|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Postopek IVF?
27.10.2005 13:19:56   
anja 26
Pozdravčekuser posted image

Prav zdaj sem od G in dobra novička v četrtek 3.11.2005 imava pri dr. Rešu razgovor za IVF.user posted image user posted image user posted image

Me zanima če je katera imela pri dr. Rešu IVF in koliko časa to traja da pride do postopka (mesec , dva)??

Prebrala sem da v MB so se punce naročile že aprila in prišle na vrsto šele novembra, A je pri dr. Rešu kaj prej?

Lep prosim za odgovore, sploh ne morem verjeti da je user posted image tako blizu.


LP, anja 26
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Postopek IVF?
28.10.2005 8:51:14   
GoYa
Pri Rešu boš kot samoplačnica lahko takoj na vrsti, torej že novembra, če masta razgovor 3.11.

(odgovor članu anja 26)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Postopek IVF?
2.11.2005 19:46:12   
Kalina
Tako je GoYa! user posted image

Vi sam GoYo vpraste, ce vas karkoli zanima, ona je VSEZNALKO! user posted image


_____________________________

...potem so mi jo otrplo in jokajočo položili v naročje.
Prvič sem jo stisnila k sebi in jo poljubila.
Instinktivno se je umirila in me popolnoma zasužnjila s svojim laskanjem moji moči.

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Postopek IVF?
2.11.2005 19:54:45   
GoYa
Te bom jst za ušesa, mala frikica user posted image . Al pa takole user posted image

(odgovor članu Kalina)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Postopek IVF?
2.11.2005 20:07:44   
Sulfinija
Ojla!!

Jaz sem bla dana na čakalno listo za IVF v juliju v MB vendar tale mesec pričakujem pošto kajti dobivajo jo sedaj lepo junijske in začnejo ta meec z terapijo in pripravami.Torej meni je moja zdravnica rekla,da se vidimo decembra torej takrta bo razgovor in pričetek terapije,če bo seveda treba.

Mojca

(odgovor članu Kalina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Postopek IVF?
3.11.2005 10:35:49   
Skorpija
Tudi meni je Reš rekel, da bi prvi transfer imela decembra če bi bila samoplačnika, tako da boš kar takoj na vrsti!

če pa greš na postopek preko zavarovalnice... No, jaz imam čisto prvi razgovor šele januarja, tako da... Morda ob letu osorej user posted image

_____________________________

Kdor si upa, za trenutek izgubi tla pod nogami. Kdor si ne upa, izgubi življenje!

(odgovor članu anja 26)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Postopek IVF?
3.11.2005 12:18:32   
Anonimen
Anja26, drzi se in srecno v postopku!!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Skorpija)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Postopek IVF?
3.11.2005 15:05:00   
anja 26
Neverjetno prejšni teden je dr. Reš toliko govoru o IVF, danes ko sva bila pri njemu in sem imela UZ (12 dan po user posted image ) je tip kar pozabu ko je videl 3 folikle. Ko sva ga vprašala kaj pa IVF? Naj še malo user posted image  , naj pridem na pregled po praznikih, če nebo še nič in se bomo takrat pogovarjali.

Človek ostane kar brez besed,... kaj mislite na touser posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Postopek IVF?
3.11.2005 15:09:42   
Skorpija
Hmmmmmm, ja ne vem, zaradi česa vaju je pa hotel dat na IVF? Slab spermiogram ali kaj drugega? In če slab - kako slab? Mogoče je pa zaradi toliko foliklov videl možnost, da bi šlo po naravni poti... Ne vem, ker pri naju je čisto jasno, da ne bo šlo in ti težko točno povem, zakaj je tako mislil. Je pa Reš vsekakor zelo realen človek in če ne bi bilo možnosti za naravno pot mislim, da bi vama to zelo odločno povedal - vsaj nama je...

Kakorkoli, kar pogumno med rjuhe, na mizo, v banjo ali karkoli že, pa neobremenjeno uživat! En mesec bo hitro minil!

_____________________________

Kdor si upa, za trenutek izgubi tla pod nogami. Kdor si ne upa, izgubi življenje!

(odgovor članu anja 26)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Postopek IVF?
4.11.2005 7:26:12   
anja 26
Najbrž zaradi rezultatov laparoskopije???

Konec septembra sem imela laparoskopijo in so ugutovili da imam levi jajcevod neprehoden (pri HSG lani decembra pa je bilo vse prehodno), spermiogram je bil 2 x ok. Pol sem jemala klomifen in smo spremljali ciklus in vedno samo en folikl, M sem imela vedno redne na 26-28 dni.

Kot sem napisala so bili včeraj vidni 3 folikli in to en na desni strani in dva na levi (? kako če pri laparoskopiji so ugotovili da je levi neprehoden?).

Pa bova še naprej user posted image user posted image , pa po praznikih naprej okoli dr.

Lep pozdravček

Anja 26user posted image user posted image


(odgovor članu Skorpija)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Postopek IVF?
4.11.2005 7:30:41   
anja 26
Ko sem inela laparoskopijo konec septembra so ugotovili da je levi jajcevod neprehoden (pri HSG pa je bilo vse uredu). najbrž zardi tega je govoru o IVF.

No, saj če nič nebo je povedal da po praznikih pa se bomo o tem pogovarjali.user posted image

Do takrat pa pridnouser posted image pa bo že.


LP,
Anja user posted image user posted image

(odgovor članu Skorpija)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Postopek IVF?
4.11.2005 10:48:54   
Skorpija
Hja, če je bil spermiogram Ok, potem najbrž Reš še vidi možnost za naravno zanositev, kar je čisto OK! Pa če je videl folikle v prehodnem jajčniku, to pomeni, da bi šlo, ne?!

Brez skrbi, uživajta in vso srečo vama želim - pa ne pozabit, da je predpraznični čas čaroben user posted image

_____________________________

Kdor si upa, za trenutek izgubi tla pod nogami. Kdor si ne upa, izgubi življenje!

(odgovor članu anja 26)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.
Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?