|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vozički v BTCju
7.1.2006 11:42:59   
MarijaPo
Zivjo punce,

kje v BTCju se mi najbolj splača jet gledat vozičke, maja bom namreč rodila in se že počasi pripravljam na to.
Je pa to moj prvi otrok, tako da sploh nimam nobenega pojma o vozičkih in bi rabila predvsem prijazno prodajalko, ki bi mi znala razložit kakšni vozički obstajajo, pa vsi tisti dodatki,...

Hvala!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vozički v BTCju
7.1.2006 12:27:36   
sazi
Moje izkušnje s prodajalkami v takih trgovinah so bolj slabe. Se kmalu izkaže, da s pregledovanjem ponudbe na internetu (kjer so tudi podrobni opisi izdelkov in navodila za uporabo) veš več, kot prodajalka. Ponavadi ti pokažejo 3-5 očitnih lastnosti, kar te pa moti, bega ali pa je malo nejasno pa ponavadi tudi same ne znajo razložiti.
Tu na forumih je bilo kar dosti tem odprtih na temo uporabnosti in lastnosti vozičkov, tako da najbloje, da si najprej prebereš vse te, potem jih greš pa še v živo pogledat in zapeljat nekaj metrov.
Pa če imaš do maja čas, se splača odločit za model, potem pa malo sistematično pregledovat, kdaj je kje kaka akcija - se da ful ceneje dobiti, če ne kupuješ "na vrat na nos".
Pa uspešne nakupe in veselo nosečnost.

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vozički v BTCju
7.1.2006 16:32:06   
žlička
www.mami.si je uvoznik za Peg perego vozičke....je najceneje kupiti pri njih...jaz sem tam kupila modularni sistem...imaš vse  zraven: lupinico, košaro in kasneje voziček

_____________________________

Drago dete. Skrbela bom zate, te varovala -
dokler ne odrasteš.
In takrat te bom spustila, da boš poletel v svobodo.
Toda moja ljubezen do tebe? Ta bo trajala večno.

Charlotte Gray


(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vozički v BTCju
7.1.2006 18:31:25   
MarijaPo
Ja, sla sem v baby center in tudi  meni je bil najbolj vsec ta modularni sistem, je pa res, da je ful drag. :(

Hvala za odgovore. :)

(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vozički v BTCju
10.1.2006 10:16:04   
Barbs
Marija, v BTC . ju sem bila včeraj v Arielu. Pred tem seveda že povsod drugod. V Arielu sem naletela na zelo profesionalno in zelo prijazno prodajalko, ki ji kljub temu, da sem že vnaprej povedala, da "danes" ne bomo kupili nič, ni bilo odveč pokazati in povedati vse o določenem vozičku. Celo zložila ga je, obrnila košaro, snela kolesa - skratka cela demonstracija. Nato me je pospremila še po trgovini, pokazala, kaj se splača kupiti in kaj definitivno ne bom rabila, pa čeprav prodajajo, mi svetovala glede nakupa "dudike" in stekleničke, pa povijalnih plenic itd.... Vse samo informativno, tako ,da mi je nakoncu bilo že nerodno, da ne bi kaj kupila, pa sem potem izbrala ene lepe žabice in bodyuser posted image

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vozički v BTCju
10.1.2006 10:30:40   
Lorena
Če se odločaš za model Pramette, ti naj povem, da je v Pikapolonici isti voziček skoraj 10.000 cenejši kot v Baby centru, ker ga imajo tam 15% znižanega.
Midva greva v ponedeljek po njega.user posted image

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vozički v BTCju
10.1.2006 13:32:00   
KMALU
kje je ARiel v BTCju?
Drzgace sem pa jaz kupila vozicek v baby centru in je bila prodajalka ful prijazna pa se druge stranke je imela, ampak si je kar pol ure zame vzela, ker nisem imela pojma kaj in kako kupit...user posted image

(odgovor članu Lorena)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?