|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   virus ali zobje ali kaj zdaj???
19.12.2005 19:10:40   
bobek05
Zdaj ko nimamo več vročine, ko je tudi nosek že boljši, mi faše drisko!!!!!!!!!!!!!! To je za pop... user posted image Ful je tečen, blazno utrujen (ko vstane je 1 uro pokonci in spet zaspan), sadja je danes ful malo pojedel, zelenjave nič (pa sem mu ful dobro skuhala cvetačo+brokoli+kolerabico) user posted image , še mleka je ful malo pojedel - zvečer npr. samo 80ml.. Silit ga ne morem... Med hranjenjem (mlekca) joka user posted image Naredi nekaj požirkov, se obrne vstran, da cucelj ven pade ali pa ga sam ven porine, pa v jok, ko mu pa dam cucelj nazaj v usta pa dalje je user posted image (to dela zdaj eno par dni, tak da to ni današnja pogruntavščina)...
Sploh ne vem več kaj naj user posted image user posted image Sem pomislila na kakšen virus (od ponedeljka poln nosek - v petek vročina - danes driska)... pa tudi na zobek (pa ni nobenega na vidiku - niti belih dlesnih nima user posted image ).. kako dolgo npr. po vročini pride zobek ven? menda ne traja tako dolgo user posted image

Silim ga tudi s čajem (ker vem, da je zaradi driske bolj dehidriran), pa še tega noče preveč pit (četudi ga ima drugače ful rad).. Dala sem mu tudi posušene borovnice za pit, pa je tak jokal in se branil, da se mi je srce paralo...

Kaj ima grlo vneto ali kaj? V torek mu ga je gledala, pa je bilo še vse OK.

Pa ni mi jasno, ker je npr. včeraj bil nadnaravno dobre volje, danes pa čist kontra..

Čisto sem že izčrpana (moje bolezensko stanje se počasi izboljšuje - vsaj grlo me več tak ne boli)..

Jutri imamo 3.cepljenje, pa močno dvomim, da ga bomo imeli..Bomo pa se vseeno šli pokazat, ker želim, da se vse to konča..

Vse skupaj je čudno... Še v torek so mu jemali kri in urin in izvidi - SUPER!!! Zdaj pa vse to... user posted image user posted image user posted image

Bomo vidli, kaj bo jutri rekla pediatrinja...

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: virus ali zobje ali kaj zdaj???
19.12.2005 19:19:20   
bobek05
P.S.: v petek sem mu zaradi vročine dala 2 svečki (v razmaku 8-ih ur), ampak kaj lahko od tega dobi drisko??? 3 dni potem ko sem mu jih dala??? user posted image

P.S.S.: poliva še tudi vedno dosti (skoraj po vsakem hranjenju in običajno samo po mleku) - začelo pa se je pred 14-imi dnevi... (ko smo se šli kopat v kopališče)

P.S.S.S.: nima nobenih flekov po telesu

P.S.S.S.S.: pred malo več kot 14-imi dnevi smo začeli uvajat zelenjavo - bi lahko bilo to krivo? user posted image  

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: virus ali zobje ali kaj zdaj???
19.12.2005 19:32:09   
Anonimen
bobek, boga si mi ... res...ker vem, kako je to hudo...smo mi na istem, pa ne vem, kaj narest. S tem, da imamo mi problem nočnega spanja.
Bi rekla, da so zobki.
Bi rekla, da bo minilo.
Bi rekla, da je vse skupaj...tvoj prehlad, njegov prehlad...
Zakaj driska pa ne vem user posted image
Sicer pa imate jutri posvatovalinco, pa ti kar lepo vprašaj...

Držim pesti user posted image

(odgovor članu bobek05)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: virus ali zobje ali kaj zdaj???
19.12.2005 20:08:10   
total
Baje se razhajajo trebušne viroze,mogoče jo pa ima,saj bo bolje,cepljeni sigurno ne boste.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: virus ali zobje ali kaj zdaj???
19.12.2005 21:57:37   
sabini
Oj evo pri nas je isto kot si ti napisala jz sem bila bolana in je dobil od mene. Tud ni rekla danes ko sem ga šla pokazat kaj bi lahko bilo imel je drisko popoldne tako da ne vem. Pravi pediatrinja da če bo več kot 39 naj prideva nazaj in to traja že skoraj 5 dni. Jz tud ne vem kaj bi ,ne smem mu dajat Calpol ker ima premalo vročine 38.o tako da ponoči skoraj nič ne spi zvečer zaspi do polnoči enkrat mal je vesel mal dobre volje mal joka noče pit čaja, samo mleko , noče jest star je pa 7 mesecev Tako da lahko samo čakam in upam da bo boljš. Upam da se naši sončki hitro pozdravijo.user posted image   Vročina mu pa skoz skače .

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: virus ali zobje ali kaj zdaj???
19.12.2005 21:58:51   
sabini
Aja še to pomoje driska zato, ker pije samo mlekouser posted image

(odgovor članu sabini)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: virus ali zobje ali kaj zdaj???
20.12.2005 16:41:51   
sabini
oj bobek in kako je pri vas?No mi imamo 6.bolezen danes so se pojavile pikice in to je to . Upam da se čim prej pozdavite.

(odgovor članu sabini)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: virus ali zobje ali kaj zdaj???
20.12.2005 18:30:56   
bobek05
Nič pikic. Pediatrinja je rekla, da je viroza user posted image 1 teden smo v "izolaciji" - ne smemo nikamor, pa nihče ne sme prit k nam.. Grlo ima vneto, zato joka med hranjenjem, vsi znaki (kot driska, malo hrane, prej vročina itd.) so povezani z virozo... user posted image user posted image user posted image

Dala sem mu kapsule proti driski, pa Daleron proti bolečinam... Upam, da bo se bo čimprej pozdravil..

Sabini, držim pesti, da boste tudi vi čimprej zdravi user posted image

(odgovor članu sabini)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj bi moral biti otrok v postelji ob de...
Če malček ostane pozno pokonci, je vse zmedeno. Ni vseeno, ali gre otrok spat okoli devete ure ali ko mu paše.
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?