|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   trak za nošenje otroka
29.11.2005 12:27:03   
April
me zanima kako priporočljiva je ta zadeva. Naj bi bil uporaben do tretjega letauser posted image .

V kengurujčka ga pri sedmih mesecih že težko spravim. Ker ga rada nosim pri sebi  bi mi takšen trak prav prišel.

Ampak za en kos blaga je pa 19000 sit user posted image , kolikor stane pri štorklji mal preveč.

A ga ima katera doma, se ga splača kupit?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: trak za nošenje otroka
29.11.2005 12:47:22   
Magi*
jaz ga imam in je za nas nepogrešljiv. smo kupili tudi "high tech" nahrbtnik, pa noče bit not niti sekundouser posted image .

Zarja je stara 11 mes. in ima malo več kot 10kg in jo še zlahka not nosimo. predvsem pride prav, ko je tako vreme in z vozičkom nikamor ne moreš, ali pa v gozdu... pa doma... nam se je vsekakor ta nakup splačal.

nikoli pa ne veš, ali bo tvojemu otroku všečuser posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 2
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
Za družine BREZPLAČNO (od 15. do 22. maja)
Na pobudo ZPMS bo kar 40 muzejev in galerij po vsej Sloveniji, v tednu družin, med 15 in 22. majem 2024 (ali pa na določ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?