|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prenosne posteljice
28.12.2005 20:23:27   
Uršy22
Ojla!
Mene pa zanima kakšne izkušnje imate z prenosnimi posteljicami???
A se dajo uporabiti tudi za vsak dan, ali izključno kadar smo na potovanju ali podobno...torej le za par dni?
Kakšne posteljice pa ve uporabljate?
Z dragijem hočeva kupiti posteljico, pa nama je bila ena prenosljiva zelo všeč, samo nisva glih ziher da je primerna za vsak dan. Želiva pa  user posted image  umogočiti lep spanec. 

Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prenosne posteljice
28.12.2005 20:27:44   
Anonimen
mi jo mamo sicer za potovanje pa tut za vsak dan za dnevno spanje pri babi kjer je v varstvu. kolegica jo je mela tut za vsak dan samo navadn jogi so dal notr. tut mi mamo navadn jogi notr za pri babi, k una pena se mi ne zdi ok. za par dni na potovanju še, pa še to damo ponavad še kako deko čez. mamo pa od abc desin in smo ful zadovolni!

(odgovor članu Uršy22)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prenosne posteljice
28.12.2005 20:52:18   
Uršy22
o superuser posted image user posted image user posted image
Tudi midva sva si ogledala ABC design holiday Music model in nama je zelo všeč. Torej če kupiva še jogi bo to čisto vredu?
Si mi kar polepšala večeruser posted image ...pa čeprav je že tako lep!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prenosne posteljice
28.12.2005 21:38:43   
frutka_
Mi imamo tudi pri babici prenosno posteljico in noter posebni jogi, ki se zloži v prenosnega. Ker pa smo malemu doma  kupili novo večjo posteljo smo mu zdaj noter dali še tapravi jogi, ki je ostal od stare postelje. Mali noter zelo lepo spančka ampak bi te opozorial na dve stvari. Prva je ta, da je posteljica nizka in če ste v hladnem stanovanju ali v pritličju moraš vzeti v obzir, da je spodaj hladneje.Druga stvar pa je ta, da se otrok v njej težko vstaja, ker so stene posteljice iz goste mreže in se nima kje za prijet.
Po mojem mnenju je prenosna posteljica le ena izmed rezervnih opcij ležišča, navijam za klasično posteljico. 

(odgovor članu Uršy22)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: prenosne posteljice
28.12.2005 21:44:20   
Jančika_
Moj pomislek pri vsakodnevni uporabi prenosne posteljice je ta, da dno ne diha. Pri večini jogijev velja opozorilo, da mora biti njegova podlaga prepustna za zrak. Edino tako lahko zrak kroži in se odvaja vlaga.

Mi imamo dve prenosni posteljici - ABC (ta je postavljena pri babici) in Hauck. Ne opažam bistvene razlike v kvaliteti.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: prenosne posteljice
8.1.2006 1:07:58   
KODA
Mi smo našega tamalega iz koška prestavili v potovalano posteljico.Noter smo dali jogi in  tamali je prav lepo spal,v tej posteljici do letos,ko je star tri leta.Imeli smo Brevijevo.Dobra lastnost tega je bila,kamorkoli smo šli,smo jo samo zložili in vzeli sabo.Za na pot sem pa kupila zložljiv jogi.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Želeti samo dobro
Pokažite, da imate otroka tako zelo radi, da verjamete, da zmore prav vse kar si želi, pa še ravno se tik pred izvedbo s...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...




znamke igrač
sindarin

Katere znamke igrač najpogosteje kupujete za otroke mlajše od 1 leta?

Chicco (17%)

Fisher Price (28%)

Tiny Love (14%)

Playgro (3%)

drugo (5%)

znamka mi ni pomembna (34%)


Število vseh glasov: 308

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!