|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mojca9000 ponovno med vami!
18.11.2005 10:03:43   
Sulfinija
Pozdravljene punce!!

Po dolgem času se vam spet oglašam ste me kaj mogoče pogrešale?Namreč od petka zvečer sem bila v bolnici na opazovanju in strogomirovanje sem imela.
Zvečer v petek se je pojavljal zelo grd rjav izcedek in mož me je odpeljal na urgenso,kjer me je sprejel prijazen zdravnik in me priprvail na tri možnostri ali na spontani splav,ali izvenmaternična nosečnost,ker je bilo zelo malo včerke videti.No in dobila sem tabletke spasmex in strogo sem mirovala in vsaki drugi dan so mi jemali kri,in k sreči se je dobro izteklo hormon mi je lepo naraščakl in s tem je bilo dojkazano,da se bo moja nosečnost nadaljevala oz.razvijala v maternici.
Včeraj zvečer mi je delal spet uz in moja vrečka je lepo zrasla vendar plodeka še ni bilo videti,vsaj včeraj ne.Vendar mi je rekel in tudi moja G da naj ne skrbim kajti če je hormon v krvi rastel bo vse okej,in izcedeke je bil pač še nek ostanek od moje M in sedaj je vse ok in sem šla danes domov.Rekel mi je naj se izogibam hoji,vožnji po makedamu naj bolj počivam ni nujno da celi čas ležim naj le mirujem in naj se ne naprezam in naročil me je na pregled naj grem k svoji G že na koncu drugega tedna in ne 30.11 kot sem naročena naj grem lpeo tja z odpustnico.Drugi teden bom jo poklicala in se boma zmenili kako dalje.
No doima imam spasmx in pa svečke za prebavo sem morala nabaviti ker imam malo moteno prebavo in me je včeraj ful matralo in tudi folno lepo papcam.
Končno sem spet med vami in sedaj se bom lepo možeku pustila razvajati in cartati.

Lepo se imejte in v mislih bodite z menoj.

Mojcauser posted image user posted image user posted image 6t in 5dni

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mojca9000 ponovno med vami!
18.11.2005 10:17:30   
fipi
Dobrodošla user posted image user posted image user posted image . Ja malo mi je čudno bilo, da te ni, saj si bila skoraj vsak dan na RR.

Zdaj pa le počivaj, pa pazi na svojo pikico. Iste težave sem imela jaz. Mi je G. rekel, da moram ležat in noge gor po zidu držat user posted image user posted image user posted image  in sem ga ubogala, drugače ne vem kako bi se končalo.

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mojca9000 ponovno med vami!
18.11.2005 10:22:29   
Špela100
Mojca9000 ja jaz pa sem te pogrešala, no sem vesela, da je vse ok in držim pesti da bo pikica zdržala do konca. Pusti se cartati in počivaj. Držim pesti.
Z mano pa ni vse tako ok, no lahko si prebereš pod julijkami.

čao

(odgovor članu fipi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mojca9000 ponovno med vami!
18.11.2005 11:41:28   
vika1
O,Mojca, ka san te pravila:POČIVAJ!!!!!!!!
Znaš ka je bilo z mano? Za to te pravim,POČIVAJ,pa bo vse dobro!!!!
Držim pesti!

L.P.Vika

_____________________________

Mi pa imamo že 5 sončkov
pa še PRAVEGA PSA,čivavo!!!!


(odgovor članu Špela100)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Mojca9000 ponovno med vami!
18.11.2005 22:08:59   
Naty_ka
Mojca, lepo da si zopet z nami in da je vse v redu. Sem vesela zate.
Upam, da bo tako tudi do zadnjega dne nosečnosti. Samo ti povem, da so ti zadnji dnevi resnično pasji, ker ne veš kdaj bo prišel tisti konec.
Zato pa, uživaj in pusti se razvajati.
Pa, pa.

_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

(odgovor članu vika1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?