|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   meso
17.1.2006 10:42:24   
Anonimen
Mene pa zanima kdaj začeti z uvajanjem mesa??? In kakšnega mu najprej ponudim in s čem ste nadaljevale????
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: meso
17.1.2006 11:10:05   
Suzi*
Mi smo z mesom začeli pri 7m. Najprej je dobil piščančka, purana in zajčka. Pozneje pa tudi govedino. Svinjine še ni jedel. Rib tudi ne. je pa star 10,5m.

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: meso
17.1.2006 11:11:29   
Anonimen
Moj Jan je bil star 8 mesecev, ko je imel nekaj zob, jaz pa sem mu dala v roke kos pohanega piščančjega fileja, ki ga je nato v kotu kavča sede grizel dve uri... user posted image user posted image user posted image
Od takrat naprej je meso...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: meso
17.1.2006 11:11:44   
anitaz
Jaz sem ji začela meso dajati pri cca 7-ih mesecih (hrano sem začela uvajati pri 6-ih mesecih). Na zečetku seveda bolj malo, zdaj ji pa dajem meso 2-krat do 3-krat na teden.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: meso
17.1.2006 16:30:20   
krompircek
Mi smo tačeli z mesom s 6 mesecom nam je v posvetovalnici tako rekla.
Jemo ga 2x na teden 2x na teden pa pol rumenjaka. Poskusili smo pišeka belo meso,zajčeka, danes pa ribico osliča.
Je blo zelo dobro  smo vse popapcaliuser posted image .


_____________________________

25.6.2005 je na svet pokukal najin sonček!

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: meso
17.1.2006 17:42:58   
tehnofil
Včeraj je dobil pvič kuhan piščanček zmiksan z zelenjavo. Je kar šlo v promet. (star 7m).

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: meso
17.1.2006 22:23:03   
urška
začneš lahko že pri šestih mesecih; in sicer piščanca purana teletino zajčkapa tudi ribe.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Imena za fantke in deklice, ki pomenijo lj...
Veliko staršev ime za otroka izbira glede na njihov pomen in med lepšimi je zagotovo ime, ki v svojem pomenu nosi ljubez...
Datumi izplačil socialnih transferjev za l...
Povezavo na tale članek si shranite med priljubljene, da boste imeli pomembne datume izplačil socialnih transferjev za p...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?