo zadovoljna s slinčki, ki sem jih kupila v H&M - so iz mehke plastike kot polivinil in imajo velik žepek

_____________________________

Naš sonček Mark se je rodil 30.8.2004, sončica Sara pa 4.8.2006

(odgovor članu Piškotka~)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Slinček
18.10.2005 23:39:27   
Anonimen
DM - cca. 800 SIT. Ful velik, plastificiran, s predalčkom, ga ne zamenjam za nič. Po vsakem obroku ga umijem z vodo, ga dam sušit in pri naslednjem obroku je že suh. user posted image user posted image

(odgovor članu andrejaz)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Slinček
19.10.2005 0:00:22   
piščanc
mi smo pa bolj živi in veliki slinčki nekako ne palijouser posted image

najbolj mi odgovarjajo tisti, ki jih je sedem v paketu in so 'kao' za vsak dan, dobijo pa se v sparu, dmu. spodaj so plastificirani, zgoraj pa je blago z medvedki.

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Slinček
19.10.2005 7:11:21   
Lunca1
Jaz sem ga pa kupila v Toysu, ima dolg rokav in je iz frotirja. Je itak edini ki je zaflekan, ampak ima edini ta namen.user posted image

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Slinček
19.10.2005 7:14:12   
Marogica
Mi uporabljamo slinček iz trde plastike, ki ima spodaj še "predalček", da mu vsa hrana ne pade ali steče po oblekah. Sem zelo zadovoljna, ker ne premoči, pa še takoj se ga ščisti in je vedno pri roki. Sem ga pa kupila v Sparu od Chicco.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Piškotka~)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Slinček
19.10.2005 7:25:01   
Anonimen
Ja, mi smo imeli tudi tega plastičnga. Prodajajo ga tudi po vseh otroških trgovinah in sploh ni drag.

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Slinček
19.10.2005 8:44:22   
Piškotka~
Dečve hvala ga bom kupila!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?