|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bolniška očeta, ko je bolna mama še na porodn...
18.12.2005 20:13:38   
Soncnica
Hoj!

Še vedno sem na porodniški, pa sva oba z malim Jašo tako zbolelauser posted image user posted image user posted image , da sama ne morem skrbeti zanjuser posted image . Zanima me ali lahko mož dobi bolniško za nego otroka ali družinskega člana in kakšen je postopek

lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: bolniška očeta, ko je bolna mama še na po...
18.12.2005 21:05:48   
violinski
Dobi lahko dopust za nego družinskega člana in sicer največ 7 dni na leto. Moj mož ga je dobil zame tako, da je šel k svoji osebni zdravnici in razložil situacijo.

(odgovor članu Soncnica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: bolniška očeta, ko je bolna mama še na po...
19.12.2005 9:10:04   
*goldfish*
No, naš primer je malce drugačen:
Mali je ful zbolel in je trebalo hoditi k enemu zdravniku, pa k drugemu. Skratka sama ne bi zmogla. Pa sva pediatrinjo vprašala, če lahko on si bolniško vzame, pa mi je rekla, da dokler je mamica na porodniškem, si očka ne more vzeti bolniške za otroka.

Kako pa je z dopustom za nego otroka pa user posted image

(odgovor članu violinski)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: bolniška očeta, ko je bolna mama še na po...
19.12.2005 9:33:39   
mojcapr
Jaz sem bila lani na porodniški in sem si poškodovala koleno, tako da nisem mogla skrbet za tamalo. Moja osebna zdravnica mojemu možu ni dala nege za mene, pediatrinja pa mu je dala 14 dni nege za otroka. Tako da vprašaj pediatrinjo.

(odgovor članu *goldfish*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: bolniška očeta, ko je bolna mama še na po...
19.12.2005 9:41:49   
malika
V kolikor sta poročena gre, drugače ne!

pri nas se je zgodilo, da sem bila noseča in žal s kupom težav, tamali je zbolel in ati ni dobil bolniške, ker nisva poročena user posted image  . Pa je vzel dopust.

_____________________________

Izberi si luno za cilj in tudi če boš zgrešil, boš še vedno pristal med zvezdami

(odgovor članu mojcapr)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: bolniška očeta, ko je bolna mama še na po...
19.12.2005 11:18:21   
violinski
Mana, oče ne more dobiti bolniške za otroka, če je mati na porodniškem, dobi pa lahko dopust za nego družinskega člana - mame - če zboli ona. Ne glede na to, da je na porodniškem.

(odgovor članu *goldfish*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: bolniška očeta, ko je bolna mama še na po...
19.12.2005 11:32:13   
MarijaPo
malika - grdo so te tole s porocenim/neporocenim parom... po zakonu je namrec izvenzakonska skupnost izenacena z zakonsko.

(odgovor članu violinski)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: bolniška očeta, ko je bolna mama še na po...
21.12.2005 17:31:14   
Soncnica
hoj!
ja to je res natega; poročeni pari so enaki parom v izvenzakonski skupnosti in tu zakonsko ni nobenih razlik.

Glede bolniške za očeta, ko je bolna mami še na porodniški je pa tako: Imeti morata isto stalno prebivališče pa se lahko dobi dopust za nego družinskega člana. Ampak moj dragi je že v torek zjutraj tako zbolel, da je dobil bolniško kar zase. Zdej smo bolni vsi trijeuser posted image

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?