|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj ste začele pridobivat na teži
20.4.2006 15:23:32   
mirjanajelenko
zanima me kdaj ste začele pridobivat na teži  kateri mesec nosečnosti.... malo cvikam jas sem v tretjem mesecu pa sem 5 kg shujšala,   popravem se zredijo kako  ste vi pridobivale ali izgubljale na teži

in kako smo drugače


_____________________________

prvi sonček 25.11.2006 Hčerkica
[img]http://tickers.baby-gaga.com/p/dev319pr___.png[/img]
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kdaj ste začele pridobivat na teži
20.4.2006 15:27:03   
Zasanjana
Evo, jaz sem konec 7. tedna in sem shujšala za en kg.user posted image
Nič se sekirat, se bomo že zredile.V katerem tednu pa si?

(odgovor članu mirjanajelenko)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kdaj ste začele pridobivat na teži
20.4.2006 15:28:54   
muki1
Prvo nosečnost sem bila zelo pridna, sem počasi pridobivala na teži in sem se zredila 9 kg ( čeprav imam na sumu, da so kake 2,3 kile šle gor že do prvega tehtanja pri g.)
Pri drugi nosečnosti - to je zdaj, pa sem se začela rediti takoj, ko sem zagledala user posted image  na testu. Brez zafrkancije. Sem bila na dieti kakšen mesec ( 3md), ko pa sem zanosila, in kao nehala hujšat, pa je kar začelo naraščati. Sem že 4 kile pridelala. Pizuser posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu mirjanajelenko)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kdaj ste začele pridobivat na teži
20.4.2006 15:52:43   
kapesanta
Do 13T shujšala za 3kg, potem pa do 22T +3, do 26T +3, do 28T +2, upam da bo do 30T tud sam +2 user posted image

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
20.4.2006 16:22:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kapesanta)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kdaj ste začele pridobivat na teži
20.4.2006 16:26:39   
lenika
Jaz sem bila pred nosečnostjo po merilih moje ginekologinje presuha in mi je prve mesece full težila, da se moram zredit in tako sem uspela do petega meseca pridobit 3 kilograme. Od takrat naprej pa je šlo strmo navzgor in jih imam sedaj v 9. mesecu +15.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kdaj ste začele pridobivat na teži
20.4.2006 16:44:44   
mojca75
jaz sem na začetku shujšala 3 kg, potem v drugem mescu pa sem počasi pridobivala po kg na mesec no zdej v zadnjem mal hitrej... danes 20 dni do PDP imam 10 hkg več, sam ne štejem tistih treh, no če pa bi tiste upoštevala jih imam pa sam 7 več.

Je pa res da nikol nisem bila kaka tvigica niti bajsika, tam kak kg nad optimumom.
zgledam tko kot da bi žogo požrla - vse mi je šlo v trebuh "žogico" ...se nič ne pritožujem!

Mojca

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kdaj ste začele pridobivat na teži
20.4.2006 16:51:45   
stuhica
ojla,

nč se ne sekiri če si shujšala jih boš kmalu nazaj dobila!

Jaz sem tud na začetku shujšala za 4 kg, ko sem bila nazadnje pri G konec marca sem jih imela od -4  že +3, sedaj sem pa pomoje že krepko čez svoje kg, ki naj bi jih imela pred zanositvijo. sem  pa  user posted image  24t in4dni.

V torek mam pregled pa bomo vidl kolk bo tehtnca pri G pokazala Upam sicer da ne preveč k so bli zdej prazniki in vseh tistih dobrot čovek res ni mogel samo gledat ?!

lep pozdrav

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kdaj ste začele pridobivat na teži
20.4.2006 18:24:14   
sašaš
Jaz sem začela pridobivati na teži po 15. tednu - do takrat sem "držala" svojo. Zdaj jih imam +6,5!

_____________________________

ČebELA je k nama priletela 20. 7. 2006

(odgovor članu mirjanajelenko)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kdaj ste začele pridobivat na teži
20.4.2006 21:54:48   
mirjanajelenko
malo sem pozna sem v 12 tednu ok samo da je vse vredu
hvala


_____________________________

prvi sonček 25.11.2006 Hčerkica
[img]http://tickers.baby-gaga.com/p/dev319pr___.png[/img]

(odgovor članu sašaš)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kdaj ste začele pridobivat na teži
20.4.2006 21:58:17   
Anonimen
Jaz sem začela pridobivati na teži eno leto predno sem zanosila in 10 kil.user posted image
V prvih treh mesecih nosečnosti pa sem se zredila 3 kile, čeprav sem se potem na prvem pregledu zlagala, da se nisem še nič. Tako sem imela potem 3 kile v dobrem, pa še tako me je G skozi nap... pa še neki.

(odgovor članu mirjanajelenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kdaj ste začele pridobivat na teži
20.4.2006 22:08:53   
matahari
In pol se ene sekirate...jaz sem v 19 tednu in imam že 8 kg več..5 kg sem dobila v prvih 3 in pol mesecih ker mi je bilo ves dan salbo in sem stalno jedla..je pa sestrična v prvih treh mesecih stalno bruhala in shujšala 12 kg..jaz bi se na njenem mestu ful sekirala pa je na srečo vse ok..zdaj počasi pridobiva na teži...v drugi nosečnosti sem se zredila za 26 kg..zdaj pa upam, da bom zdržala in pazila, ker sem se po drugem porodu skoraj fentala, da sem shujšala na svojo kilažo..user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kdaj ste začele pridobivat na teži
20.4.2006 22:19:38   
cmokec
Težo sem začela pridobivat, oz. blje rečeno - rediti sem se začela čisto takoj. Malo mi je dalo tudi prenehanje s kajenjem. Sem dobila pa vsak mesec +2 kg = na kocu sem jih imela + 18kg.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu matahari)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kdaj ste začele pridobivat na teži
21.4.2006 7:21:58   
najina pikica*
jst sm se najbolj zredila v začetku nosečnosti in to od 1t pa do 19t,po 19t pa sm pridobivala prb.1kg na teden,tko da sem do sedaj  že pridelala 68 kg(štartala pa iz 50kg)user posted image

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kdaj ste začele pridobivat na teži
21.4.2006 7:39:10   
klaja
Moja teža je najbolj naraščala od začetka, pa vse do 23. tedna, pridobila sem kar 10 kg. Sedaj do 28. tedna pa sem pridobila samo 1 kg, torej skupno 11 kg. Upam, da bo šlo sedaj tako počasi tudi naprej.

(odgovor članu najina pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kdaj ste začele pridobivat na teži
21.4.2006 7:55:00   
Anonimen
takoj :) nč nism hujšala :)

(odgovor članu mirjanajelenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kdaj ste začele pridobivat na teži
21.4.2006 8:10:42   
MegiT
Tudi jaz nisem nič kaj hujšala na začetku. Kilogrami so šli počasi, a konstantno navzgor. Največ, 3 kg, sem se zredila tam okoli 6 meseca. Zdaj, 9 dni pred PDP-jem imam 10 kg plusa. Sem, kot da bi pojedla medicinko. user posted image


_____________________________

Samo dva načina sta, kako živimo svoje življenje.
Eden je, da se nam nič ne zdi čudežno.
Drugi pa, da je čudež prav vse.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kdaj ste začele pridobivat na teži
21.4.2006 10:02:33   
pikicaa
Tudi jaz sem se začela rediti na začetku, sedaj proti koncu pa bolj malo. Ampak sem na začetku v treh mesecih pridelala 8kg.

(odgovor članu MegiT)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?