|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   rižolino in dojenje
28.10.2005 13:04:11   
joca
Moj sonček je star 4,5 meseca in se še vedno zbudi dvakrat na noč. razmišljasla sem da bi mu zvečer začela dajat rižolino ampak nevem kako. ali ga naj naredim z svojim mlekom ali kako? kdaj mu ga naj dam? sedaj imama obrok ob 19 in nato ob 21 zadnji pred spanjem. ga naj pozneje še podojim ali mu naj dam kot zadnji obrok?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: rižolino in dojenje
28.10.2005 13:08:02   
vesna fž
jst sem mu ga naredila s svojim mlekom in mu ga dala za zadnji obrok pred spanjem ampak se je še vedno zbujal 2x na noč ni nč pomagal da bi dlje spal.

lp


_____________________________


<
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: rižolino in dojenje
28.10.2005 13:22:48   
darjatimci
Pri nas je bilo isto,ni mi ga uspelo s to foro prelisičit.

(odgovor članu vesna fž)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: rižolino in dojenje
28.10.2005 14:27:37   
anitaz
Pri nas tudi ta fora ni užgala user posted image

(odgovor članu darjatimci)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: rižolino in dojenje
28.10.2005 16:11:44   
rikica
Jaz sem ji naredila kašico,ki se naredi z vodo,ampak tudi ni nič dalje spala.Probaj pa boš videla.

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: rižolino in dojenje
28.10.2005 21:03:39   
Pi-kica 1
No pri nas pa je pomagalo. Spal je celo noč. Naredila pa sem mu ga z adaptiranim mlekom. Se mi ni ljubilo mojega pumpati.

LP

Pi-kica

(odgovor članu joca)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: rižolino in dojenje
28.10.2005 21:30:22   
b.nika
Jaz sem mu začela dajati kašice pred spanjem okoli 5. meseca, pa mi tudi ni ratalo, da bi prespal celo noč.Sedaj je star dobrih 6 mesecev, pa mu dam okoli 8.ure kašico, se podojiva in je sit do 8.ure zjutraj.Vmest se mi zbuja, ampak ga potolažim z dudo.
Kašice pripravljam s svojim mlekom ali pa z vodo.

(odgovor članu joca)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: rižolino in dojenje
28.10.2005 21:39:45   
sand
Tudi pri nas je pomagalo,midva se najprej podojiva, potem pa še kašica z adaptiranim mlekom ali vodo in mali spi od 19.30 do okrog 4.h, če vmes kej pojokca mu dam dudo.Mali mora bit res sit, potem je zadovoljen in pančka. To delava od 6m in res pomaga.Lp Sand 

(odgovor članu b.nika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?